Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

За тази година има само две песни, които слушам често и ме кефят както трябва, а именно 100 живота и ....

 

  • Like 4
  • Love 5
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Starboy каза:

За тази година има само две песни, които слушам често и ме кефят както трябва, а именно 100 живота и ....

 

И при мен е така. И на Коце о Софка ме зариби, но Коцьо разваля песента с квиченето си. 

  • Like 3

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Starboy каза:

За тази година има само две песни, които слушам често и ме кефят както трябва, а именно 100 живота и ....

 

Щото си хейтър! Има много хубави песни в тази макар и постна година. 

@Slavi, не завиждам на Лидия, дори допреди 5 месеца й бях сигурно най-голямата фенка. Но още от риалититата усещах нещо кофти в нея, може би е някаква свръхамбиция и наглост и ме изгуби тотално с изцепките си в карантината. Докато аз и всичките ми близки не се виждахме с никого и не смеехме да идем до магазина, тъпата пача се събираше с приятели, не носеше маска (докато беше задължително навсякъде!) и се вееше наляво-надясно. Да го прави, щом желае, но да не го демонстрира пред огромната си аудитория в инстаграм. Ако толкова иска да си показва новия нос, да си направи личен инстаграм.

Някой беше писал, че очаква Лида да се дръпне от "Алфа" - аз също. Давам й 2 години.

  • Like 4
  • Love 2
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Slavi каза:

И при мен е така. И на Коце о Софка ме зариби, но Коцьо разваля песента с квиченето си. 

Не съм я слушал тая песен, ще я чуя като скоро и ще изразя мнение, гледам, че става огромен хит.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Slavi каза:

И при мен е така. И на Коце о Софка ме зариби, но Коцьо разваля песента с квиченето си. 

На мен пък Софа ми звучи като Мики Маус в припевите...

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Starboy каза:

Не съм я слушал тая песен, ще я чуя като скоро и ще изразя мнение, гледам, че става огромен хит.

О, вие не сте я чувал? Хитът на лятото ли? Къде живеете вие, в някой килер ли? Ами излезте на чист въздух.

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Blueberry каза:

Щото си хейтър! Има много хубави песни в тази макар и постна година. 

@Slavi, не завиждам на Лидия, дори допреди 5 месеца й бях сигурно най-голямата фенка. Но още от риалититата усещах нещо кофти в нея, може би е някаква свръхамбиция и наглост и ме изгуби тотално с изцепките си в карантината. Докато аз и всичките ми близки не се виждахме с никого и не смеехме да идем до магазина, тъпата пача се събираше с приятели, не носеше маска (докато беше задължително навсякъде!) и се вееше наляво-надясно. Да го прави, щом желае, но да не го демонстрира пред огромната си аудитория в инстаграм. Ако толкова иска да си показва новия нос, да си направи личен инстаграм.

Някой беше писал, че очаква Лида да се дръпне от "Алфа" - аз също. Давам й 2 години.

Знам, че не и завиждаш. Но омаловажаваш постигнатото от нея и го неглижираш. 

Аз не им следя инстаграмите и прочие. Но ако наистина това те е отдръпнало от нея, сшедователно и от Преслава отдавна е трябвало да се отдръпнеш. 

Иначе по гьона и личи, че в нагло и безскрупулно същество и щв смачка и приятели и роднини, за да се изкачва все по високо към върха. Но впредвид бранша, в който се изявява, това са полезни качества и много от дъртите чалгарки ги имат и демонсърират. Почти всяка е страшен боклул в различни апсекти. Все пак става дума за чалгаджийки. Нямаше да са там където са ако не бяха такива. 

  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Slavi каза:

Аз не им следя инстаграмите и прочие. Но ако наистина това те е отдръпнало от нея, сшедователно и от Преслава отдавна е трябвало да се отдръпнеш. 

