Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 30 минути, Сашо каза:

Аз се чудя, Камелия защо си бави нещата толкова. Римейк, дует и 1 самостоятелна песен се знае, че има, а не пуска нищо. 

Верно може да си го позволи, ма все пак... 

Да не говорим, че е обещала албум от поне 5 години, а вече изминаха 10 от “Еротика”. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Сега ще сравнявате Алисия и Галена ли? Те дори нямат база за сравнение.

Едната от години мъжете я сменят и се кара с техните любовници, гони колежки от фирмата, наричат я Йосма, краде песни на колеги, правеше еднотипни песни с Кишев, сега се превърна в дуетна певица... от няколко години започна да си отваря устата на участия и хоп голяма певица я изкарахте... Не сме вчерашни и знаем коя е Ася Дойчева.

  • Like 5
  • Haha 2
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Гальо каза:

По-успешна кариера спрямо какво? Повече гледания ли? 
Другата също си има семейство, щом не си запозната не знам защо коментираш. Но си има мъж от няколко години, има си син, или има нужда от твоето одобрение, за да се брои за здраво семейство ли? Или ти лично знаеш колко е здраво това на Галена? Съчинения по картинка просто

Не само по гледания, макар и те да са един от факторите. 

Какви съчинения по картинки, при положение, че Галена много рядко показва семейството си и демонстрира каквото и да било. Качва снимки предимно от семейни поводи, а по интервюта заедно са се показвали на единица събития. Не е нужно да смесва нещата, дори е по-добре, че разграничава личния си живот и го пази. Дори само тези факти демонстрират зрялост и някакви ценности. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Stela каза:

Не само по гледания, макар и те да са един от факторите. 

Какви съчинения по картинки, при положение, че Галена много рядко показва семейството си и демонстрира каквото и да било. Качва снимки предимно от семейни поводи, а по интервюта заедно са се показвали на единица събития. Не е нужно да смесва нещата, дори е по-добре, че разграничава личния си живот и го пази. Дори само тези факти демонстрират зрялост и някакви ценности. 

Ами в тази зрялост и ценности можеш да включиш и Алисия, която от доста години не показва личния си живот, нито говори толкова за него. Качва със сина си по поводи, разказа веднъж за мъжа си и това е. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Willy каза:

Няма значение, хейт си е. Галена да спре да мисли толкова какво ще каже, да се отпусне като на участията и ще се оправи. Прес стария нос няма да си върне.😀

Да спре да мисли повече от сега?

Да вика и да се мята като разгонена хиена по интервютата?

Не мисля, че ставаш за съветник.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, pechenko каза:

Сега ще сравнявате Алисия и Галена ли? Те дори нямат база за сравнение.

Едната от години мъжете я сменят и се кара с техните любовници, гони колежки от фирмата, наричат я Йосма, краде песни на колеги, правеше еднотипни песни с Кишев, сега се превърна в дуетна певица... от няколко години започна да си отваря устата на участия и хоп голяма певица я изкарахте... Не сме вчерашни и знаем коя е Ася Дойчева.

Всичко що мърда и шава се сравнява с Галена, не си ли го разбрал? Особено когато целта е да я очерним. И особено когато се очертава пак годината да е нейната. Това не е от вчера, повтаря се потретва се, тежи им... 😁 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, pechenko каза:

Сега ще сравнявате Алисия и Галена ли? Те дори нямат база за сравнение.

Едната от години мъжете я сменят и се кара с техните любовници, гони колежки от фирмата, наричат я Йосма, краде песни на колеги, правеше еднотипни песни с Кишев, сега се превърна в дуетна певица... от няколко години започна да си отваря устата на участия и хоп голяма певица я изкарахте... Не сме вчерашни и знаем коя е Ася Дойчева.

