Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 17 минути, Slavi каза:

Коментирай факта, че 2 пъти на ден влизам в тубата треперейки да проверя дали от Пайнер не са изтрили видеата на Деса🤕

Иначе този път Деса може да е обмислила по добре напускането си и да се очаква Емилия, Анелия и дори Галена да се отделят. Специално се чудя Галоша кво търси в Пайнер. Нищо не получава от тях. Само им дава престиж и процент. Ако някой може без Пайнер това е тя. И Преслава се справя добре без канала им и то на слаба песен. Ако пусне нещо силно, представям си... 

Този път ми се струва, че се разделят в добри отношения, както с Константин. А и клиповете й навярно носят някакви приходи. За всеки случай съм им направил скрийншотове, де. Ще ги публикувам в ДС темата само ако евентуално изчезнат. :D

Аз имам теория, че на Митака вече съвсем му е писнало да се занимава със старите звезди и претенциите им и затова е спрял да се интересува  от тях, а е дал зелена светлина на Diamond и Алфа да му създават нови, от които да печели. Чак се чудя как пусна Дес и Аня да пеят на концерта. Сигурно събуждат някакъв сантимент в него и е пробвал да ги задържи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, Slavi каза:

Не само на лятото. Проблем се очерта и като хита на годината. Въпреки успешана за Галена година, пак ще има някой с по силна песен от нея. Знам, че ти особено много държиш да има най големия хит и най гледаната песен

Ще видим след половин година или цяла година как ще се развият нещата. Да, засега Проблем наистина дръпна пред нея, но ще видим занапред как ще останат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Danger. каза:

Ще видим след половин година или цяла година как ще се развият нещата. Да, засега Проблем наистина дръпна пред нея, но ще видим занапред как ще останат.

В чалгата "проблем" е по - голям хит, но извън нея Галена и Криско се котират повече. Днес я чух от няколко места. За мен дуета е наистина по - голям хит като цяло, но не е това което се очакваше като фурор. Но нека мине още малко време. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

В чалгата "проблем" е по - голям хит, но извън нея Галена и Криско се котират повече. Днес я чух от няколко места. За мен дуета е наистина по - голям хит като цяло, но не е това което се очакваше като фурор. Но нека мине още малко време. 

Ние говорим за 100 живота.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако някой е номер едно, това не значи, че хита на годината на всяка цена трябва да е негов. Иначе аз съм на мнение, че годината е на Теофиков. Всичко, до което се докосне, е мегахит.

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, z_o_ каза:

Пайнер сериозно ще се разпадне и Анелия е на път да напусне: http://hotnews.bg/n/i-aneliya-bie-shuta-na-pajnera.140676.html

Аз не вярвам много на тези измислени сайтове!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък вчера по Графа чух един мъж на средна възраст, продаващ някакви дрънкулки/плодове/уотевър, да слуша новата на Камелия, преди още аз да съм я чул. IMPACT!

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Senhor каза:

Ако някой е номер едно, това не значи, че хита на годината на всяка цена трябва да е негов. Иначе аз съм на мнение, че годината е на Теофиков. Всичко, до което се докосне, е мегахит.

Тази година единственият му мегахит е песента за карантината. Номер едно за тази година според мен си е Константин.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Последната година е много значима за чалгата:

Кали, Малина, Деси Слава (отново) и евентуално Анелия - напуснаха Пайнер. Отделно Емилия, Преслава, Ивана със собствени канали, което значи, че също най-вероятно вече не са толкова вързани с Пайнер.

Новите имена тотално превземат дискотеките с по 15-20 участия на месец. 

Два нови лейбъла, които реално са си най-голямата конкуренция в момента.

Мария спира да пее, Андреа се завърна в чалгата.

Ебаси, чак се напрегнах, ще се успокоя с това:

 

  • Like 2
  • Haha 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Danger. каза:

Тази година единственият му мегахит е песента за карантината. Номер едно за тази година според мен си е Константин.

Галена и Преслава са си номер 1. Константин има 1 голям дует, както всяка година апропо. Галош си има Криско, което се очертава най - големия хит (макар и с доста по - малък импакт от очакваното) в държавата. Преслава си я пукат със сичко дето се сетят. Е тва значи да си номер 1, да си always IN. На всяко място дето бях, Галена/Преса си царуваха с брой песни. Какви лидери, какви пет лева ви гонят.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Danger. каза:

Тази година единственият му мегахит е песента за карантината. Номер едно за тази година според мен си е Константин.

