Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 36 минути, devotioner каза:

По-скоро не, май Малката беше днес. Само на Меди е 100% сигурно.

Да, но Малката си беше изтрила поста от вчера явно може да има промени.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, devotioner каза:

"Колаборацията между ромския славей и Папи беше изненадваща за всички и песента им предизвика фуроро с огромен брой гледания."

100% :D 

Само да не флопнат така и нашите.

Screenshot-20200722-134106-No-Crop.jpg

  • Sad 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен страшно много ме кефи Ариа. Не изпъква с гласови данни, но се опитва да компенсира максимално. Не се взима на сериозно, грам не се надува, въпреки, че е страшно красива мацка. Прави супер купон, старае се с песните и клиповете, държи се много готино с всички, така че само хубави неща за (М)арийчето.

П.П. Алисия няма ли да избухне с нещо такова лятно?

 

  • Like 3
  • Love 4
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

Текстът отдолу: благодарим за професионализма и педантичността! Благодарим за магичния спомен!

Клипчето: Аууу, ще ме гушкаш ли? Искат сандвич да ми правят... аз обичам ***продължава си необезпокоявано с кючека***

 

И аз три пъти изчетох текста и се чудих дали не са объркали видеото. 

  • Haha 5
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, Willy каза:

Само да не флопнат така и нашите.

Screenshot-20200722-134106-No-Crop.jpg

Много терудно. И двамата нямат лято без хит. Трябва да е не знам каква музикална помия, за фа флопне. Според мен са дали най доброто от себе си. И Криско и Галена обаче имат много силни дуети и ще им е трудно да ги надминат. 

  • Like 4

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Willy каза:

 

Оф, като почнат тия ми ти 14-годишни лапета да правят "official" профили на всеки малко по-известен и още на първата седмица след това да са много осведомени за всичко, ме напушва яко на смях. Даже чак и се открехват да се заяждат, макар и съобщението им да е пълно с пунктуационни грешки. 

"Непрофесионализма на Даймънд" ли? Обаче "екипа й"? Кой екип? Тя друг екип освен "Даймънд няма!!! Кой знае какво е станало и тия чули-недочули вече обвиняват Даймънд. А ако не бяха те, колкото и да я харесвам, Ванчето сигурно вече щеше да е хостеса в дискотеката на мъжа си. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, dan!el каза:

Оф, като почнат тия ми ти 14-годишни лапета да правят "official" профили на всеки малко по-известен и още на първата седмица след това да са много осведомени за всичко, ме напушва яко на смях. Даже чак и се открехват да се заяждат, макар и съобщението им да е пълно с пунктуационни грешки. 

"Непрофесионализма на Даймънд" ли? Обаче "екипа й"? Кой екип? Тя друг екип освен "Даймънд няма!!! Кой знае какво е станало и тия чули-недочули вече обвиняват Даймънд. А ако не бяха те, колкото и да я харесвам, Ванчето сигурно вече щеше да е хостеса в дискотеката на мъжа си. 

Айде Ванеса поне пее отдавна, ама това...ужасни лапета!

 

  • Confused 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Айде Ванеса поне пее отдавна, ама това...ужасни лапета!

Ама аз не искам да кажа нищо лошо за нея. Просто кариерата й преди "Даймънд" беше приключила, а някакви "отворени" фенчета вече започнаха да търсят сметка ...

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, dan!el каза:

Ванчето сигурно вече щеше да е хостеса в дискотеката на мъжа си. 

Коя е дискотеката? 

преди 58 минути, Willy каза:

 

 

Не й правят услуга с тия тъпи изказвания. Излиза, че им е споделила оплакванията си...

 

А това колажче с адЪм от него ли е пльоснато? 

  • Like 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, asylum каза:

Не й правят услуга с тия тъпи изказвания. Излиза, че им е споделила оплакванията си...

Не мисля, че ще тръгне да споделя нещо на някакви си профили в инстаграм. Такива като този точно има сигурно 50 с идентични имена. Просто някое лапе се вълнува повече и си внушава някои неща в повече, отколкото има право нужда...

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...