Тези, които уж е изгонила, видяхме какво стана с тях. Направиха си малко ПР на неин гръб и изчезнаха тотално от чалгата. За мъжете коментирах и по-горе, няма смисъл. 
Сравнението започнах с пеенето на живо по участия и реално участията им де, но някой се жегнаха и почнаха с клипчета от преди 10 години

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, pechenko каза:

Сега ще сравнявате Алисия и Галена ли? Те дори нямат база за сравнение.

Едната от години мъжете я сменят и се кара с техните любовници, гони колежки от фирмата, наричат я Йосма, краде песни на колеги, правеше еднотипни песни с Кишев, сега се превърна в дуетна певица... от няколко години започна да си отваря устата на участия и хоп голяма певица я изкарахте... Не сме вчерашни и знаем коя е Ася Дойчева.

Галена пък е наричана Мария Калас на чалгата.

  • Haha 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Slavi каза:

Аз не мисля, че последните 2 опита на Деса бяха лоши. Вторник беше и След 1000 жени са и от най добрите солови неща в Пайнер. И клиповете, и музиките и текстовете не отстъпват на продукцията на Галена. Липсва ми гласа на старата Дес в тези проекти. Може би и това, че не е активна допринася. След 1000 жени е доста харесвана песен. Вероятно пусната в момент, когато Деса е засилена, щеше да бележи друг резултат. 

 

Иначе, да, иска ми се Деса да работи като Галя или Ема, но тя няма този гръб, който имат те. При нея провала би ознапавал спад в участията и невъзможност да реализира следващ проект. Старае се, но не влага душата си и това се усеща. А за имиджа по социалните мрежи най малко ми дреме и не бих искал Деса да парадира като Галена с брандове и да създава илюзия, която не се припокрива с реалността. Галена освен снимки с филтри нищо друго не предлага по мрежите големите изпълнители в Гърция всяка седмица правят лайфове, акустични версии и други интересни неща, за да развиват профилите си. В този смисъл никоя в БГ не се отличава с добър профил в социалните. Профила на Галена би бил топ за манекенка, но не и за певица. 

Но пък, няма как да оспоря, че яко се е засилила с нови проекти и от сега е ясно, че 2020 ще е нейна. Дали щеше да бъде така обаче ако Галин не беше зад нея. 

Проектите на Дес от 2019 бяха добри, несъмнено крачка напред след тези от 2018, а конкретно След 1000 жени дори бих я определил като приличен хит. Но в същото време са си просто две приятни чалга песни с типични отсвири и добри клипове. Изпяти с променен, не чак толкова въздействащ глас. С други думи- нищо, което всяка една рандъм чалгарка да не може да направи като намери някой лев отгоре. Друго си бяха проекти като В друг живот, И на всички като тебе, Не го прави, които вече си бяха на ниво Галена, но с по-добро пеене. И все пак навярно наистина и двата, за които си говорим щяха да се приемат по друг начин ако не ги беше набутала измежду още по-дивите комерси от новия си тип кариера.

Съгласен съм, че не трябва само да позират като манекенки, а да представят и нещо музикално в социалните мрежи (по възможност не на по чашка ракия като любимата ни гюбекчийка). Дори смятам, че Галена би могла да си спечели повече привърженици ако покаже възможности в нещо акапелно.

Годината иначе наистина засега тръгва добре за нея. Съвсем не мисля, че е заради парите на Галин, тези неща и ваната останаха по-скоро в по-предното десетилетие. Най-много да гледа на тях като на допълнителен гръб в случай, че някой ден не й стигат средствата, припечелени от нейните си участия, което ме съмнява да се е случило дори и след дискотечна суша като актуалната.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Йосма! 

 

преди 19 минути, GSA каза:

Да не говорим, че е обещала албум от поне 5 години, а вече изминаха 10 от “Еротика”. 

То и книга щеше да има, ужким. Остава сега да се надяваме като си прибере песните от кокошарниката да се активириза нещо. 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , NazzkO каза:

Що за жена трябва да си, че да злобееш по най-елементарен начин срещу дете. Много грозна картинка, позорно. 

