Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 минути, asylum каза:

Любимите ти Господари :D Не съм ги гледал, честно казано, ама някъде се появяваше и беше по-добре от едно време. Ще ти я потърся сега Гуца с първото интервю, имаше го някъде, но не помня съдържанието, че да потърся по ключови думи...

Магда по Планета си е добре, но там всичко е нагласено.

Е те по планета на всеки въпрос им заснемат поне по 10 дубъла за монтажа после, че да изглежда що годе долу свястно

 

Ето ти я Гери в Господарите

 

 

  • Haha 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 6 минути, Slavi каза:

Е те по планета на всеки въпрос им заснемат поне по 10 дубъла за монтажа после, че да изглежда що годе долу свястно

 

Ето ти я Гери в Господарите

 

 

Не я намерих Гера във вестника. Някъде имаше сканиран материал май. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От чалгарките само Камелия може да говори пред камера и знае как да си подреди мислите, без да звучат нелепо. Може би и Ивана, но тя си говори едни и същи неща и вече си ги е научила.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, devotioner каза:

От чалгарките само Камелия може да говори пред камера и знае как да си подреди мислите, без да звучат нелепо. Може би и Ивана, но тя си говори едни и същи неща и вече си ги е научила.

 

И Есил знае, и Луна. И Вероника беше ок пред камера. Преслава не е била неадекватница също по интервюта. 

Но много като Емилия и ДесиСлава могат да се проследят от преди и сега как са израстнали. А при Галена няма капчица развитие. Дори изглежда още по изпростяла. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Donatella каза:

най-добрата !😍

 

Аз като видя Деса да се налива по участия изпитвам срам и погнуса, а някои Галенови се възхищавате... 

То особвно при Деса се вижда ди къде доведе това надигане на чашките по участия... 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

И Галена, и Преслава не могат да говорят пред камера. Преслава лека-полека поизчисти диалекта си, но има над какво да работят и двете, нали уж са лидерки.

При Емилия има наистина голямо развитие, съгласен съм.

Колкото до пиенето в дискотеките, предпочитам Галена и Десислава с "пиенето" им, отколкото на Емануела, Анелия и 80% стоенето като пън на сцената.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа: Много ме е страх някой ден да видя, че сама не мога да си разреша проблема и да труъгна да обвинявам другите за това, а фактически сам човек си е виновен за проблемите си. 

 

Кой да предположи, че години по късно страхът и ще се сбъдне... 😢

 

  • Like 2
  • Sad 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, devotioner каза:

Колкото до пиенето в дискотеките, предпочитам Галена и Десислава с "пиенето" им, отколкото на Емануела, Анелия и 80% стоенето като пън на сцената.

При Галена е забавно, тя си пие за настроение и се забавлява на сцената, като по този начин пренася тази енергия и на хората. Целта на тези дискотеки е да си пийнеш и да се забавляваш. Щом не се е появила пияна и излагаща се, не виждам какъв е проблема, че е ударила няколко шота. Или е по-добре да претендираш, че си сред топ гласовете, а да изкарваш 90% от участията си на плейбек. Накрая да се появи мъжа ти, да заплаши няколко фена и да предложи "да си го извади". Всеки със своите виждания за класно поведение ... :3fdb8960598fa63e:

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Stela каза:

Изключително класно и адекватно е да правиш хората свидетели на семейните си драми, да заплашваш мъжа си с бой пред широката си аудитория, а той да ти говори на "ма" и да те излага колко си проста. Да се появиш с мазната коса и да нервничиш, нареждайки засичащия ти всяка твоя реплика мъж изобщо не е селско. Това показва голяма класа и култура. Да не можеш да обясниш на хората как да се абонират за канала ти и как да го открият, а в същото време да си най-видната инфлуенсърка сред колежките ти показва наличие на много акъл. Да се мъчиш да изкараш пари от всичко, включително снимки с памперси, омекотители и каквото ти предложат, изобщо не те показва като алчна и обичаща парите. Ма тя жената не иска нищо, тя е скромна и невинна... Да триеш всеки хейт коментар от личтите си профили и да блокирваш хората осмелили се да изкажат критика, изобщо не те прави комплексарка. Да виждаш, че любимият ти мъж те излага абсолютно всеки път, в който го пуснеш на видео и въпреки това да го включваш всеки път.. даа, и това е класа и прилив на итнтелект! То не бяха сторита с неадекнатни изказвания, подигравки с бездомници, то не беше излъчване на инелигентност..

