Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Предчувствах го. Рики Мартин получи 3 номинации на наградите Premio Lo Nuestro 2021 преди минути. Рики е номиниран за Поп Изпълнител на годината, поп песен на годината за Tiburones и за Албум на годината за PAUSA. Йеееееееееееееее. 🎉🎉🎉🎉🥳🥳🥳🥳👏🎶 ❤️  .Гласува се до 25 януари. Наградите ще се проведат на 18 февруари. Стискаме палци на Рики да спечели още една награда за албума си след като спечели албума миналата година Латино Грами :P

Само не разбирам защо Енрике Иглесиас е номиниран за изпълнител на годината с Рики на наградите като Иглесиас не заслужава изобщо- нито има нова песен, нито има нов албум като Рики.

 

 

Screenshot_20210112-183122_Instagram.jpg

Screenshot_20210112-183114_Instagram.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, zai4eto82 каза:

Не очаквах, че ще дойде толкова як лекар. С мерак да ходиш при него. 

Това ти беше изненадата за именния ден. Ама той не се ли съблече? Няма да му платя!

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Gerganafen каза:

Това ти беше изненадата за именния ден. Ама той не се ли съблече? Няма да му платя!

Не, аз не бях при него, защото нали се избягва струпването. Ама като си тръгваше, аз го гледах и той ме видя. Много готин беше. 

 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 10.01.2021 г. от 15:11, zai4eto82 каза:

Бившата ми управителка от Механа Банско в цели два клипа се е снимала- в клип на Мария Петрова и в клип на Гиоргиос Ясемис. И то е била при Коце:

 

@Starboy тая, която наднича в колата на тъмбнейла, не е ли "Тебе циганка била ли те е?" от Биг Брадър? 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От какъв зор Ариел ще е чернокожа в игралния филм на Дисни за Малката русалка тази година? Направо ще ми развалят любимото филмче. Толкова ли нямаше хубави бели момичета. Нищо общо с оригиналната Ариел:

 

collagerefrfrfrfe-1200x708.jpg

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пълен провал ще е игралната версия. И тоя дето са го избрали за принц Ерик, толкова ли няма красиви мъже. Подиграват се направо с хората:
 
  • Like 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоя ще играе Принц Ерик дето дори не съм го чувала. Играл в 3 филма. Пълен провал са главните актьори, Направо да не го снимат хич. Само провалят филмите. 

360.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Откога Дисни пък са забранили коментарите под клиповете им от филмчетата и за да коментираш трябва да избереш Youtube Kids дали си дете или родител. Голям контрол. И на всичкото отгоре Дисни или са забранили коментарите под клиповете, ами даже и не можеш да се абонираш за канала им, защото канала съдържал съдържание за деца. Що за глупост да не мога да коментирам. Преди не беше така. Страшен контрол са наложили от Youtube.
 
  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е много тъпо да не можеш да си изкажеш мнението под даден клип на Дисни и да не получаваш известия от канала, защото бил за деца. Що за ограничение. Тези нормални ли са от youtube изобщо. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Направих си профил за родител в Youtube Kids да видя какво гледат днешните деца и страшно тъпи филмчета са качили. Има опции да избираш детето ти на колко години е ,че Youtube да ти избере филмчета. Можеш да избереш включено или изключено търсене, така че детето ти да не може да търси, а да гледа това,което му се предлага. Нищо интересно. То по-добре от Замунда да си свалят филмчета. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дето се вика Ариел е  като мен- светли очи, червена коса, Каква е тая Холи, Моли ли е и чернокожа. Поне да имаше някаква прилика с Ариел, а тя никаква- ама нищо общо с Ариел. Дисни са за линчуване. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цялата тая тирада е крайно расистка. Дисни плащат масрафа, решили са да направят нова интерпретация. Голям праз, че е черна. Другия път ще е пембяна, чудо голямо. 

Междудругото, що не си възмутена от факта, че Ерик е педофил, впредвид как Ариел е на около 14 по сценария на оргиналното филмче? 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, zai4eto82 каза:

Дето се вика Ариел е  като мен- светли очи, червена коса, Каква е тая Холи, Моли ли е и чернокожа. Поне да имаше някаква прилика с Ариел, а тя никаква- ама нищо общо с Ариел. Дисни са за линчуване. 

Ariel82

Mermaid82

Rusal4eto82

Избери си! ❤️

  • Like 2
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Бритни направо е луда- едни и същи танци се върти като луда, косата й е ужасна, неподдържана и с тоя ужасен черен грим на очите- не го махна, очите и черни все едно не си мие очите хич. И отдолу коментарите на феновете под клипа й в инстаграм са тревожни- много се притесняват за нея, че не е добре хич и изглежда изморена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въпреки че вече не те виждам, чувам те или да ти кажа всичко това боли,

трябва да се разделим.

Ще дойде ден, в който и ти ще ме забравиш 

О хайде! Спри да говориш глупости
Хвърли го, за бога.  Дори и да изгоря в ада никога няма да те пусна
 
Моят живот съм го дал и дал.
Душата, която взе, бях аз, бях аз Забрави ли ме? Някога държах ръката ти
 
Кажи ми как трябва да живее това сърце, с което ме остави. Кажи ми как трябва да издържи?
 
„Ще дойде ден, в който и ти ще ме забравиш“
 
Толкова ли се измори да ме обичаш
Когато ти липсвах, утешава ли се?
Намери ли ме само, за да ме изоставиш?
Знаеш ли изобщо какво казваш?
 
Като,че ли бих те забравил някой ден.
О, хайде! Все едно бих свикнал да остана без теб О хайде! И сякаш това не беше достатъчно Бих ли намерил друга на твое място? Какво по дяволите е това?
 
 
 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...