Много пъти съм казвал, че обиждането на децата на изпълнителите минава всякакви граници, дори и да е само с цел провокация. Никакви извинения и оправдания не важат в случая.

  • Like 3
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, DarkChild каза:

Да спре да мисли повече от сега?

Да вика и да се мята като разгонена хиена по интервютата?

Не мисля, че ставаш за съветник.

Не искам да ме цитират потребители, които не са написали и един позитивен коментар, за каквото и да е.🤣

  • Like 2
  • Haha 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

Не искам да ме цитират потребители, които не са написали и един позитивен коментар, за каквото и да е.🤣

И аз не искам да чета малоумни мнения, но се налага.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Fast каза:

Много пъти съм казвал, че обиждането на децата на изпълнителите минава всякакви граници, дори и да е само с цел провокация. Никакви извинения и оправдания не важат в случая.

Извинявай, че нарекох малкия урод, че е кровогледа

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, Stela каза:

Всичко що мърда и шава се сравнява с Галена, не си ли го разбрал? Особено когато целта е да я очерним. И особено когато се очертава пак годината да е нейната. Това не е от вчера, повтаря се потретва се, тежи им... 😁 

 

Пред кого да я очерним. Тука пилатт редовно 10ина потребители и неродовно още 10. Дори и феновете и са съгласни за голяма част от нещата, които съм поставил на въпрос. Само ти не можеш да се примириш, че перфектни хора и изпълнители няма и не дай си боже някой да се осмели да напише нещо различно от суперлатив за Галена, го приемаш за кръвна обида и въпрос на чест...

Когато се пише с дни гнусотии по адрес на Преслава и детето и, е в реда на нещата и на черното не можеш да кажеш бяло, но когато стане въпрос за граченето на Галена, неадекватността и пред камери или на големи концерти, винаги надушваш конспирации и все някой имал някаква цел... 

Иначе ред беше Галена отново да е номер 1. Още повече, че категорично се отличава и не спира да работи, когато колежките и тънат в прах и депресия. Заслужено е на върха в момента. Но все пак не забравяй че Преслава има лошия навик да пусне 2 песни в края на годината и да отнеме всичко на Галена, за което се е бъхтила с пот през цялата година. 

Освен това не се опитвай от всяка дискусия около Галена, да я превръщаш в спор Галена и Преслава. И двете имат своите достойнства и своите неизлечими комплекси. И без това от месеци се пише само за Преса тук. Станал е като пресов форума. Нека има разнообразие. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, pechenko каза:

Не сме вчерашни и знаем коя е Ася Вакарелска.

 

преди 8 минути, Slavi каза:

И без това от месеци се пише само за Ваня Великова/Клеа/Мая Нури.

 

  • Haha 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, SG каза:

Проектите на Дес от 2019 бяха добри, несъмнено крачка напред след тези от 2018, а конкретно След 1000 жени дори бих я определил като приличен хит. Но в същото време са си просто две приятни чалга песни с типични отсвири и добри клипове. Изпяти с променен, не чак толкова въздействащ глас. С други думи- нищо, което всяка една рандъм чалгарка да не може да направи като намери някой лев отгоре. Друго си бяха проекти като В друг живот, И на всички като тебе, Не го прави, които вече си бяха на ниво Галена, но с по-добро пеене. И все пак навярно наистина и двата, за които си говорим щяха да се приемат по друг начин ако не ги беше набутала измежду още по-дивите комерси от новия си тип кариера.

Съгласен съм, че не трябва само да позират като манекенки, а да представят и нещо музикално в социалните мрежи (по възможност не на по чашка ракия като любимата ни гюбекчийка). Дори смятам, че Галена би могла да си спечели повече привърженици ако покаже възможности в нещо акапелно.