Ако напишете в гугъл Преслава и Павел ще ви излезат десетки статии свързани с кавги, побоища, наркотици, мутренски и махленски истории, излагации и какво ли още не. Иначе Преслава я хейтят само и основно заради носа, да ... :1000(29):

Да живеят класата, интелекта и пълната адекватност! Да живее Преслава и все така да ни дава пример за тези неща! :wub_anim:

Говорим за интервюта. Аз за толкова години не помня изцепка по интервюта на Преслава. Никога не е отказвала интервюта като Галена, защото не може да свърже 3 последователни изречения без 10 пъти да ъъмка между тях. Държала се е на ниво пред камерите. 

Иначе за изцепките и в инстаграм слабо ме вълнува. Да, такива има, но и тук силно се преувеличават. Поне дава достъп на големите и фенове до ежедневието си, а не като при Галена всичко да е фалш, прикрито зад лъскаво версаче. Аз на нейно място не бих допускал Павел в подобни лайфчета, но тя си решава сама какво да прави.

А това, че рекламира неща през инста си го намирам за в реда на нещата. По добре да вади пари, отколкото като Емануела да се оплаква, че не може да си покрие кредитите. Освен това никога не е била популярна с това, пе мъжът до нея плаща проектите и, както е при Галена, Цура, Емилия или Мара. 

Можеш ли да дадеш линк към интервю на Преслава, в което се излага и не може да върже 3 изречения. Не можеш. Всичко друго, което си изписала е без значение и извън темата, която дискутираме днес. За лайфовете и инфлуенсърството на Преса е изпусано достатъчно. Аз, който я харесвам Преса, не ги гледам тези неща, но ти като прилежен фен, не изтърваш нейна изява. Сигурно си се абонирала в канала и да пилучаваш известие при всяка нова публикация и лайф... 

  • Like 5
  • Angry 1
  • Dislike 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, devotioner каза:

И Галена, и Преслава не могат да говорят пред камера. Преслава лека-полека поизчисти диалекта си, но има над какво да работят и двете, нали уж са лидерки.

При Емилия има наистина голямо развитие, съгласен съм.

Колкото до пиенето в дискотеките, предпочитам Галена и Десислава с "пиенето" им, отколкото на Емануела, Анелия и 80% стоенето като пън на сцената.

И това е така. Въпреки, че не бих сравнил участията на Анелия с тези на Емануела. Аница поне пръска от днк-ато си по салфетки, специално за феновете🤣

Една Камелия например прави жестоки участия без да се налива като свиня. Алкохола всяка вечер състарява амортизира и лицата и вокалните им възможности. Затова и Галоша и Деса са подпухнали и се чудят как да ооравят проблема с нова порция ботокс. А гласовете няма да ги коментирам. ДесиСлава от вокален феномен се превърна в напъваща се кръчмарка, а Галена досъсипа и малкото вокални дадености, които имаше и ръмжи и цвили. Чу ли я как припява върху Кой ушу байрака. Че то всеки втори да хванещ на улуцата ще го изпее по добре... 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Dislike 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

 

преди 27 минути, Stela каза:

