Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Сашо каза:

Само хонорара на екипа с когото е работила по клипа, струва колкото 3-4 Глориени клипа. 

Хах да не влизам в  темите за клиповете й, да ви вадя хвалебствените коментари, колко уникален проект е направила. 

Е, и какво, като резултатът е такъв.... еднакъв с на Глория гръцките видеоверсии?

Камелия едно време беше сила в клиповете, днес ѝ куцат. Не ѝ се отпуска кесията явно.

  • Haha 2
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, pacho каза:

Е, и какво, като резултатът е такъв.... еднакъв с на Глория гръцките видеоверсии?

Камелия едно време беше сила в клиповете, днес ѝ куцат. Не ѝ се отпуска кесията явно.

Ако Глория имаше такъв клип, това щеше да е връх в кариерата й за послендите 10 години. Моля те спри да се излагаш. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, THE IIconic каза:

@pacho

Ако те е яд си топни г*за в студена вода, еха ти мине. Аз какво да направя, че вашата баба Яга пусна две бози, на който не се помнят даже имената.

На кое да ме е яд? На копието на "Схемата"? И е редно да се научиш да пишеш и да разбереш какво е единствено и множествено число и кога се използва "Й".

Какви ли хонорари е платила Десс преди 15 години? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, THE IIconic каза:

❤️

Толкова писане как песента и текстът били на Деси Ковачка та чак днес разбрах, че е на Василис Карас. :laughing:

А за лайфа на Кама що не казвате? Сипала е с големия черпак на всички тролове. :cheers:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, foxy_vd каза:

Толкова писане как песента и текстът били на Деси Ковачка та чак днес разбрах, че е на Василис Карас. :laughing:

А за лайфа на Кама що не казвате? Сипала е с големия черпак на всички тролове. :cheers:

Дори за Пайнер доста говореше, но по едно време пак заби и не се разбра много. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, pacho каза:

На кое да ме е яд? На копието на "Схемата"? 

Какви ли хонорари е платила Десс преди 15 години? 

Предвид тегнологията с която е снимано 10 пъти по-малко. Моля те трай си и си мисли, че ефекта от клиповете на Камелия и Глория бил един и същ 😂😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, pacho каза:

На кое да ме е яд? На копието на "Схемата"? 

Какви ли хонорари е платила Десс преди 15 години? 

Жалко, че тая Деса вече не съществува. И не говоря за визията въобще, а за бруталния и глас. Много ме е яд, много. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Музикалното лято в ефира на “Планета“ ТВ продължава, а още интересни проекти очакват своята премиера. Сред тях са “Апокалипсис“ на Ваня и “Имаш да ми даваш“ на Яница. С ново видео скоро обеща да ни зарадва и Цветелина Янева, а със сигурност още хубави изненади предстои да бъдат разкрити през този месец.

Кога ли ще излезе Янева? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, pacho каза:

На кое да ме е яд? На копието на "Схемата"? 

Какви ли хонорари е платила Десс преди 15 години? 

Едно си баба бае, едно си баба знае! С това копие сте се хванали като удавници за сламка. Умирате от зло, ама това е положението.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Оф кво сте се хванали за този клип на Деси Слава. И Музиката и клипа са крадени от този хит, вие го изкарвате като някво откритие и вдъхновение за нови клипове.

 

 

  • Like 4
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, THE IIconic каза:

Едно си баба бае, едно си баба знае! С това копие сте се хванали като удавници за сламка. Умирате от зло, ама това е положението.

Добре дее, не е копие, яд ме е че е дала толкова големи пари за видео. Доволен ли си? Скъпо ѝ е излязло....

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, pacho каза:

Добре дее, не е копие, яд ме е че е дала толкова големи пари за видео. Доволен ли си? Скъпо ѝ е излязло....

С фенове на Кама няма смисъл да се спори. Злобарки са като тънкоустната рунтошунда 😫

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Грахич можеше да пропусне Сребреница точно когато промотира новия балкон, но за тая работа си требва и акъл. И да, с агитката на Кама не се спори. :3:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, pacho каза:

Добре дее, не е копие, яд ме е че е дала толкова големи пари за видео. Доволен ли си? Скъпо ѝ е излязло....

Не ти отива на 40 години чичак да се обесняваш, като ученичка. Целувки

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, DarkChild каза:

С фенове на Кама няма смисъл да се спори. Злобарки са като тънкоустната рунтошунда 😫

Неее, човек, пусни си го пак видеото, брутално е. Камелия как се разхожда из тия камъняци с тези обувки и вятър ѝ вее косите. Не е като да ти се фръцка на Бяло море за 2 кинта.

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DarkChild каза:

С фенове на Кама няма смисъл да се спори. Злобарки са като тънкоустната рунтошунда 😫

По злобен човек от теб в този форум, не се сещам baby!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, DarkChild каза:

С фенове на Кама няма смисъл да се спори. Злобарки са като тънкоустната рунтошунда 😫

Хахахахах ти ли го казваш ве!!!! 

Я се махай. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, THE IIconic каза:

По злобен човек от теб в този форум, не се сещам baby!

Де бре, не е толкова лош. Малко е крив, ама иначе бива. И когато Кама пусне клип нали се сещаш, че няма как да е спокойно у Рамания? :beer:

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...