Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Някой случайно да хвана лайфа на Камелия в инстаграм? Аз я питах какво става с “На прага на сърцето ми” и тя тъкмо започна да отговаря и видеото заби. Някой дали успя да чуе тази част?

Само разбрах да казва, че песента била на трупчета. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам защо продължавате да питате за тази песен. Ако е ставало нещо от нея за толкова години да я е пуснала. Пренабрегнала я е заради толкова тъпи песни (двойно, куклите и т.н), значи смятайте колко е хубава тази. Според мен времето на тази песен в нейните очи просто е отминало. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Senhor каза:

Да не говорим, че по нейни суми това е песен от Времето на Стрелките спират. Колко хубава ще да е, ако стои в чекмеджето 17 години?

Е не знам, цените бая са скочили, прав си. Ех да бяха спрели стрелките наистина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, pacho каза:

На мен това ми е любимото. :D Даже и за беквокал не я бива.

https://www.vbox7.com/play:d1929a9f

Бива си Галина за беквокал. 

Жалко, че кариерно от 15 години копае дъното и феновете й се принуждават да се кефят на "проекти" в които възпява кубчета от лед, заснети за 2 лв.  в мазето на Пайнер. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, pacho каза:

Поне прави концерти, където феновете ѝ могат да се насладят на хубавите песни измежду тези с текст за "кубче лед". 😉

4 концерта за 30 години. Ти я изкара все едно прави турнета, като Мадона. Щом се задоволявате само с това, ок. 

Ние феновете на тая дето осмиваш, се радваме на скъпи клипове, качествена музика и аранжименти. Не слушаме една и съща песен от Калин Димитров, в продължение на 10 години. 

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами доста концертчета е направила из провинцията. Не е Мадона, няма и да бъде, но хората са доволни.

Излишно е да си чешем езиците, ама поне феновете й недоволстват, когато пусне нещо еднакво, а от вас никога не имало критика. Явно наистина много я харесвате, дори и с трета еднаква песен, дори и с клип който не струва и 1/3 от това, което преди е снимала. Кое му е скъпото? Яница прави по-добри клипове вече.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Сашо каза:

Ние феновете на тая дето осмиваш, се радваме на скъпи клипове, качествена музика и аранжименти. Не слушаме една и съща песен от Калин Димитров, в продължение на 10 години. 

Звучиш като Зайка. 🤣

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, pacho каза:

Ами доста концертчета е направила из провинцията. Не е Мадона, няма и да бъде, но хората са доволни.

Излишно е да си чешем езиците, ама поне феновете й недоволстват, когато пусне нещо еднакво, а от вас никога не имало критика. Явно наистина много я харесвате, дори и с трета еднаква песен, дори и с клип който не струва и 1/3 от това, което преди е снимала. Кое му е скъпото? Яница прави по-добри клипове вече.

Само хонорара на екипа с когото е работила по клипа, струва колкото 3-4 Глориени клипа. 

Хах да не влизам в  темите за клиповете й, да ви вадя хвалебствените коментари, колко уникален проект е направила. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...