Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 4 минути, GSA каза:

А кой ви гарантира, че марковите парцали, с които се снимат Галя и Цура всъщност ги купуват, а не ги наемат само за клип/сесия и после си ги връщат? Високите стандарти са много измамно нещо и не се заблуждавайте, че всичко що хвърчи се яде. 
Нали малките пикли и журналята трябва да ги пишат и титуловат колко са оборотни, заможни и пр., за да поддържат едно фалшиво и изкуствено реноме?

А и за какво да се ръсят колосални суми за парцали, които повече няма да облекат нито за клип, сесия, концерт или интервю?  

За да си чешат егото и да покажат, че могат да си позволят. И ако Галена може да си чеше егото с успехите си в бранша, то Цура освен да напомни за себе си, изтипосана в някой марков парцал, не и остава друго. Факт е, че те и в тях си, и по почивки, и по клипове и сесии и в ежедневието си са от горе до долу в табели. Има и стилисти, които ги пеидружават по пътуванията им до Италия и Феанция за шопинг. Съмнявам се да ги вземат под наем, с изключение на такива, които имат за цел да ги изпилзват за рекламни лица за бг, както Филип Плейн с Лозанова и май Галена беше. Но повечето им снимки в инста си личи, че са за свое удовлетворение, а не с цел реклама. Когато е с цел реклама в постовете се описват магазини, сайтове, цени дори. Както инфлуенсърката Преси е подробна за нещата, които рекламира. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 18 минути, pechenko каза:

https://vm.tiktok.com/J1eRpvC/

Слава богу има много свирки за правене :1000(29):

Old but gold. Андреа също имаше изцепки тука в Струмица.

  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Slavi каза:

Лудницата наскоро каза нещо много вярно. Певиците далеч не са толкова богати, колкото ги изкарват, освен ако нямат нещо странично за доходи. И те живеят на такъв висок стандарт, че от 10-15 участия, от които не е ясно нито точно на колко ги договарят, нито колко им взима Пайнера, е невъзможно да ги покрият. Една Емануела е сред най оборотните певици от 4 години вече като брой участия хонорар. Извън участията имаше 2 участия в Брадъра. Към днешна дата се оплаква, че не може да си покрие кредита, а нито влага толкова пари, колкото Галя в продукцията си, нито разполага със скъпите парцалки на Галя или Цура. Всеки, който разбира от табели и брандове, може да ти каже, че ако събере като пари всички парцали, чанти и обуща на Галена от инстаграма и за последната година излизат 2 или 3 пъти по голяма цифра от това, което е искарала отново за последната година. Тук дори не смятаме гримьори, фризьори, спа посещения, сметки пи ресторанти и други глезотийки. Та ако дръпнем една черта на Галена не биха и останали и жълти стотинки за продукция, а особено за висококачествена каквато е нейната. Лошо, няма. Имала е късмет в живота, използва го разумно. Далеч парите на вафлата не са основната причина за успеха на Галош, но все пак е огромен фактор. И да се отрича е абсурдно. 

Факт е, че тези, които си позволяват най луксозния живот и редовна продукция дори при липса на участия се броят на едната ми ръка и до всичките има стабилно финансов мъж. 

Естествено при успеха на Галена играят роля и много други неща - идеи, амбиция, любов в това, което прави, раздава се по участия, колкото и да го намирам за евтино като поведение. 

 

И последно - не забравяй, че и Деса докато бе с Боровеца издаде най добрите си неща, албуми, концерти, клипове, промоции. В момента, в койтонсе разделиха продукцията и видно  се снижи като качество и като редовност. И съответно доста изпадна от топа и позицията, която потдържаше преди това. Така, че не ми казвай, пе няма значение, когато имаш мъж като Галин до себе си. Той освен заможен е и подкрепящ любимата си. 

И аз се съгласих, че Галин й е някакъв гръб, с който може би се чувства по-уверена. Но считам, че конкретно за продукцията и медийния имидж би могла да се справя със собствени средства. Истина е, че не са чак толкова богати чалгарките, но тук говорим за певица, която 10+ години е сред най-канените по клубовете с един от най-високите хонорари. Има си и успешен моден бранд, от който навярно също изкарва някой лев. Ако в края на 00те и началото на 10те навярно е разчитала основно на Галин, според мен към днешна дата е доста по-независима.

А и не става въпрос само за пари. Трябва и усет и амбиция в правилната насока. Сравни нейната дългогодишна продукция с онази на Мария като беше с Гущеров, примерно. От земята до небето. И други певачки с богати мъже е имало, но никоя не е достигнала нейното ниво като концепция за кариерата, дори Янева.

Депресираш ме като ми напомняш за периода на Дес с Галин. Кариера на макс, но отново не само заради парите, а и заради усета и вътрешната нагласа да е себе си. Но все пак и Деси също е много удачен пример по тезата, че има ли желание, има и начин, дори и без богаташ. Върна се в Пайнер фалирала, без спонсор, най-много с някоя и друга нова хиледарка от Гласът, но първата година беше доволно активна. Дори и да водим клипът на Очите платен само от Галена (както не мисля, че е), Дес също така предложи Топ проект като Не го прави и още два на средно ниво. А после за 2016 се раздаде съвсем. В онова време просто имаше хъс, какъвто Галена просто има винаги.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Willy каза:

Old but gold. Андреа също имаше изцепки тука в Струмица.

