Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 8 минути, Гальо каза:

Именно. Не знам защо се изтъква Галена за пеене на живо по участия, като Алисия също е всяка песен на живо. Отделно нейното си е пеене, а не грачене. И прави доста по-готини купони, без да се налива и излага по никакъв начин 

Знаем, че Алисия е чудесен пример. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 25 минути, devotioner каза:

Това с пеенето е много относително, не може да се съди по един запис. Зависи от озвучаването, с какъв телефон е снимано, а и не винаги можеш да пееш на 100%.

Десислава се беше изоставила по едно време, но януари месец й бях на участие - е няма такъв глас,съвсем различно отпреди една година, пя ретро балади, беше уникално. При Галена е много трудно, защото тя абсолютно на всяко участие е 100% на живо, никога досега не съм бил на нейно участие(над 10), на което е пяла на плейбек. Понякога грачи, да, но тя и затова си намали участията. Но никога не е отказала снимка, клип и затова участоята й са винаги пълни.

И аз януари я посетих в Плаза и визия и пеене бяха на ниво. Беше се мотивирала да е по редовна дори през 2020, но карантуната попари бързо мотивацията и. 

И като цяло е станала твърде суетна, няма го онова невинното в нея, което съм обожавал. 

Абе липсва и нещо щом с тотален хит като След 1000 жени не и се получи. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Slavi каза:

И Есил знае, и Луна. И Вероника беше ок пред камера. Преслава не е била неадекватница също по интервюта. 

Но много като Емилия и ДесиСлава могат да се проследят от преди и сега как са израстнали. А при Галена няма капчица развитие. Дори изглежда още по изпростяла. 

Между другото, да. Десислава и Емилия бяха трагедия да ги слушаш преди години. Десислава все на лигавня го удряше, като запецне, а Емилия... не ми се коментира :D

Сега определено имат и дар слово и са отпуснати и много добре им се получава по интервюта. 

Анелия си остана най-зле обаче в това отношение. В смисъл, тя се отпуска и си мисли, че ги ръси едни мъдри слова, а то... 

При Галена е проблем това, че се спича много, все едно е дебютантка. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Stela каза:

Знаем, че Алисия е чудесен пример. 

И знаем как Златка съжалява за казаното от нея и десетки пъти се извинява на Ася. Но и да не беше, кой го ебе за приказките на Златка общата? 

  • Like 2
  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слави, ние не само я съсипваме ДС, а сме й направо като анти фенове вече.😂 Не знам някоя друга голяма певица от неадекватност да е отклонявала така радикално възгледите на феновете си без дори да го осъзнава- почти до края на 2018 да я възхваляват като най-великата, а няма и година и половина-две по-късно вече да са се отрекли от нея, да я критикуват и никой да не я защитава.

По темата- на мнение съм, че на звездите трябва да им гледаме предимно творчеството. Че повечето са започнали с ниско ниво на култура и изказ, и че някои са си останали така си го знаем. Но те са част от шоубизнеса и най-важно трябва да бъде това, което представят в професионален аспект. А и все пак говорим за чалга, а не за класическа музика.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Алисия е много яка, няма две мнения. Добре, че разнообрази еднообразните бози на Кишев в последните 2 години, въпреки че са само дуети, няма слаб. 

Аз пък при Десислава забележих точно обратното, не й пукаше как изглежда, даже преди 1 месец на лайфа в Инстаграм беше без грим и по анцуг. 

Очаквам с интерес на Емилия и Фики, на Ема дуетите й са винаги изпипани, Емануела ми е интересно какво е забъркала с Оцко. Преслава с Ганев също работят добре, предполагам утре или във вторник ще ги пуснат.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Алисия пък откога пее на живо? Тя и Малина си пееше върху плейбека, но никой не й го е броял за живо пеене. Иначе Ася си играе добре картите, няма спор. 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Сашо каза:

Между другото, да. Десислава и Емилия бяха трагедия да ги слушаш преди години. Десислава все на лигавня го удряше, като запецне, а Емилия... не ми се коментира :D

Сега определено имат и дар слово и са отпуснати и много добре им се получава по интервюта. 

Анелия си остана най-зле обаче в това отношение. В смисъл, тя се отпуска и си мисли, че ги ръси едни мъдри слова, а то... 

При Галена е проблем това, че се спича много, все едно е дебютантка. 

При Анелия е мъка да и проследиш мисълта. Дори тя самата не може

🤣🤣🤣

 

На Деса ме кефят интервютата. Хем са забавни, хем не са престорени, хем си липи, че е пич. При Емилия също има израстване, но ми е малко фейк самата тя. 

