Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Аз ви се чудя... защо Пайнера да държи нафталинени изпълнители като Нелина, Есил и тн. Вижда се, че от тях не може да изкара много. Новите им песни рядко стигат и милион гледания. Няма реален интерес към тях като изпълнители. Да им дава спорадични участия... защо? Вместо да сложи някой с по-висок хонорар, а и по-актуален за деня...

Пайнер си има мрежа от заведения. Следователно, по-добре е да дава участия на конкретни изпълнители и по възможност по-вървежни, за да не си развалят отношенията. Освен това, старите изпълнители отчитат и по-малък процент на фирмата. 

От друга страна, напускайки, могат да си намерят частни участия, за по-малко пари, защото няма да отчитат процент за фирмата. 

Така, че и от двете страни е по-добре да се отделят.

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз не виждам какъв е смисъла да се реве за Нелина и Есил? Страхотни дискографии и гласове, ок, но към днешна дата и предвид бизнес модела на Пайнер, те нямат действащи кариери.

  • Like 4
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Участието на Коце в клуб Ревю, Созопол на 5 август май отпада. Клубът ще работи в четвъртък, петък и събота само и не са обявили участието му във фейс страницата си. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, zai4eto82 каза:

Участието на Коце в клуб Ревю, Созопол на 5 август май отпада. Клубът ще работи в четвъртък, петък и събота само и не са обявили участието му във фейс страницата си. 

Някой от форума ще ходи ли? Не! Тогава никой не го интересува!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

преди 1 час, Kriminal каза:

Цуцелина Грахич подкрепя фалшива история, мюсюлмански екстремизъм и измислен геноцид, което ми пречи да я слушам. Не че изпускам нещо Бог знае какво.

107461726_4618359418178066_5828409976928593241_o.jpg?_nc_cat=105&_nc_sid=174925&_nc_ohc=xIHFXEcZEloAX_D3EPn&_nc_ht=scontent.fbeg2-1.fna&oh=61d193efa823304993f4fedbb49e7a36&oe=5F500E8A

То това е по-скоро подигравка. Сложила си оргазмена фаца, цялата нарисувана с татуси и после геноцид.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не отпада участието, питах Коце сега. Имало плакати там като минал сега.  Просто стана грешка. Аз съм гледала клуба Ревю в София, не за Созопол. Обявили са го в Созопол. Важното е, че Коце винаги се отзовава. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, zai4eto82 каза:

Не отпада участието, питах Коце сега. Имало плакати там като минал сега. Ама защо не са го обявили във фейса си клуба. 

пуснали сме всичките му участия в страницата😉

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , DevilWish каза:

Снимка на Музикален магазин "Планета"- Варна.Както винаги, Преслава ПАК е първа! Знаят кой трябва да поставя началото на Хит ЦИЦИНИ! :D Преслава, Райна и Ариа - най-яките песни! ❤️ Милко в дъното! :D И последната песен на Мария виждам е тук, не беше лоша. 

20 години и никакво развитие в дизайна. Това е просто отчайващо.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, GSA каза:

Бога ми, и тази жена ли си е окепазила носа? Имам чувството, че всеки момент ще и падне. Иначе новата песен и е супер готина.

 

 

Тамън преди 20 минути гледах този клип и ми направи впечатление колко е променена.

 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DarkChild каза:

Какъв нос? Аз ви казах още преди седмици, че си е монтирала чистак нова глава. Вие се разкискахте.

 

преди 2 минути, asylum каза:

Тамън преди 20 минути гледах този клип и ми направи впечатление колко е променена.

 

Ужас голям. Мумията се завръща не знам коя серия. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, DarkChild каза:

Какъв нос? Аз ви казах още преди седмици, че си е монтирала чистак нова глава. Вие се разкискахте.

Не й е за първи път. Споделяла е в интервюта, че още преди да дебютира, си е оперирала лицето след катастрофа. Има време и за трета глава. 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Dominatora каза:

пуснали сме всичките му участия в страницата😉

И аз му ги имам всичките участия тъй че знам до края на август къде ще е нали си обяви преди дни. Всички дни, където ще е по морето той тоя месец ще съм на работа и аз го казах и на Велислав в Приморско. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, asylum каза:

Не й е за първи път. Споделяла е в интервюта, че още преди да дебютира, си е оперирала лицето след катастрофа. Има време и за трета глава. 

Дано не  накара и Рена на ремонт. :lol:

images?q=tbn:ANd9GcSX5GEBaho9ZZ42elvDDpQ

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, zai4eto82 каза:

И аз му ги имам всичките участия тъй че знам до края на август къде ще е нали си обяви преди дни. Всички дни, където ще е по морето той тоя месец ще съм на работа и аз го казах и на Велислав в Приморско. 

Ако си истинска фенка, ще си вземеш отпуск! 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...