Изключително класно и адекватно е да правиш хората свидетели на семейните си драми, да заплашваш мъжа си с бой пред широката си аудитория, а той да ти говори на "ма" и да те излага колко си проста. Да се появиш с мазната коса и да нервничиш, нареждайки засичащия ти всяка твоя реплика мъж изобщо не е селско. Това показва голяма класа и култура. Да не можеш да обясниш на хората как да се абонират за канала ти и как да го открият, а в същото време да си най-видната инфлуенсърка сред колежките ти показва наличие на много акъл. Да се мъчиш да изкараш пари от всичко, включително снимки с памперси, омекотители и каквото ти предложат, изобщо не те показва като алчна и обичаща парите. Ма тя жената не иска нищо, тя е скромна и невинна... Да триеш всеки хейт коментар от личтите си профили и да блокирваш хората осмелили се да изкажат критика, изобщо не те прави комплексарка. Да виждаш, че любимият ти мъж те излага абсолютно всеки път, в който го пуснеш на видео и въпреки това да го включваш всеки път.. даа, и това е класа и прилив на итнтелект! То не бяха сторита с неадекнатни изказвания, подигравки с бездомници, то не беше излъчване на инелигентност..

Ако напишете в гугъл Преслава и Павел ще ви излезат десетки статии свързани с кавги, побоища, наркотици, мутренски и махленски истории, излагации и какво ли още не. Иначе Преслава я хейтят само и основно заради носа, да ... :1000(29):

Да живеят класата, интелекта и пълната адекватност! Да живее Преслава и все така да ни дава пример за тези неща! :wub_anim:

Добре! Разбрахме, че не харесваш Преслава и Павел. Какво мислиш за малкия урод Хоч Пенка? Според теб кривогледа ли е?

IMG_20200614_135458.jpg

  • Haha 7
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Slavi каза:

Говорим за интервюта. Аз за толкова години не помня изцепка по интервюта на Преслава. Никога не е отказвала интервюта като Галена, защото не може да свърже 3 последователни изречения без 10 пъти да ъъмка между тях. Държала се е на ниво пред камерите. 

Иначе за изцепките и в инстаграм слабо ме вълнува. Да, такива има, но и тук силно се преувеличават. Поне дава достъп на големите и фенове до ежедневието си, а не като при Галена всичко да е фалш, прикрито зад лъскаво версаче. Аз на нейно място не бих допускал Павел в подобни лайфчета, но тя си решава сама какво да прави.

А това, че рекламира неща през инста си го намирам за в реда на нещата. По добре да вади пари, отколкото като Емануела да се оплаква, че не може да си покрие кредитите. Освен това никога не е била популярна с това, пе мъжът до нея плаща проектите и, както е при Галена, Цура, Емилия или Мара. 

Можеш ли да дадеш линк към интервю на Преслава, в което се излага и не може да върже 3 изречения. Не можеш. Всичко друго, което си изписала е без значение и извън темата, която дискутираме днес. За лайфовете и инфлуенсърството на Преса е изпусано достатъчно. Аз, който я харесвам Преса, не ги гледам тези неща, но ти като прилежен фен, не изтърваш нейна изява. Сигурно си се абонирала в канала и да пилучаваш известие при всяка нова публикация и лайф... 

Не, не е без значение написаното от мен, и няма значение дали става на въпрос за поведение по интервюта, или като цяло. Има хора,  които се притесняват на интервюта. Едно са участията и концертите, където хората танцуват и са с нагласата за забавление и съвсем друго е интервю в предаване, където си ти, репортера и камерата. Аз също смятам, че трябва да се отпусне повече, но това не я прави нито глупава, нито селянка. Като отрицателен пример при Галена в тази насока могат да се дадат само интервютата, докато при Преслава виждаш и сам колко фактора са.