Годината иначе наистина засега тръгва добре за нея. Съвсем не мисля, че е заради парите на Галин, тези неща и ваната останаха по-скоро в по-предното десетилетие. Най-много да гледа на тях като на допълнителен гръб в случай, че някой ден не й стигат средствата, припечелени от нейните си участия, което ме съмнява да се е случило дори и след дискотечна суша като актуалната.

Лудницата наскоро каза нещо много вярно. Певиците далеч не са толкова богати, колкото ги изкарват, освен ако нямат нещо странично за доходи. И те живеят на такъв висок стандарт, че от 10-15 участия, от които не е ясно нито точно на колко ги договарят, нито колко им взима Пайнера, е невъзможно да ги покрият. Една Емануела е сред най оборотните певици от 4 години вече като брой участия хонорар. Извън участията имаше 2 участия в Брадъра. Към днешна дата се оплаква, че не може да си покрие кредита, а нито влага толкова пари, колкото Галя в продукцията си, нито разполага със скъпите парцалки на Галя или Цура. Всеки, който разбира от табели и брандове, може да ти каже, че ако събере като пари всички парцали, чанти и обуща на Галена от инстаграма и за последната година излизат 2 или 3 пъти по голяма цифра от това, което е искарала отново за последната година. Тук дори не смятаме гримьори, фризьори, спа посещения, сметки пи ресторанти и други глезотийки. Та ако дръпнем една черта на Галена не биха и останали и жълти стотинки за продукция, а особено за висококачествена каквато е нейната. Лошо, няма. Имала е късмет в живота, използва го разумно. Далеч парите на вафлата не са основната причина за успеха на Галош, но все пак е огромен фактор. И да се отрича е абсурдно. 

Факт е, че тези, които си позволяват най луксозния живот и редовна продукция дори при липса на участия се броят на едната ми ръка и до всичките има стабилно финансов мъж. 

Естествено при успеха на Галена играят роля и много други неща - идеи, амбиция, любов в това, което прави, раздава се по участия, колкото и да го намирам за евтино като поведение. 

 

И последно - не забравяй, че и Деса докато бе с Боровеца издаде най добрите си неща, албуми, концерти, клипове, промоции. В момента, в койтонсе разделиха продукцията и видно  се снижи като качество и като редовност. И съответно доста изпадна от топа и позицията, която потдържаше преди това. Така, че не ми казвай, пе няма значение, когато имаш мъж като Галин до себе си. Той освен заможен е и подкрепящ любимата си. 

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Slavi каза:

Лудницата наскоро каза нещо много вярно. Певиците далеч не са толкова богати, колкото ги изкарват, освен ако нямат нещо странично за доходи. И те живеят на такъв висок стандарт, че от 10-15 участия, от които не е ясно нито точно на колко ги договарят, нито колко им взима Пайнера, е невъзможно да ги покрият. Една Емануела е сред най оборотните певици от 4 години вече като брой участия хонорар. Извън участията имаше 2 участия в Брадъра. Към днешна дата се оплаква, че не може да си покрие кредита, а нито влага толкова пари, колкото Галя в продукцията си, нито разполага със скъпите парцалки на Галя или Цура. Всеки, който разбира от табели и брандове, може да ти каже, че ако събере като пари всички парцали, чанти и обуща на Галена от инстаграма и за последната година излизат 2 или 3 пъти по голяма цифра от това, което е искарала отново за последната година. Тук дори не смятаме гримьори, фризьори, спа посещения, сметки пи ресторанти и други глезотийки. Та ако дръпнем една черта на Галена не биха и останали и жълти стотинки за продукция, а особено за висококачествена каквато е нейната. Лошо, няма. Имала е късмет в живота, използва го разумно. Далеч парите на вафлата не са основната причина за успеха на Галош, но все пак е огромен фактор. И да се отрича е абсурдно. 

