Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 5 минути, THE IIconic каза:

Не ти отива на 40 години чичак да се обесняваш, като ученичка. Целувки

На теб не ти отива да пишеш неграмотно като ромлянин, ама си трае форумът. Има една приказкам "акъл от г-за си не ща" -  от мен да я знаеш!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, pacho каза:

Неее, човек пусни си го пак видеото, брутално е. Камелия как се разхожда из тия камъняци с тези обувки и вятър ѝ вее косите. Не е като да ти се фръцка на бяло море за 2 кинта.

Друго си е увисналия и целулитест задник на Глото. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, retr0 каза:

Предпочитам ден без никакви премиери, отколкото такъв с премиери от Кирил Атанасов, Радко Петков и Ивета Костова. 

Щом са в 12, най-вероятно ще има още една премиера по-късно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, pacho каза:

На теб не ти отива да пишеш неграмотно като ромлянин, ама си трае форумът. Има една приказкам "акъл от г-за си не ща" -  от мен да я знаеш!

Я се оплачи на Глоринда- веднага!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, GSA каза:

Всъщност Кама е дала 5 лв на Райна и е откупила идеята за кариерата от този клип 2010 година. Край на спора.

 

Винаги намираш начин да вкараш Райна във всеки един разговор.

  • Like 1
  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия каза, че преди около 5 години са имали песен с Глория. Но не са намерили точния текст и работата се разсъхнала. 

  • Wow 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DarkChild каза:

Винаги намираш начин да вкараш Райна във всеки един разговор.

Ами едва ли Деса е открила топлата вода като е снимала на кариера 2006 година. Може Кама да се е вдъхновила от Райна кой знае. (саркастичен съм)

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Роско каза:

Камелия каза, че преди около 5 години са имали песен с Глория. Но не са намерили точния текст и работата се разсъхнала. 

Да, спомням си и това. Какво каза за "На прага на сърцето ми" или и на теб ти заби като на мен? За Пайнер каза ли нещо различно от обичайното?

Едит: Всъщност сега се сетих, че Камелия каза вчера, че правата, които Пайнер имат над продукцията и са изтекли и много скоро започва да си качва всички клипове в своя си канал. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Роско каза:

Камелия каза, че преди около 5 години са имали песен с Глория. Но не са намерили точния текст и работата се разсъхнала. 

Както се и коментираше покрай напускането й, че са се виждали няколко пъти. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, GSA каза:

Едит: Всъщност сега се сетих, че Камелия каза вчера, че правата, които Пайнер имат над продукцията и са изтекли и много скоро започва да си качва всички клипове в своя си канал. 

"Проект 13" е от юли 2010. Сега е август 2020. Правата са за 10 години. Оня ден го писах. Сега дъртия не може да пипа нищо нейно. :clap:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, GSA каза:

Ами едва ли Деса е открила топлата вода като е снимала на кариера 2006 година. Може Кама да се е вдъхновила от Райна кой знае. (саркастичен съм)

Да не говорим, че Гергана още 2004 и 5 имаше клип там. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Станали сте за смях отново. Феновете на двете травеститки се карат, коя е по - голям траверс. 

Но няма как да не си кажем нещата каквито са, а те са:

1. Последните 15 години Камелия плаща за качество, а не за количество. Имала е колосални флопове на песни, като тая "Фалшива кожа", но това не й попречи да продължи да плаща. Тя прави 1 проект на година и залага всичко. Досега има мнооого провали, но има и два хита от рода на "Името ти" и "Дразни ме". Глория такива няма. Има "Пясъчни кули" и още 150 тъпи песни с още по - тъпи клипове. @pacho Камелия може да е лицемерна, злобна и завистлива, но като прави нещо го прави като хората. НЕ СКАТАВА от това дето й вади хляба, бачка като луда и ВЛАГА. Затова е канена по клубовете и затова става за биснес. Глория е точно обратното, бълва албуми всяка година с абсурдни песни, тя пусна по 10 песни на година и нито 1 като хората, ГЛЕДА ДА МИНЕ  Т Ъ Н К О.

2. Последните 15 години Кама има три мегахита, които са още актуални и взривяват, Глория има 1 и то дует с Азис, който апропо му е топ 3 и на него. Кама има програма, която е направена с умисъл. Тя не пее флоповете си от последните 10 години, а само хитове + "Името ти", защото се съобразява с аудиторията. Съобразява се защо хората са платили. Глория пее всички боклуци от последните години и вмества хитовете си из между другото. Те затова и повече губят стойност все повече и повече.

Като цяло и двете са втръснали до болка и трябва да внимават какво пускат, да е наистина добро и пипнато. Затова Кама е актуална, а Глория има успех като концерт на петилетка. Съжелявам, ако мнението ми не се харесва на феновете на ДВАТА ДЪРТИ ТРАВЕРСА, НО ТОВА Е ИСТИНАТА. 

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория не е фактор от 10 години вече. Уважавам я като изпълнител, оставила е и силна дискография, но било каквото било. Аз не я харесвам, не мога да й търпя държанието и маниерите.

