Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 4 минути, Starboy каза:

Специален поздрав за Счетоводителката на форума @Blueberry! Щрак! Снимчица и биография в плик А4 ;) 

 

 

връщам поздрава с твоята любима песен и певица

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Обаче това така и не се оказа вярно напълно. Преслава беше качила на стори отговор, че не подготвя никакви дуети. И Малката, клетата остана без дует

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Blueberry каза:

връщам поздрава с твоята любима песен и певица

 

Ще си позволя да цитирам Емануела и ще кажа: още тази вечер по-добре в ада ме прати!

 

 

  • Haha 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Fast каза:

Имам чувството че никога няма да спрат да бълват.

Страшно е...  Стана страшно, стана мрачно! Но нека бълват цигании, така ще изпъкне Кама. 

преди 4 минути, Гальо каза:

 

Обаче това така и не се оказа вярно напълно. Преслава беше качила на стори отговор, че не подготвя никакви дуети. И Малката, клетата остана без дует

 

Представяш ли си Преса да приглася в Тарантула, хахаха

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Slavi каза:

🤣 🤣 🤣 

Десови, коя страна заемаме? 

Мисля, че ще се впишем добре в този спор, след като вече не можем да натресем Деса сред актуалните 🤕

Иначе Деса и Кама, Азо и Стораро, Софка могат да спрат да издават нова музика и до края на живота си да ги хранят вечните им хитове. Виждаме, че младите колежки си вадят хляба с техните парчета. 

Камелия много ясно. Глория с години се мъчех да я приемам с еднаквите песни и клипове, но към 2016-2017 дори и аз изключих и тотално потънах сред безумието им, затова вече не се мъча да изплувам отново, особено щом и на нея самата явно си й е кеф да е на дъното.

За Камелия даже ме е срам, че по едно време се бях повлякъл по споровете за нея и Десислава, които провокираха и двете страни да търсят за какво да плюят другата. А като се тегли чертата след всичките тия години и десетилетия на спорове и диспути, именно те двете финишират като единствените, които към днешна дата заслужават да им оценяваме кариерите в цялото им забележително дълголетие. Спокойно бих казал, че въпреки всичко можем да ги наречем и актуални певици- потребителите на музиката са си наясно, че и двете винаги са си някъде там, пълнят им участията, очакват им премиерите, някои от песните им ги правят хитове, а другите с лекота ги докарват до 2-3-4 и дори повече милиона. Камелия вече няколко години е харесван ментор в национален ефир, Дес през 2017 пък отново впечатли държавата с все още съществуващия тогава талант и за радост имам впечатлението, че масовият българин все още не е запознат с обезпокоителния факт, че вече е мецана и по глас, освен по визия. Но нищо, идва Маскираният певец.

Почти толкова безумни сме като песните на Глория задето от сантимент към старите времена понякога се мъчим да търсим с какво бихме могли да я сравняваме с имена като тях. Та тя вече и концерти не знам да прави, тъй че дори и в това отношение може да се каже, че и двете вече са над нея ако ще сравняваме публиката, която насъбират за едно участие (не че преди с 15 участия за месец не събираха 10 пъти повече от нея на 3 месечни концерта в читалища). Единствените ми забежки към двечките са, че Камелия я искам малко по-активна, а Десислава... ох, нея всъщност няма да я почвам пак, спи ми се. :D

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз това си мислех, не й ли става неудобно на Глория като види какви проекти правят колежките й от онова време Софа, Деса, Кама, че дори една Кали имаше големи хитове. Ама тя е горда българка, не трепва от възмущение, тя знае винаги най - добре

Нито пее по концерти, нито прави концерти, нито мисли как да си налага забравените песни. Ама няма лошо, казано накратко за жената:

 

 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Runevski каза:

Колко пъти е раждала Камс?

