Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Рики Мартин има общо 600 милиона стриймвания на "Livin'la vida loca. Песента става най-стриймваната песен на 90-те от латино изпълнител:

Er253a5W8AIVaLv.jpg

Er26i7XXUAIix-u.jpg

Утре Рики ще получи поредно признание на наградите за мир. Ева Лонгориq и тя ще бъде там. Стинг бъде един от изпълнителите, коийто ще пее.

 

 

136396252_186689699854450_4445034031582550872_o.png

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Kriminal каза:

Харесва ли ви моята хаику поезия:

Минуси ми даде пламбата

Да му тегля майната

 

Ча па толкоз внимание му обръщаш ... поезия твориш - не заслужава. Я пука ти пука ти пука ти на и да бъдем гъзарки 

 

  • Like 1
  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Lelqtian каза:

Ча па толкоз внимание му обръщаш ... поезия твориш - не заслужава. Я пука ти пука ти пука ти на и да бъдем гъзарки 

 

Поетична душа съм си, харесвам само качествената литература, като постнатата от теб песен и тази:

 

 

  • Love 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

@meleto Що не отвориш темата за обсъждане или да преместиш тия последните постове в нова? 

Освен това съм силно против диктатора модератора, от който най-много и най-системни оплаквания да прави процедура за оплаквания от модератори. Или пак ще откажеш да видиш очевидния конфликт на интереси и злоупотреба с власт? 

image.png

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Lelqtian каза:

@meleto Що не отвориш темата за обсъждане или да преместиш тия последните постове в нова? 

Освен това съм силно против диктатора модератора, от който най-много и най-системни оплаквания да прави процедура за оплаквания от модератори. Или пак ще откажеш да видиш очевидния конфликт на интереси и злоупотреба с власт? 

image.png

Няма аз да създавам процедурата. Предложих по-стриктен контрол върху оплакванията, т.е. да преминават първо през Мелето преди изобщо да бъде допускана публична дискусия. Дебатите относно празни оплаквания създадат чувство на дисбаланс в екипа, какъвто реално няма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Fast каза:

Няма аз да създавам процедурата. Предложих по-стриктен контрол върху оплакванията, т.е. да преминават първо през Мелето преди изобщо да бъде допускана публична дискусия. Дебатите относно празни оплаквания създадат чувство на дисбаланс в екипа, какъвто реално няма.

Но предложението, разбира се, минава на закрити врати. И това изобщо не създава чувство за диктатура дисбаланс в цялата схема.

А дебатите само ти ги намираш за празни, може би защото, каква случайност, все около твоите действия се въртят и никога в твоя полза. Никой не е казал нищо по повод на екипа

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, Lelqtian каза:

Но предложението, разбира се, минава на закрити врати. И това изобщо не създава чувство за диктатура дисбаланс в цялата схема.

А дебатите само ти ги намираш за празни, може би защото, каква случайност, все около твоите действия се въртят и никога в твоя полза. Никой не е казал нищо по повод на екипа

Предложението е публикувано в (полу)публична тема, и всеки регистриран потребител може да го види.

Ние не сме демагози, а колектив. Оплакванията се отразяват на всички нас до известна степен. Имаме право на защита от клеветничество и набеждаване.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Fast каза:

Предложението е публикувано в (полу)публична тема, и всеки регистриран потребител може да го види.

Ние не сме демагози, а колектив. Оплакванията се отразяват на всички нас до известна степен. Имаме право на защита от клеветничество и набеждаване.

Конкретното ти предложение, ако има такова, не се забелязва във въпросната тема. А и докато не бъде отключена за коментари си остава 100% задкулисие, но нали, от теб специално, не очаквам нещо по-различно.

Изобщо, докато от една страна се обявяваш за прозрачността, нищо от действията ти като модератор не се вписва в тая реторика. Въпреки това много скачаш на определението римуващо се с "електромер" ... 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Lelqtian каза:

Конкретното ти предложение, ако има такова, не се забелязва във въпросната тема. А и докато не бъде отключена за коментари си остава 100% задкулисие, но нали, от теб специално, не очаквам нещо по-различно.

