Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 5 минути, Senhor каза:

Само? Няма и два дни от излизането на песента, успокой топката.

Денис и Малката за 2 дни минаха милион

 

Дори и Десита ще направи повече гледания

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи това е пълна простотия вече с този вирус. Как ги изкараха днес 325 заразени? Снощи бях с толкова хора в дискотеката в Слънчев бряг и нищо ми няма. Как си ги смучат тези цифри от пръстите? Вирус ли- хората един до друг- компаниии, веселят се, изпълнителите и те. Къде го има тоя вирус изобщо. Това е прекалено вече. Вземаха парите и увеличиха броя на уж "заразените":

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, stereoto_ каза:

Анелия като цяло е постигнала толкова много колкото на Тънката пишка и Големата няма да постигнат никога. :) 

Такива ли са слуховете за Теофиков😁😁😁

Вече Борис Дали няма да е сам в категорията най малки пишки. 

  • Haha 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Donatella каза:

Денис и Малката за 2 дни минаха милион

 

Дори и Десита ще направи повече гледания

Анелия ще замъкне и Теофика в Б групата🤣

Десита заслужава поне 350ка. Има 20ка лайка и 700 коментара за сега. 

  • Like 1
  • Sad 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Борис Дали и Велислав уж семейни, а как се закачаха само. Това всички мъже са еднакви. Нищо,че на Велислав му се роди скоро дете. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, zai4eto82 каза:

Борис Дали и Велислав уж семейни, а как се закачаха само. Това всички мъже са еднкави. Нищо,че на Велислав му се роди скоро дете. 

Кой е Велислав. 

Борис Дали с Велислав ли се закачаше. 😁

  • Haha 4

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, zai4eto82 каза:

Велислав е брат на Борис Дали и озвучител на Коце. С мен се закачаха. Да не говорим Борето едни погледи, намигания, целувки ми пращаше и ме шипеше по дупето, а Велислав искаше да ме бара,ама не. 

И това са мъже с деца. Теди Александрова пък толкова грозна на живо- с едни джуки направила ужасни и с една дълга розова коса- тя, защото беше с Емрах на участието и на масата на Коцето бяха двамата и пя с Борето и Илиян. Не мога да повярвам на какво се правят хората зорлян- какви хубави устни имаше. 

Нищо лично ама това са "Поп-фолк скандали", а не рубрика кой, къде и как те е щипал и барал. Едва ли някой се интересува от личния още по-малко интимния ти живот. Така че ще те замоля по същество!

  • Like 1
  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

И Коце направо забрави за Бургас. До края на юли и август има толкова участия. Някои от участията му са пак в Корнър и пак ще бъде в Габаната с Трио БИК има и 2 частни партита, и в други графове ще ходи, само нас ни подминава тази година. И се падат дни дето все съм на работа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...