Доста грозно да попиташ такова нещо за човек, който си е имал проблеми с това да има деца. И да, една жена като роди се деформира физически, но не до такава степен. Сравни я с Глория, или Галена които също са минали през тези си периоди и виж как изглеждат те. Сравни я с Нелина, която е на тази снимка. Рени просто си е дунда. 

И отново, идеята беше, че ти постваш снимки на които Рени е като модел, после ти се постват снимки на които има шкембе. 

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

Доста грозно да попиташ такова нещо за човек, който си е имал проблеми с това да има деца. И да, една жена като роди се деформира физически, но не до такава степен.

Сравни я с Глория, или Галена които също са минали през тези си периоди и виж как изглеждат те. Сравни я с Нелина, която е на тази снимка.

Грозни са и подигравките с тялото на една жена, раждала два пъти, и то на години. Веднъж на 35 и после на 40, а втория път плода беше огромен и имаше проблемна бременност. Това няма как да не се отрази. Изброените са раждали веднъж и то преди 30те. В комлект с пухкав ген и нисък ръст е още по-кофти. Така че не са равни.

  • Like 1
  • Dislike 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Runevski каза:

Колко пъти е раждала Камс?

Колкото и да роди, ще изглежда по-добре от еклера Рена. Кали роди 3 пъти но в тяло е супер, не висящо туловище и отвратителен корем като на хипопотама Рена. Галена също е раждала 2 пъти. Не ми оправдавай тоя плондер. Къде си тръгнал да качваш обработени снимки, повече от тея на Андреа. Нелеп си, като любимката си. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

И понеже виждам, че форумът е завладян от някакви нови звездици започвам да проверявам как са наистина на живо, а не монтирани по ТВ Планета. И като гледам сценичната изява на една от новите фаворитки направо требва да се извинявам на някои доста оплювани от мен бевши звездици. Това никак не е класно....

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Olay каза:

Според Гугъл:

С тебе тихо, тихо стъпвах по тънък лед ..

Това са 4 песни само от първата страница с резултати.

Това не е ли от Любовта настоява?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Сашо каза:

Верно ли го е ползвала това в няколко песни? Рева 🤣

Пачо да ни сподели в коя песен е тоя жесток цитат! 

Какво му е интересното да се хващате за някакви думи, използвани в лирика?

Камелия има няколко песни с "луд/луда" - да го правим ли на проблем?  Оревахте тука света, нон-стоп сравнения на Камелия с Глория, сравнявайте я с Десислава, нали бяха преки конкурентки.

Всеки с вкуса си. През последните години като пускаше разни песни Глория я храних тука прекалено много, но към днешна дата и сравнявайки с общата продукция от фолка мога да кажа, че е пуснала доста качествени попфолк песни, например "Прегърни ме", "Не лъжи на колене", "Обичай ме такава" (която има доста коментари и гледания от чужбина), "Не те давам" - правила е опит жената, хем мелодични да са, хем летни/сезонни, имат си и различни инструменти, различна тематика. Колкото може - толкова. Всичките й почитатели тук са били супер критични и изискват все още повече от нея, но това е. Авторска музика се прави трудно. Щом правят кавъри по нейни песни, значи има попадения.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Blueberry каза:

Кому е нужно?! Диона има сто песни тая година и не е гаранция за хит. Данна пък единственият си успех срещна сама, това трябва да им говори нещо... дано не е вярно!

До преди дуета с Ариа всяк8 нещо на Диона беше хит от Излъжи ме насам. Но С Ариа флопват дори топ имена като Ася и Емануела. Просто, който се хване на дует с тази, забелязвам, че рязко тръгва надолу😁

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Senhor каза:

Ася флопнала с Ариа? Кой си е хит отвсякъде. Бензин също щеше да е, но неше пусната точно преди извънредното положение.

Кой е сезонно хитче с 6 милиона. Вероятно направена с друг щеше да гони поне 10 милиона... 

Да не говорим, че за 11 месеца е избълвала 7 проекта... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...