 

Преслава ме спечели още в детските години, буквално съм израснала с нейната музика и възхищението по нея. Отдръпването беше трудно. Но миналата година окончателно теглих чертата като в две поредни седмици бях първо на участие на Емилия, после на Преслава и направих сравнението. 

В Инстаграм.. лигави се, но не поства нещо крайно осъдително. Има изцепки, които ми я направиха антипатична, но нищо, което да ме жегне лично.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е, мръсници са. Затова и подляха вода на Рени да изпадне в девета глуха. Усмивката на попфолка. Преди освен да се усмихваше казваше и по някое клише. Сега само се усмихва и гледа като невменяема. Не беше свързано с музика, но все пак я отличаха с Нобелова награда за най-дълго задържане на усмивка. 8 дни и 16 часа беше усмихната. Когато се налагаше да спи, на помощ идваха две метални скоби, прикрепени към ушите и устата.

 

  • Like 1
  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо бе Петя, защо! Яд ме е и не мога да я възприема, с тази нова фасада. Много си беше хубава, къде тръгна да се пипа и се окепази необратимо. Поне гласа не си е загубила, та остана с нещо да ни радва.

https://www.plovdiv24.bg/novini/interesno/Golyam-pozor-i-mnogo-zlobni-komentari-za-Preslava-sled-uchastie-v-tv-shou-981898

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, GSA каза:

Защо бе Петя, защо! Яд ме е и не мога да я възприема, с тази нова фасада. Много си беше хубава, къде тръгна да се пипа и се окепази необратимо. Поне гласа не си е загубила, та остана с нещо да ни радва.

https://www.plovdiv24.bg/novini/interesno/Golyam-pozor-i-mnogo-zlobni-komentari-za-Preslava-sled-uchastie-v-tv-shou-981898

Гласът и е по добър от всякога. Това, че не пие и не пее често на живо си казва думата😁

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Blueberry каза:

Преслава ме спечели още в детските години, буквално съм израснала с нейната музика и възхищението по нея. Отдръпването беше трудно. Но миналата година окончателно теглих чертата като в две поредни седмици бях първо на участие на Емилия, после на Преслава и направих сравнението. 

В Инстаграм.. лигави се, но не поства нещо крайно осъдително. Има изцепки, които ми я направиха антипатична, но нищо, което да ме жегне лично.

Мен ме кефят бруталиите в характерите на Преслава, Джена и Андреа. Вероятно ако бяха добри и наивни, отдавна да съм ги сиктиросал. 

Преди се възхищавах на човечността и благодата на Деса, но към днешна дата виждам, че не черпи големи позитиви от това. А и е скучна. Рядко дава поводи да и се смейкаме😁

  • Haha 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, GSA каза:

Отново жесток трак от Исмигюл. Моля по едно палче нагоре и коментар за една от легендите в поп-фолка.

 

Да ти стане жал как 10 години се бъхти и за благодарност и 2000 гледания едва събира... 

Обожавах я едно време. В Пайнер не беше така продуктивна последните години

 

 

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, GSA каза:

Отново жесток трак от Исмигюл. Моля по едно палче нагоре и коментар за една от легендите в поп-фолка.

 

Една истинска легенда не казва, че е на 40, а реално да е на 51.

Отделно, като й кажат, че е изкривила стената на някаква снимка с некадърен Фотошоп, една легенда не отговаря по този начин:

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 

Да не бъркаме водачка на глутница вълчици от Кърджалийско с легенда. Много моля!

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, VulkoIsTheBest каза:

Една истинска легенда не казва, че е на 40, а реално да е на 51.

Отделно, като й кажат, че е изкривила стената на някаква снимка с некадърен Фотошоп, една легенда не отговаря по този начин:

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 

Да не бъркаме водачка на глутница вълчици от Кърджалийско с легенда. Много моля!

Кога е казала, че е на 40? Наскоро я засичах някъде по телевизията по повод 50 годишният й рожден ден. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...