Факт е, че тези, които си позволяват най луксозния живот и редовна продукция дори при липса на участия се броят на едната ми ръка и до всичките има стабилно финансов мъж. 

Естествено при успеха на Галена играят роля и много други неща - идеи, амбиция, любов в това, което прави, раздава се по участия, колкото и да го намирам за евтино като поведение. 

 

И последно - не забравяй, че и Деса докато бе с Боровеца издаде най добрите си неща, албуми, концерти, клипове, промоции. В момента, в койтонсе разделиха продукцията и видно  се снижи като качество и като редовност. И съответно доста изпадна от топа и позицията, която потдържаше преди това. Така, че не ми казвай, пе няма значение, когато имаш мъж като Галин до себе си. Той освен заможен е и подкрепящ любимата си. 

Ами, да, тя Емануела даже за участия се облича от бутика, от който пазаруват и Теда и Адриана - рокли по 30-60 лв, но пък евала, че не се охарчват излишно, като така или иначе в тия гнусни дискотеки ще си съсипят скъпите тоалети. Отделно Емица и деца отглежда сама, очевидно без особена помощ от когото и да било. Така че, като се тегли чертата, не са никакви богаташки - просто се показват по медиите, изглеждат добре и хората ги считат за богаташки. Не, те са просто успешни в своята професия, която в България не предоставя възможност за по-големи доходи, т.е. малцина са късметлиите, пък и за вокалните данни на Емануела, тя направо си е мегауспешен изпълнителен. И от дъртите никоя не изглежда да води охолен живот, така че не вярвам и Ема да е по-различна от Есил Дюран, Малина и други след време, които вече нямат никакъв звезден блясък. А за треторазредните да не приказваме - един мениджър продажби на месец с бонус изкарва повече от Юнона, Димана, Соня, Магда, а за програмист с 2 години опит няма нужда да споменаваме - там вече гоним горния слой на Б групата. Реално в страната има бизнес за не повече от 10 звезди, от които 4-5 са в Пайнер. 

  • Like 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела е тъпа, но има нюх. Аз вярвам, че има финансови проблеми защото още във Випа каза, че хонорара ще го инвестира в апартамент за големия син и малко след това ще купи още един за малкия (докато е хитова). Отделно наскоро се изнесоха в нов. Значи най-вероятно изплаща два или три апартамента (ако първия още не е успяла да го изплати). 

Но повечето певици имат финансови проблеми и изобщо не водят висок стандарт на живот. Райна в колко интервюта през годините си призна, че пътува само по една-две дестинации  годишно защото не може да си позволи повече? 

  • Like 4
  • Love 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

А кой ви гарантира, че марковите парцали, с които се снимат Галя и Цура всъщност ги купуват, а не ги наемат само за клип/сесия и после си ги връщат? Високите стандарти са много измамно нещо и не се заблуждавайте, че всичко що хвърчи се яде. 
Нали малките пикли и журналята трябва да ги пишат и титуловат колко са оборотни, заможни и пр., за да поддържат едно фалшиво и изкуствено реноме?

А и за какво да се ръсят колосални суми за парцали, които повече няма да облекат нито за клип, сесия, концерт или интервю?  

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Lelqtian каза:

 

Съгласен съм - лъжовен свят!

преди 8 минути, GSA каза:

А кой ви гарантира, че марковите парцали, с които се снимат Галя и Цура всъщност ги купуват, а не ги наемат само за клип/сесия и после си ги връщат? Високите стандарти са много измамно нещо и не се заблуждавайте, че всичко що хвърчи се яде. 
Нали малките пикли и журналята трябва да ги пишат и титуловат колко са оборотни, заможни и пр., за да поддържат едно фалшиво и изкуствено реноме?

А и за какво да се ръсят колосални суми за парцали, които повече няма да облекат нито за клип, сесия, концерт или интервю?  

Абсолютно. По участия Галя си ходи с нормални дрехи. Фотосесии е друго. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...