Изобщо, докато от една страна се обявяваш за прозрачността, нищо от действията ти като модератор не се вписва в тая реторика. Въпреки това много скачаш на определението римуващо се с "електромер" ... 

На достатъчно видно място е. Нямам правомощия да отключвам теми на администратор. 

За кой ли път, whataboutism. Смени репертоара малко.

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Fast каза:

На достатъчно видно място е. Нямам правомощия да отключвам теми на администратор. 

Ти на оправдания знаем винаги го докарваш. Да отключваш нямаш право, но коментираш там, вместо да отвориш нова. Примерно. Просто ти изнася по-добре да е където никой не може да коментира, каква изненада. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Lelqtian каза:

Ти на оправдания знаем винаги го докарваш. Да отключваш нямаш право, но коментираш там, вместо да отвориш нова. Примерно. Просто ти изнася по-добре да е където никой не може да коментира, каква изненада. 

 

преди 8 часа , Lelqtian каза:

Освен това съм силно против диктатора модератора, от който най-много и най-системни оплаквания да прави процедура за оплаквания от модератори.

Реши се. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако идеята ми е била да направя нещата "задкулисно" щях ли да пиша в публична тема. 

Фаст предлага нещо - аз очаквам предложение.

Нека всеки, който има отношение по въпроса да даде идеи как да се процедира.

Моето мнение е, че винаги ще има недоволни и накрая пак опираме до необективно оценяване (тоест моята преценка), което по логични причини ще бъде в полза на модератора до голяма степен, освен в случаите, в които провинението е прекалено явно и не е възможно да го оправдая.

Този форум нямаше да има останали модератори ако за всяко "провинение" свалям права. А както се вижда и желаещи няма.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, meleto каза:

Ако идеята ми е била да направя нещата "задкулисно" щях ли да пиша в публична тема. 

Фаст предлага нещо - аз очаквам предложение.

Нека всеки, който има отношение по въпроса да даде идеи как да се процедира.

Моето мнение е, че винаги ще има недоволни и накрая пак опираме до необективно оценяване (тоест моята преценка), което по логични причини ще бъде в полза на модератора до голяма степен, освен в случаите, в които провинението е прекалено явно и не е възможно да го оправдая.

Този форум нямаше да има останали модератори ако за всяко "провинение" свалям права. А както се вижда и желаещи няма.

 

Публична, но все още заключена тема ;) А задкулисието кой се опитва да прави ... вече видяхме. Не всеки има права да пише нови постове в административно заключени теми. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, asylum каза:

Всички форумци бяха директно изключени от всякакви дискусии, нямайки право да пишат в заключена тема. ;) 

Ако това беше така нямаше да можеш да пишеш в тази тема и прочее. За едно сте прави: може да направите тема, в която да се обсъжда въпросът, след като има интерес. Дано да е по-голям от темата за Нов мандат.

Тъй като не знам какво ви се върти в главите, няма нужда аз да правя тема, налагайки правила или очаквания към полемиката. По-скоро да бъде такава, с отворен отговор. Да видим какво ще предложите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, meleto каза:

Ако това беше така нямаше да можеш да пишеш в тази тема и прочее. За едно сте прави: може да направите тема, в която да се обсъжда въпросът, след като има интерес. Дано да е по-голям от темата за Нов мандат.

Тъй като не знам какво ви се върти в главите, няма нужда аз да правя тема, налагайки правила или очаквания към полемиката. По-скоро да бъде такава, с отворен отговор. Да видим какво ще предложите.

Въпроса тука не е защо ти не си направил тема - не си сметнал за нужно, а защо имащия комитета с предложенията е решил за най-правилно да го направи в тема заключена за дискусии за редови форумци.

И факта как точно един и същи индивид си позволява произволия за пореден път, а ти продължаваш не само да му позволяваш, даже му се радваш,  почва да става притеснителен. Миналата седмица сам си измисляше правила и раздаваше наказания, тая седмица мъдри собственолично как да се оплачем от него, почти ми става интересено какво ще е следващото ниво на тая диктатура. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...