Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

преди 7 минути, Lelqtian каза:

Не съм убеден да има такива във форума. А защо точно са протестирали пред парламента? 

Пенс и Макконъл отказаха да играят по свирката на Тръмп и ще признат победата на Байдън. Не са протестирали само отвън. Култистите му са нахлули в Капитолията, пръскали са с газ и са влизали в залите. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Fast каза:

Пенс и Макконъл отказаха да играят по свирката на Тръмп и ще признат победата на Байдън. Не са протестирали само отвън. Култистите му са нахлули в Капитолията, пръскали са с газ и са влизали в залите. 

То на тоя етап няма какво друго да направят, освен да признаят на деди победата. Или да продължат с преврата.

Мисълта ми беше какъв точно е повода за тоя протест - явно е нещо очевидно, дето ми убягва, щото не видях да пишат никъде защо е имало тълпа пред капитола ин дъ фърст плейс. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Lelqtian каза:

То на тоя етап няма какво друго да направят, освен да признаят на деди победата. Или да продължат с преврата.

Мисълта ми беше какъв точно е повода за тоя протест - явно е нещо очевидно, дето ми убягва, щото не видях да пишат никъде защо е имало тълпа пред капитола ин дъ фърст плейс. 

Тръмп ги е зомбирал, че изборите са "откраднати" и продължава да налива масло в огъня. 

Притеснява ме, че има вероятност да наложи военно положение.
 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Fast каза:

Тръмп ги е зомбирал, че изборите са "откраднати" и продължава да налива масло в огъня. 

Притеснява ме, че има вероятност да наложи военно положение.
 

Тоест и на теб ти убягва конкретния повод ;) 

А за да обяви военно положение не му трябва повод. Но няма. Реално след вчерашните избори в Джорджия демократите имат мнозинство в ... където там им трябваше, и би било по-изгодно за мистър Ориндж да се прави 4 години (реално доживот) на жертва. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Lelqtian каза:

Тоест и на теб ти убягва конкретния повод ;) 

А за да обяви военно положение не му трябва повод. Но няма. Реално след вчерашните избори в Джорджия демократите имат мнозинство в ... където там им трябваше, и би било по-изгодно за мистър Ориндж да се прави 4 години (реално доживот) на жертва. 

Ми това е поводът. Самия протест е организиран от крайнодесни (разбирай фашаги), а култистите им пригласят. Крайната цел е военно положение.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Fast каза:

Ми това е поводът. Самия протест е организиран от крайнодесни (разбирай фашаги), а култистите им пригласят. Крайната цел е военно положение.

 

Конкретния повод за тълпирането се оказа днес цертифицирали резултата от изборите. Или нещо от сорта. Иначе защо протестират е очевидно. 

А за военно положение причина и повод не им трябва. Ако толкова държат да стигнат дотам, все ще намерят такава. 

Из други неща които съм изтървал, явно ще местят Евровизията във Вашингтон. 

Douze points

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , omline каза:

Видя ли как вчера раздаде Respect статуси на килограм? :D

Ти очевидно изобщо не си в час, на всичкото и отгоре не четеш, но коментираш с претенции за краен арбитър.

От години насам, ако победителите за "Потребител", "Потребителка" и "Най-полезен потребител" на годината вече са в група Respect, имат право да изберат кого да добавят в тази група. Аз лично избрах да дам статуса си на gabbati, Fast просто оповести кого сме избрали. Аз също станах Респект, когато Arwity ми преотстъпи своята.

Този твой пост направи така, че цялата ти "аргументация" срещу Fast да олекне. :bye1:

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Blueberry каза:

Ти очевидно изобщо не си в час, на всичкото.....

Този твой пост направи така, че цялата ти "аргументация" срещу Fast да олекне. :bye1:

Пропуснал съм момента с наградите, но няма да ти се получи, щото както каза @Lelqtian това е може би единственото нещо, което е свършил безпристрастно напоследък. Извинявам му се, за което - @Fast - най-искрените ми извинения. Когато някой е свършил дори и една хубава работа, трябва да му се признава.

  • Like 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

@Blueberry

+ за голямо мое съжаление, когато аз се объркам, нямам опцията да изтрия нито моя, нито твоя пост, където си ме цитирала -така че моят срам с пропускането на традиционните от години награди ще остане завинаги тук на разположение на всеки, който иска да ми "олекоти аргументацията". :D

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Gerganafen каза:

Мерси много, да ти се връща :Vishenka_05:

Ооо именник ли си имаме. Бъди здрав, изпълнен със светлина и любов. Чакаме да разрежиш тортата с лик на Лидия по този случай❤️

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Slavi каза:

Ооо именник ли си имаме. Бъди здрав, изпълнен със светлина и любов. Чакаме да разрежиш тортата с лик на Лидия по този случай❤️

Мерси! ❤️ Тя Лиди затова сигурно ми предостави богат избор от зашеметяващи кадри тия дни ❤️ Мисли за най-големия си фен ❤️

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Gerganafen каза:

Мерси! ❤️ Тя Лиди затова сигурно ми предостави богат избор от зашеметяващи кадри тия дни ❤️ Мисли за най-големия си фен ❤️

Честит имен ден, много здраве и късмет и мегахит от Лиди тази година ❤️

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Blueberry каза:

Честит имен ден, много здраве и късмет и мегахит от Лиди тази година ❤️

Мерси! ❤️ Да ти се връща и хитът да е дуетен между Лиди и Денис Т.:Vishenka_05:

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

@Gerganafen  Честит имен ден мило, всичко което си пожелаваш да ти се сбъдне, бъди ни много жив и здрав! ❤❤🍀

Дано Гертрудис ни зарадва с нова песен през 2021!

 

  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, zai4eto82 каза:

Не съм ти лелче. От 17;00 съм на работа. Просто днес пуснах Хит Микс да видя какво толкова пускат и гледам,че се оливат да въртят Деси Слава и Меди и ми прави впечатление, че пускат и двете песни на Галена с Криско. 

Той на 20,ти на 40! Каква да си му, баба? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...