1:20

2:34

2:58-3:27

5:10 на какво? А?

7:18

8:25 две хИИди и десета

11:47

13:45

18:00

Умирам! Знаех си че е смешно, но бях забравил че е чак толкова iconic!

 

  • Haha 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ма нали са звъздИ бя, да правят концерНи на някой стадион. Дори само 40% капацитет да направят ще е повече от дискотека. А и стадионите са разрешени щот са на открито. Айде Галина с трете й марионетки и Емануела почват. Наемат 10 стадиона и е едно турне. Ети ги партментите. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

@SG, припомни си това паметно интервю, в което отново показва колко е сърцата и скромна. Как викала на Гло, че и тя искала да има и хит, а и давали супер безумни песни😂

 

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, WindWalkerMonk каза:

Ма нали са звъздИ бя, да правят концерНи на някой стадион. Дори само 40% капацитет да направят ще е повече от дискотека. А и стадионите са разрешени щот са на открито. Айде Галина с трете й марионетки и Емануела почват. Наемат 10 стадиона и е едно турне. Ети ги партментите. 

Ми да, сами като не могат да напълнят стадион, да се хванат по 4-5 както едно време ходеха Петра, Камелия, Гюра, Екстра ти Нина и Силвия, па то си е кат дискотека на открито, а и деца ще могат да отидат. Долу ще има скара-бира. Да се хващат Галя, Преса, Ема, Счети и Теда и да тръгват. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

??????! Какъв дует бе, тая не е нормална!

Предполагам, че ще е само фийчър. Оцко я е помолил да помогне, докато са правили песента с Меди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Май дуета ще се окаже с Матео, а не с Меди. Няма лошо да подаде ръка на млад талант, ама уж отказва на Галин и Лидия, а в същото време за 3 пъти се включва в треторазрядка... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Slavi каза:

Май дуета ще се окаже с Матео, а не с Меди. Няма лошо да подаде ръка на млад талант, ама уж отказва на Галин и Лидия, а в същото време за 3 пъти се включва в треторазрядка... 

Вероятно има полза от това - вклюва се в на Джулия песента и Пашев и взима по-малко за Просто Шоу, включва се в на Кристиана песента и Оцко и взима по-малко за Паника. Затова сега предполагам, че се е включила в тази песен, за да може Оцко да и иска по-малко за дуета с Меди, ако тя въобще ще плаща нещо. 😀

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, WindWalkerMonk каза:

Ма нали са звъздИ бя, да правят концерНи на някой стадион. Дори само 40% капацитет да направят ще е повече от дискотека. А и стадионите са разрешени щот са на открито. Айде Галина с трете й марионетки и Емануела почват. Наемат 10 стадиона и е едно турне. Ети ги партментите. 

Същата идея ми дойде още като позволиха концертите на стадиони. За жалост не виждам някой да се реши на такава инвестиция, по-лесно е през вечер просто да палят колата до дискотеките... докато дискотеките ги искат. После- оплакване.

преди 1 час, Slavi каза:

@SG, припомни си това паметно интервю, в което отново показва колко е сърцата и скромна. Как викала на Гло, че и тя искала да има и хит, а и давали супер безумни песни😂

 

Друг човек си беше Дес, много радва. Бях видял лъч от тази светлина в интервюто й в Автограф наскоро, но след като в последствие и тя ни припомни, че са й ценни само дискотеките изтрезнях.

И все пак, ако искаме да има и позитивна нотка- била казала, че не е снимала клип на Имаш ме, защото имала друга песен, за която знаела, че е сигурен хит (явно пак като за клубовете, де, тя друго не знае). Пък кога ще се накани да я издаде можем само да гадаем с Десислава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми е интересно, какво стана с дуета на Анелия и Десислава? Нали от 2017 се говори за него. Ако въобще има такъв, едва ли е силна песен, щом не я пуснаха до сега.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Slavi каза:

Май дуета ще се окаже с Матео, а не с Меди. Няма лошо да подаде ръка на млад талант, ама уж отказва на Галин и Лидия, а в същото време за 3 пъти се включва в треторазрядка... 

Има повече от дует с твоя “любимец” Меди. Тепърва ще ви затваря муцките.

  • Like 3
  • Wow 2
  • Love 1
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Willy каза:

На мен ми е интересно, какво стана с дуета на Анелия и Десислава? Нали от 2017 се говори за него. Ако въобще има такъв, едва ли е силна песен, щом не я пуснаха до сега.

То Десислава и сниман дует с Борис Дали уж имаше, но нищо не излезе

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава дуета с Бой Джордж не издаде, вие искате с чалгарите.:1000(29):

С Анелия по-добре да не го издава. Страх ме е да си представя махала-левъла, който са способни да достигнат двете заедно

 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, zai4eto82 каза:

Не ме кефи нито майката, нито детето. Да беше си намерила красив мъж. Че аз преди няколко дена бях със супер якия мъж, не като нейния на Преслава. Никакъв вкус за мъже. 

Е то от Павел е по-красив не всеки втори, дето му викат, а буквално всеки срещнат. Не знам какво му е харесала Прес, явно е надарен, но за да се стигне до там пак трябва...

  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...