  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Stela каза:

Гледахте ли сторито в което Паола събираше дарадонки по двора? Поне знаем, че ще е калено, селско момиче! 

20200614_141251.jpg.643e8bed39a80e2cd56d889806081d82.jpgreceived_1396876553835164.jpeg.f20d0cbb45fc659a9c6d766a5872def6.jpeg

Тя си я кара и да чисти. На шега, айде маме хвани това, айде маме мини и тука и гледаш прекарала цялата къща.🤣

  • Haha 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Slavi каза:

Алисия освен нас двамата няма други привърженици и някак си все остава в сянка. Наистина сякаш не се старае последно време за проектите си, но всичко при нея е на топ ниво. И участия, и визия, и купон, че и пеене доказа в маскирания певец. И тя не дава често интервюта, но като даде такова, е на ниво. 

Иска ми се повече старание и разнообразие от нея. Ако реши може и Преса и Галя да и дишат прахта. Правила го е не веднъж през годините. 

Реално последните 2 години не си е дала никакъв зор, реално тя получава готови проекти, но поне за разлика от Анелия знае как и къде да се включи. От самостоятелната вече очаквам много, за 2 години почивка трябва доста да се е постарала. 
Иначе аз също искам разнообразието, което предлагаше 2011-2014 някъде - тогава беше една от малкото, която експериментираше всякак

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Stela каза:

Знаем, че Алисия е чудесен пример. 

По това време друга се въргаляше във ваната, но го пропускаме удобно. Защо ли? 
Далеч е от излагациите във ваната. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Stela каза:

Гледахте ли сторито в което Паола събираше дарадонки по двора? Поне знаем, че ще е калено, селско момиче! 

20200614_141315.jpg.a4a5aa7c43964dc92c74c0d63af941bd.jpg

20200614_141251.jpg.643e8bed39a80e2cd56d889806081d82.jpgreceived_1396876553835164.jpeg.f20d0cbb45fc659a9c6d766a5872def6.jpeg

И кози ли гледат? Айде и животновъдка стана.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, devotioner каза:

Алисия е много яка, няма две мнения. Добре, че разнообрази еднообразните бози на Кишев в последните 2 години, въпреки че са само дуети, няма слаб. 

Аз пък при Десислава забележих точно обратното, не й пукаше как изглежда, даже преди 1 месец на лайфа в Инстаграм беше без грим и по анцуг. 

Очаквам с интерес на Емилия и Фики, на Ема дуетите й са винаги изпипани, Емануела ми е интересно какво е забъркала с Оцко. Преслава с Ганев също работят добре, предполагам утре или във вторник ще ги пуснат.

Но Ася може повече. 

А Емилия от 2 години си играе много добре картите. Никой не е предполагал до преди 2 години, че ще стане пряка конкуремция на Преса и Галош. Винаги е била в Б групата, дори в най силните си моменти. Не знам дали мъжът до нея я мотивира така или портфейла му, но жената работи. Знае какво и кога да пусне. Знае, че самостоятелните и не са и сила както са дуетите и си следва устремено линията. 

При Деса силни са дуетите и баладите. Ако редува дует, самостоятелна комерска и после балада ще се върне в а групата. Но уви... 

преди 8 минути, SG каза:

Слави, ние не само я съсипваме ДС, а сме й направо като анти фенове вече.😂 Не знам някоя друга голяма певица от неадекватност да е отклонявала така радикално възгледите на феновете си без дори да го осъзнава- почти до края на 2018 да я възхваляват като най-великата, а няма и година и половина-две по-късно вече да са се отрекли от нея, да я критикуват и никой да не я защитава.

По темата- на мнение съм, че на звездите трябва да им гледаме предимно творчеството. Че повечето са започнали с ниско ниво на култура и изказ, и че някои са си останали така си го знаем. Но те са част от шоубизнеса и най-важно трябва да бъде това, което представят в професионален аспект. А и все пак говорим за чалга, а не за класическа музика.

Деса ако види как я унижаваме тук, ще ни мята салфвтки с храчки по участия.

 

И все пак като стигнеш върха не е важно само творчеството, а и какъв човек си. Не случайно Ивана, Деса и Преса са били народни любимки през годините. Не е било само заради песните. Освен това певици като Галя и Цура доста добре се прикриват зад проектите си. Сложили са удобните маски на богини и не смеят да ги отлепят от лицата си. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Гальо каза:

По това време друга се въргаляше във ваната, но го пропускаме удобно. Защо ли? 
Далеч е от излагациите във ваната. 