Не знам кой и какви изяви следи, но аз като фенка на Галена не съм гледала този лайф, а ти го изнамери и се появи да изкажеш мнение за него... Че даже си го изгледал целия и внимателно си проследил детайлите - визия, изказвания, всичко. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Slavi каза:

И това е така. Въпреки, че не бих сравнил участията на Анелия с тези на Емануела. Аница поне пръска от днк-ато си по салфетки, специално за феновете🤣

Една Камелия например прави жестоки участия без да се налива като свиня. Алкохола всяка вечер състарява амортизира и лицата и вокалните им възможности. Затова и Галоша и Деса са подпухнали и се чудят как да ооравят проблема с нова порция ботокс. А гласовете няма да ги коментирам. ДесиСлава от вокален феномен се превърна в напъваща се кръчмарка, а Галена досъсипа и малкото вокални дадености, които имаше и ръмжи и цвили. Чу ли я как припява върху Кой ушу байрака. Че то всеки втори да хванещ на улуцата ще го изпее по добре... 

Това с пеенето е много относително, не може да се съди по един запис. Зависи от озвучаването, с какъв телефон е снимано, а и не винаги можеш да пееш на 100%.

Десислава се беше изоставила по едно време, но януари месец й бях на участие - е няма такъв глас,съвсем различно отпреди една година, пя ретро балади, беше уникално. При Галена е много трудно, защото тя абсолютно на всяко участие е 100% на живо, никога досега не съм бил на нейно участие(над 10), на което е пяла на плейбек. Понякога грачи, да, но тя и затова си намали участията. Но никога не е отказала снимка, клип и затова участоята й са винаги пълни.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Stela каза:

При Галена е забавно, тя си пие за настроение и се забавлява на сцената, като по този начин пренася тази енергия и на хората. Целта на тези дискотеки е да си пийнеш и да се забавляваш. Щом не се е появила пияна и излагаща се, не виждам какъв е проблема, че е ударила няколко шота. Или е по-добре да претендираш, че си сред топ гласовете, а да изкарваш 90% от участията си на плейбек. Накрая да се появи мъжа ти, да заплаши няколко фена и да предложи "да си го извади". Всеки със своите виждания за класно поведение ... :3fdb8960598fa63e:

При Галена всичко е забавно, сладко и невинно, знаем. 

Под инфантилното и поведение по участия, се разбира купон. 

Под неадекватното и поведение пред камери, се разбира невинност и притеснение.

Под граченето и в клубовете, се разбира пеене на на живо. 

А всъщност и Преса и Галя са пълни с комплекси моми и поне по 5 неща и за двете мога да напиша, за да подкрепя това си твърдение. Но няма нужда. То им личи. 

За мен класа струи от Алисия. И по участия, и по стил и маниер, и по поведението и в тв ефир. Това е пример как от селянка се превръщаш в принцеса. Галена и Преслава ще са си селянки до края. Едната я е страх и срам да бъде себе си. Другата се познава по мъжа и действията... 

  • Like 2
  • Dislike 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, THE IIconic каза:

 

 

Добре! Разбрахме, че не харесваш Преслава и Павел. Какво мислиш за малкия урод Хоч Пенка? Според теб кривогледа ли е?

IMG_20200614_135458.jpg

Аз още преди време казах, че Паола ми прилича на маймунче, но моралистите тук ме обвиниха в най-долни низости, защото съм обиждала малко дете. На черното бяло не може ивда се каже... А Паола не е бяла. Освен това от сега налита на бой, взела е агресивните черти на баща си. 😂

За кривогледа не мога да преценя, но едното й око ми се вижда по-голямо от другото. И има торбички. 

  • Haha 2
  • Love 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Аз още преди време казах, че Паола ми прилича на маймунче, но моралистите тук ме обвиниха в най-долни низости, защото съм обиждала малко дете. На черното бяло не може ивда се каже... А Паола не е бяла. Освен това от сега налита на бой, взела е агресините черти на баща си. 😂

За кривогледа не мога да преценя, но едното й око ми се вижда по-голямо от другото. И има торбички. 

Торбичките сигурно са от алкохола! 😂

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Slavi каза:

При Галена всичко е забавно, сладко и невинно, знаем. 

Под инфантилното и поведение по участия, се разбира купон. 

Под неадекватното и поведение пред камери, се разбира невинност и притеснение.

Под граченето и в клубовете, се разбира пеене на на живо. 