Засега Константин има по-силни мегахитове, но само 2 песни. Теофиков има 3 до момента, чакаме четвърта скоро. Мисля, че само заради количество Теофиков с малко бие Константин.

С Грахич си е направо дует, нямам идея защо са я писали ft.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Цуцелина Грахич подкрепя фалшива история, мюсюлмански екстремизъм и измислен геноцид, което ми пречи да я слушам. Не че изпускам нещо Бог знае какво.

107461726_4618359418178066_5828409976928593241_o.jpg?_nc_cat=105&_nc_sid=174925&_nc_ohc=xIHFXEcZEloAX_D3EPn&_nc_ht=scontent.fbeg2-1.fna&oh=61d193efa823304993f4fedbb49e7a36&oe=5F500E8A

  • Dislike 4

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Kriminal каза:

Цуцелина Грахич подкрепя фалшива история, мюсюлмански екстремизъм и измислен геноцид, което ми пречи да я слушам. Не че изпускам нещо Бог знае какво.

107461726_4618359418178066_5828409976928593241_o.jpg?_nc_cat=105&_nc_sid=174925&_nc_ohc=xIHFXEcZEloAX_D3EPn&_nc_ht=scontent.fbeg2-1.fna&oh=61d193efa823304993f4fedbb49e7a36&oe=5F500E8A

Много неадекватно изказване. Но чакай, ти беше сърбин, нали?

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Blueberry каза:

Теофиков има 3 до момента, чакаме четвърта скоро.

И защо ти е постоянно едноседмична продукция от него? Много бързо ще втръсне като изпълнител. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Senhor каза:

Много неадекватно изказване. Но чакай, ти беше сърбин, нали?

Наричай го както щеш, не искам в тази тема да се обяснявам за история и войни и кой е прав, но едно е ясно и то е че само политиците искаха война, а не обикновени хора. Тя ми опротивя с тази нейна постъпка - едно е определен изпълнител да е патриотичен, друго е да прави такива неща.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Kriminal каза:

Наричай го както щеш, не искам в тази тема да се обяснявам за история и войни и кой е прав, но едно е ясно и то е че само политиците искаха война, а не обикновени хора. Тя ми опротивя с тази нейна постъпка - едно е определен изпълнител да е патриотичен, друго е да прави такива неща.

Е тя е босненка, напълно нормално е да има подобно мнение. По същия начин босненци сигурно реагират на сръбските коментари.

преди 9 минути, Danger. каза:

И защо ти е постоянно едноседмична продукция от него? Много бързо ще втръсне като изпълнител. 

Едно време не втръсваха като пускаха по 10-12 песни на година заради албумите. При него паузите са много дълги и макар че пее от две години, има точно 11 песни, от които две, в които е само featured. Преслава за първата си година има 16 от албум и "Нежен рекет". Нека трупа дискография и без това до момента лошо парче не съм чула от него. С по 4 песни на година, могат да си направят първото участие само със свои песни чак след третата година... не ми се струва нормално.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, gabbati каза:

Последната година е много значима за чалгата:

Кали, Малина, Деси Слава (отново) и евентуално Анелия - напуснаха Пайнер. Отделно Емилия, Преслава, Ивана със собствени канали, което значи, че също най-вероятно вече не са толкова вързани с Пайнер.

Новите имена тотално превземат дискотеките с по 15-20 участия на месец. 

Два нови лейбъла, които реално са си най-голямата конкуренция в момента.

Мария спира да пее, Андреа се завърна в чалгата.

Ебаси, чак се напрегнах, ще се успокоя с това:

 

+ вече не са на почит парчета в стил "Направо ги убивам", а хората започнаха да ценят качествените парчета и текстове. Много се радвам, че така се стекоха обстоятелствата.

 

Да, днешният поп-фолк не е това, което беше преди, но въпреки всичко има качествени, стойностни и хитови парчета. Аз съм на мнение, че трябва да се разнообразява - всеки може да пусне ганевска мелодия с клиширан текст от рандъм текстописец, но някои изпълнители не целят това и се опитват да са различни - дали сполучливи, дали не опитите за разнообразие са добър показател за един изпълнител според мен. 

 

Разбира се не казвам, че трябва да се правят недоразумения като "Тясно" и "Кулата", но ако не експериментираш за мен тъпчеш на едно място и в даден момент писваш на хората. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...