Точно преди малко се чудех кой ще ме "затапи" с ваната, поради липса на друг аргумент. Беше въпрос на време. 😂😂

Колкото ти ще изтъкнеш като аргумент тези истории с Алисия, или изцепките на Андреа с фотошопа и фалшивата реалност, която ни представя ... 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, devotioner каза:

На Анелия мисълта й тече като мед, малко е като Димитър Пенев.

Иначе тук са много готини и Галя и Деска:

 

Забавни и сладки са тук, да. Окуражават се една друга. Но и самите интервюта на Слави не блестят с някаква дълбокост. Дори са доста елементарни и твърде много набляга на секса... 

 

На Деса есно от любимите ми интервюта е в 120 минути по Бтв, когато бе ментор в Гласът. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, devotioner каза:

На Анелия мисълта й тече като мед, малко е като Димитър Пенев.

Иначе тук са много готини и Галя и Деска:

 

Особено пък Деса... Проста като гъдулка!

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Stela каза:

Точно преди малко се чудех кой ще ме "затапи" с ваната, поради липса на друг аргумент. Беше въпрос на време. 😂😂

Колкото ти ще изтъкнеш като аргумент тези истории с Алисия, или изцепките на Андреа с фотошопа и фалшивата реалност, която ни представя ... 

Ами ти цитираш някакво интервю от 2009? Значи едното е отминало, другото не?
Изчерпана си като аргументи. Продължавай да следиш Преслава, детето и, мъжа и, майка и, баща и и цялата рода за някой гаф да го споделиш тук

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Гальо каза:

Ами ти цитираш някакво интервю от 2009? Значи едното е отминало, другото не?
Изчерпана си като аргументи. Продължавай да следиш Преслава, детето и, мъжа и, майка и, баща и и цялата рода за някой гаф да го споделиш тук

Ми то на такава видна ново излюпена инфлуенцърка кво да друго да и следваме? Само продължавам по какъв повод Пепа Прилепа и нейната махала са обсъждани в поп-фолк темата. Или щото Софка и е кумица, та по тая линия се промъква? 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Slavi каза:

Но Ася може повече. 

А Емилия от 2 години си играе много добре картите. Никой не е предполагал до преди 2 години, че ще стане пряка конкуремция на Преса и Галош. Винаги е била в Б групата, дори в най силните си моменти. Не знам дали мъжът до нея я мотивира така или портфейла му, но жената работи. Знае какво и кога да пусне. Знае, че самостоятелните и не са и сила както са дуетите и си следва устремено линията. 

При Деса силни са дуетите и баладите. Ако редува дует, самостоятелна комерска и после балада ще се върне в а групата. Но уви... 

Деса ако види как я унижаваме тук, ще ни мята салфвтки с храчки по участия.

 

И все пак като стигнеш върха не е важно само творчеството, а и какъв човек си. Не случайно Ивана, Деса и Преса са били народни любимки през годините. Не е било само заради песните. Освен това певици като Галя и Цура доста добре се прикриват зад проектите си. Сложили са удобните маски на богини и не смеят да ги отлепят от лицата си. 

Това може би ми е най-неприятното от цялата ситуация с Десислава- отношението й. Вместо да се замисли над критиките тя навярно би реагирала надменно. Кои сме ние, че да й казваме да е нещо повече от типична кръчмарка?

Иначе Ивана, подобно на Глория,  станаха толкова масови и харесвани главно заради творчеството и излъчването си на жени с талант, които пеят на народа от сърце и душа. Но ако в една 2004 бяха влезли във Випа навярно щяхме да се разочароваме и от двете като хора, особено от Гло.

А Дес и Прес станаха толкова одобрени все заради неща, които зарязаха във времето- пеенето и разнообразието в творчеството. Съжалявам, но към днешна дата Галена е нещо, което и двете могат само да копнеят. Поднася песни и за клубовете, и за феновете. Прави най-добрите клипове. Имиджа й по социалните мрежи е Топ. На участия си пее що-годе прилично нейните песни и винаги е на живо. Аз лично предпочитам да гледам такава звезда и да не ми дреме каква е зад светлините на прожекторите, отколкото да симпатизирам на певици, в които сме се убеждавали, че също има простоватост, но освен това са се спуснали и по течението на посредствеността в музиката и не им дреме за нищо освен за пари.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз се чудя, Камелия защо си бави нещата толкова. Римейк, дует и 1 самостоятелна песен се знае, че има, а не пуска нищо. 