А всъщност и Преса и Галя са пълни с комплекси моми и поне по 5 неща и за двете мога да напиша, за да подкрепя това си твърдение. Но няма нужда. То им личи. 

За мен класа струи от Алисия. И по участия, и по стил и маниер, и по поведението и в тв ефир. Това е пример как от селянка се превръщаш в принцеса. Галена и Преслава ще са си селянки до края. Едната я е страх и срам да бъде себе си. Другата се познава по мъжа и действията... 

Именно. Не знам защо се изтъква Галена за пеене на живо по участия, като Алисия също е всяка песен на живо. Отделно нейното си е пеене, а не грачене. И прави доста по-готини купони, без да се налива и излага по никакъв начин 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Stela каза:

Не, не е без значение написаното от мен, и няма значение дали става на въпрос за поведение по интервюта, или като цяло. Има хора,  които се притесняват на интервюта. Едно са участията и концертите, където хората танцуват и са с нагласата за забавление и съвсем друго е интервю в предаване, където си ти, репортера и камерата. Аз също смятам, че трябва да се отпусне повече, но това не я прави нито глупава, нито селянка. Като отрицателен пример при Галена в тази насока могат да се дадат само интервютата, докато при Преслава виждаш и сам колко фактора са.

Не знам кой и какви изяви следи, но аз като фенка на Галена не съм гледала този лайф, а ти го изнамери и се появи да изкажеш мнение за него... Че даже си го изгледал целия и внимателно си проследил детайлите - визия, изказвания, всичко. 

Изобщо нямам намерение да браня или защитавам Преса, защото тя е ясна. Но е факт също така, че гласът и е в топ форма, продължава да потдържа интереса около себе си над 15 години, често е единственат фолк певица поканена на различни мвроприятия, за да пее. Само тази година и на концерта СтейХоум и за рд-то на БТв, а дори няма нова песен от почти година.. 

Това видео, което днес коментирах, тук се е коментирало десетки пъти. Популярно е с ицепките, че тя прекарала короната преди дори в Китай да бе плъзнал. Доста статии имале за тази изцепка. Но намерих време да го изгледам едва сега, 3 месеца след излизането му. А ти след всеки лайф на Пресли си първа тука с преразказите и интерпретациите. А Галена не е от вчера на сцена, за да я ооравдаваме с притеснение. Цяла БГ я гледа във ваната, и хич не и личеше да се притеснява от камери. Дал съм и линк към старо нейно интррвю при Азис, където е естествена и сладка. Просто се притеснява, че не може да покрие на живо стандарта, който налага в клипиве и инстаграм. Притеснява се да бъде себе си. Иска да бъде друго. И тази борба в нев допринася за излагациите и пред камери. Освен това тя и на концерти  не е цъфнала и разцъфнала. Не веднъц тук коментираме, че селските и бъзици и чекнене на концерт не върви. Не случайно контакта и с публиката куца... Но да.... Тя и там се притеснява. 

Много е лошо да си заслепвн фен и зад всяка изцепка или слабост на любимеца си, да търсиш оправдание или да го неглиживаш. 

Аз като фен на Деса я съсипвам от повече от година, защото като такъв имам право да изисквам от любимеца си. 

  • Dislike 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Гальо каза:

Именно. Не знам защо се изтъква Галена за пеене на живо по участия, като Алисия също е всяка песен на живо. Отделно нейното си е пеене, а не грачене. И прави доста по-готини купони, без да се налива и излага по никакъв начин 

Алисия освен нас двамата няма други привърженици и някак си все остава в сянка. Наистина сякаш не се старае последно време за проектите си, но всичко при нея е на топ ниво. И участия, и визия, и купон, че и пеене доказа в маскирания певец. И тя не дава често интервюта, но като даде такова, е на ниво. 

Иска ми се повече старание и разнообразие от нея. Ако реши може и Преса и Галя да и дишат прахта. Правила го е не веднъж през годините. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...