От друга страна Камелия е все така актуална и след 20 години. Не е въпросът до клипа на Камелия, сниман е на едно място, не би трябвало да е толкова скъп. Но самата обработка и начинът на заснемане играят роля. Смешно е да сравняваме последните песни и клипове. 

Камелия може да е използвала модела на Името ти, но е доказано, че този модел работи. Песента хем е актуална, хем ще се върти по клубовете, хем си я има ретро нотката. А Гло кое да използва - музиката от нюанси сиво?

  • Like 2
  • Haha 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, foxy_vd каза:

"Проект 13" е от юли 2010. Сега е август 2020. Правата са за 10 години. Оня ден го писах. Сега дъртия не може да пипа нищо нейно. :clap:

Е, скъпи, ние това го пишем от май 2010 всъщност.

А Камелия реално сега трябва ли отново да заплати правата на всичката тази продукция, или може свободно да си ги качва, където си поиска?

Или аз го виждам така: трябва да си плати на авторите, за да придобие пълното право над всичко в Проект 13, защото ако ли не, и междувременно си ги качи в канала, тогава Пайнер (ако евентуално се бръкнат да закупят отново правата на цялата и продукция), могат да я съдят или най-малкото да си предявят правата и да и репортнат всичките клипове. 

Защото Камата вчера ей така си го каза, че ще започва да си качва клиповете и ми се стори, че никакви права не смята да закупува. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, devotioner каза:

Глория не е фактор от 10 години вече. Уважавам я като изпълнител, оставила е и силна дискография, но било каквото било. Аз не я харесвам, не мога да й търпя държанието и маниерите.

От друга страна Камелия е все така актуална и след 20 години. Не е въпросът до клипа на Камелия, сниман е на едно място, не би трябвало да е толкова скъп. Но самата обработка и начинът на заснемане играят роля. Смешно е да сравняваме последните песни и клипове. 

Камелия може да е използвала модела на Името ти, но е доказано, че този модел работи. Песента хем е актуална, хем ще се върти по клубовете, хем си я има ретро нотката. А Гло кое да използва - музиката от нюанси сиво?

Музиката от Нюанси сиво + текста от "топя се като кубче лед" !!!! 

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, GSA каза:

Е, скъпи, ние това го пишем от май 2010 всъщност.

А Камелия реално сега трябва ли отново да заплати правата на всичката тази продукция, или може свободно да си ги качва, където си поиска?

Или аз го виждам така: трябва да си плати на авторите, за да придобие пълното право над всичко в Проект 13, защото ако ли не, и междувременно си ги качи в канала, тогава Пайнер (ако евентуално се бръкнат да закупят отново правата на цялата и продукция), могат да я съдят или най-малкото да си предявят правата и да и репортнат всичките клипове. 

Защото Камата вчера ей така си го каза, че ще започва да си качва клиповете и ми се стори, че никакви права не смята да закупува. 

Не те помня да си бил/а тук през 2010 година, когато имах към 80 000 поста в Рамания, но се радвам, че някак съм ти станал скъп. Вероятно, ако беше тук през 2010-та, щеше да си наясно каква е причината за войната между Митака и Камелия. Ще пропусна напоителните обяснения и ще кажа директно - изпълнителските права. Това бе единственото, което Камелия имаше от продукцията си, а всичко останало бе на Пайнер.

Да, но минаха 10 години и днес според българското законодателство Пайнер нямат права над абсолютно нищо, а Камелия продължава да има изпълнителски права над продукцията си. Авторите на музиката и текстовете вече са получили възнаграждение за труда си и могат да искат нови само, ако нещо от продукцията се преиздава.

С изминаването на 10 години от последното преиздаване на продукцията и в "Проект 13" фирма Пайнер не губи само търговските и разпространителските права, но и интернет правата над марката "Камелия". И понеже само Камелия има някакви права над песните и клиповете с нейно участие вече може спокойно да си ги събере в собствен канал. Това, което предстои за да ги прибере окончателно е да направи един голям концерт и да ги представи с нов аранжимент, като така окончателно скъса пъпната връв на творчеството си с Пайнер. 

Благодаря за вниманиено! :1000(19):

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Между Камелия и Глория по-яка, секси, интересна, иновативна, актуална и от Марс си личи, че е Камелия. Точка.

Но нека заложим на нови имена, а именно на две царици с най-добрата песен за последните десетилетия ..

 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 3
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преброих кой колко пее соло в новия хит

Цветелина Грахич: 5 партии, общо 40 секунди

Денис Теофиков: 7 партии, общо 67 секунди

Какво ще правите с тази информация - не знам, но реших да ви я споделя. Цунки.

 

  • Like 1
  • Haha 6
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Starboy каза:

Между Камелия и Глория по-яка, секси, интересна, иновативна, актуална и от Марс си личи, че е Камелия. Точка.

То това е ясно с просто око. Не знам феновете на бабче за какво се борят. Едната си влага времето за почивки, релакс, наслаждава се на живота, което е голям успех в личен план, но не и професионален. Другата е всяка вечер в опушени дискотеки и пее пред пияници и наркомани по нощите, но печели пари и ги влага в продукция на много високо ниво, което пък е професионален успех. 

Всеки има личен избор как да успява, жалко, че повечето от тук (не визирам теб) никога няма да го помиришат. 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...