Верно може да си го позволи, ма все пак... 

  • Like 5
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, Гальо каза:

Ами ти цитираш някакво интервю от 2009? Значи едното е отминало, другото не?
Изчерпана си като аргументи. Продължавай да следиш Преслава, детето и, мъжа и, майка и, баща и и цялата рода за някой гаф да го споделиш тук

Би ли ми показал къде в поста си коментирам кое е отминало и кое не? Показах ти, че и жената която даваш за пример, също има своите изцепки. 

И никога не съм отричала историята с ваната, но няма и да се съглася, че към днешна дата има някакво значение. Вие сте тези, които я припомнят при липсата на нещо друго, което може да се каже. 

За сравнение едната има по-успешна кариера и здраво семейство от години, докато другата още не можеше да си подели мъжете знаем с коя...

Алисия има визия, има своите музикални успехи, сред топ имената е,  но в никакъв случай не е пример подръжание на морал и поведение. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stela каза:

Би ли ми показал къде в поста си коментирам кое е отминало и кое не? Показах ти, че и жената която даваш за пример, също има своите изцепки. 

И никога не съм отричала историята с ваната, но няма и да се съглася, че към днешна дата има някакво значение. Вие сте тези, които я припомнят при липсата на нещо друго, което може да се каже. 

За сравнение едната има по-успешна кариера и здраво семейство от години, докато другата още не можеше да си подели мъжете знаем с коя...

Алисия има визия, има своите музикални успехи, сред топ имената е,  но в никакъв случай не е пример подръжание на морал и поведение. 

По-успешна кариера спрямо какво? Повече гледания ли? 
Другата също си има семейство, щом не си запозната не знам защо коментираш. Но си има мъж от няколко години, има си син, или има нужда от твоето одобрение, за да се брои за здраво семейство ли? Или ти лично знаеш колко е здраво това на Галена? Съчинения по картинка просто

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, SG каза:

Това може би ми е най-неприятното от цялата ситуация с Десислава- отношението й. Вместо да се замисли над критиките тя навярно би реагирала надменно. Кои сме ние, че да й казваме да е нещо повече от типична кръчмарка?

Иначе Ивана, подобно на Глория,  станаха толкова масови и харесвани главно заради творчеството и излъчването си на жени с талант, които пеят на народа от сърце и душа. Но ако в една 2004 бяха влезли във Випа навярно щяхме да се разочароваме и от двете като хора, особено от Гло.

А Дес и Прес станаха толкова одобрени все заради неща, които зарязаха във времето- пеенето и разнообразието в творчеството. Съжалявам, но към днешна дата Галена е нещо, което и двете могат само да копнеят. Поднася песни и за клубовете, и за феновете. Прави най-добрите клипове. Имиджа й по социалните мрежи е Топ. На участия си пее що-годе прилично нейните песни и винаги е на живо. Аз лично предпочитам да гледам такава звезда и да не ми дреме каква е зад светлините на прожекторите, отколкото да симпатизирам на певици, в които сме се убеждавали, че също има простоватост, но освен това са се спуснали и по течението на посредствеността в музиката и не им дреме за нищо освен за пари.

Аз не мисля, че последните 2 опита на Деса бяха лоши. Вторник беше и След 1000 жени са и от най добрите солови неща в Пайнер. И клиповете, и музиките и текстовете не отстъпват на продукцията на Галена. Липсва ми гласа на старата Дес в тези проекти. Може би и това, че не е активна допринася. След 1000 жени е доста харесвана песен. Вероятно пусната в момент, когато Деса е засилена, щеше да бележи друг резултат. 

 

Иначе, да, иска ми се Деса да работи като Галя или Ема, но тя няма този гръб, който имат те. При нея провала би ознапавал спад в участията и невъзможност да реализира следващ проект. Старае се, но не влага душата си и това се усеща. А за имиджа по социалните мрежи най малко ми дреме и не бих искал Деса да парадира като Галена с брандове и да създава илюзия, която не се припокрива с реалността. Галена освен снимки с филтри нищо друго не предлага по мрежите големите изпълнители в Гърция всяка седмица правят лайфове, акустични версии и други интересни неща, за да развиват профилите си. В този смисъл никоя в БГ не се отличава с добър профил в социалните. Профила на Галена би бил топ за манекенка, но не и за певица. 

Но пък, няма как да оспоря, че яко се е засилила с нови проекти и от сега е ясно, че 2020 ще е нейна. Дали щеше да бъде така обаче ако Галин не беше зад нея. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...