Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Lelqtian каза:

Той да се радва как изобщо го е отразила и му е отделила време от заетата си програма да му даде интервю. 

А за сравнения с други колежки - дето по спомен едвам връзват по две думи поредно с някъв смисъл, и особено тея дето ги дават по Планета - не може и дума да става. Ваня е на някво световно ниво. 

Ами, ясно е - на крака е отишъл до Габрово, иначе няма шанс да й загуби времето просто така.

Нещо в нея ми напомня любимата ни Тоти. И тя така разпалено и интелигентно коментира. 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Dominatora каза:

Малко ушите му са като сателитна чиния ма става за веднъж да!

За веднъж ли.... Направо ще му взема здравето! 😜 

Нека има уши. И на тях ще им измислим предназначение! 

  • Haha 2
  • Confused 2
  • Dislike 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, asylum каза:

Ами, ясно е - на крака е отишъл до Габрово, иначе няма шанс да й загуби времето просто така.

Нещо в нея ми напомня любимата ни Тоти. И тя така разпалено и интелигентно коментира. 

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Dominatora каза:

Малко ушите му са като сателитна чиния ма става за веднъж да!

 

Мда, личи си как нещо са сбъркали формичките и са оплескали тоя за пластмасовия манекен и тоя за сателитна чиния. 

Също така въпреки безрезервната ми подкрепа към фетиши сякакви, не виждам защо поредна Деса е решила да ни покаже своя в новия клип. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Willy каза:

20200723-185056.jpg

"Жена от султана" ще e хит от ранга на "Ципеле".

Иначе ни Гранд вече не е фактор като беше през 2000-те, ето тази Тияна стигна до финала в Звезде Гранда преди няколко години но чак сега продуцирана от други видя хит, на 21 е сега.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Alter Ego каза:

"Жена от султана" ще e хит от ранга на "Ципеле".

 

Twitter е полудял от сравнения между Феноменален и Султана. Написах "Fenomenalen" в търсачката и имаше какво да видя. Между другото някоя голяма звезда да не е споделила българската версия или е започнала да се показва, че така рязко скочиха харесванията на сръбските коментари в последните часове. И моето бедно клипче качи на 600 на час.🤣

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Willy каза:

Twitter е полудял от сравнения между Феноменален и Султана. Написах "Fenomenalen" в търсачката и имаше какво да видя. Между другото някоя голяма звезда да не е споделила българската версия или е започнала да се показва, че така рязко скочиха харесванията на сръбските коментари в последните часове. И моето бедно клипче качи на 600 на час.🤣

 

 
Пишат че "Жена от султана" била по-клубска песен, на Галена повече за вкъщи.
 

 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Alter Ego каза:
 
Пишат че "Жена от султана" била по-клубска песен, на Галена повече за вкъщи.
 

 

Това ми е любимо:

"Как изглеждат хората които предпочитат Жена од султана"

 

  • Haha 8
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Малина !

 

Начи Малина може да си намери участия по кръчмите, хем са в нормален час, а за мое успокоение още върти гюбици та явно не я е хванала остеопоразата (мислех за нещо такова се е отказал), а ония никаквиц ходиха да протестират, че им затворили дискотеките. 

Щото иначе в кръчмата ша ги викнат само с платен предварително куверт. 

 

  • Like 3
  • Haha 2
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Това ми е любимо:

"Как изглеждат хората които предпочитат Жена од султана"

 

Ми освен да ги почнеш със Зоопарк, все пак е оригинала, не е редно само копията да намазват :) 

 

 

  • Like 1
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

Начи Малина може да си намери участия по кръчмите, хем са в нормален час, а за мое успокоение още върти гюбици та явно не я е хванала остеопоразата (мислех за нещо такова се е отказал), а ония никаквиц ходиха да протестират, че им затворили дискотеките. 

Щото иначе в кръчмата ша ги викнат само с платен предварително куверт. 

 

Именно. И много далновидно се чупира от курника, за да не отчита кръчми. Между другото, МС Слав е продуцентът на Ваня Великова - излезе ми известие, помислих, че е Ванчето в кръчмата, отворих и.... И аз се успокоих, че още върти, а не е станала примерна баба, чуваща внуче. 

  • Love 1
  • Dislike 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Slavi каза:

Все едно да изкарваме Джале хита на годината като всички знаем, че поне половината милиони идват от други държави. 

А това, че са от чужбина гледанията, не значи, че песента не е хит ли? Щом се гледа в чужбина, не я ли прави това по-голям хит от тези, които се гледат само в България?  😋

Виж определението за "хит" от тълковния речник: 

Цитат

Широкоизвестна, популярна и харесвана песен, творба.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще организирам подписка, която в последствие ще предам в Брюксел, Андреа да пусне версията на Строго забранено без Суза.

 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Willy каза:

Това ми е любимо:

"Как изглеждат хората които предпочитат Жена од султана"

 

Ох тая фейк Мими Оро е траверс дйднлфлф

  • Dislike 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

За дуета на Галена и Криско мисля, че ще е хит, но че на мен лично първоначално няма да ми допадне, а чак след една година, както беше с Дъ Бос😂 но очаквам много по-голям хит от Дъ Бос, разбира се

  • Like 1
  • Haha 1
  • Dislike 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, dan!el каза:

А това, че са от чужбина гледанията, не значи, че песента не е хит ли? Щом се гледа в чужбина, не я ли прави това по-голям хит от тези, които се гледат само в България?  😋

Виж определението за "хит" от тълковния речник: 

 

Като цяло Джале по успешния проект, но за България и в България по хитова е 100 живота. Най успешния бг проект за 2020, но не най големия хит. Има ли как да се разбере в коя държава какви гледания е направила. Ще бъде интересно. Някой наскоро каза, че в БГ са около 10.

В Румъния например  версията с онзи Жадор се превърна в тотален хит. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...