Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 7 часа , Fast каза:

Пълен отврат! Кондьо 2. Не съм и предполагал.

Тоя ми е хипер неприятен, ама Абсурдистан - поне на хартия - правова държава, в която всеки обвинен има презумпция за невинност. До доказване на противното. 

Интересно че скачаш и приемаш за 100% чиста монета драсканици на жълт сайт, по кой знае дали реално съществуващ сигнал до МВР. 

А като писаха из същите жълти сайтчета как Пепа Крадлата е гепила Пиян от реклама на немски телеком, що не го прие и това като 100% достоверен факт, ами скачаше като ощипана госпожица и разпитваше кой от форума бил подал уж фалшивия сигнал?

И после, водел съм бил целенасочена кампания да те изкарам лицемер. Аз просто посочвам фактите, базирани на собствените ти твърде противоречащите си мнения. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Цитат

 

Презумпцията за невинност или презумпция за невиновност (на латински: praesumptio innocentiae) е отраслов правен принцип в пеналистиката.

Принципът е закрепен в чл. 31, ал. 3 от Конституцията на България:

Обвиняемият се смята за невинен до установяване на противното с влязла в сила присъда

и в чл. 6, ал. 2 от Европейската конвенция за защита правата на човека и основните свободи, по която Република България е страна от 1992 г.:

Всяко лице, обвинено в криминално престъпление, се счита за невинно до доказване на вината му в съответствие със закона

 

https://bg.wikipedia.org/wiki/Презумпция_за_невиновност

Та такива мити работи, @Fast, драги ми Смехурко. Няква статийка в измислен сайт по Сигнал на Шрьодингер не е равносилно на обвинителен акт, а още по-малко присъда от състав на съответния районен или къвто е там съдебен състав. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Beat. каза:

Да видим какъв интерес ще има към песента след днес... Представяте ли си да влезе пак в трендинг примерно? :D 

Топ коментарът вече е свързан с "Гласът на България"

 

Едва ли..

Момичето придаде нежноста на песента с изпълнението си и те накара да почустваш текста само с гласа си, което Преслава не можа. 

Галин е качил момичето на стори... дали пък няма да я вземе в Алоша мюзик?

Момичето е уникален талант и преобразява всяка песен с гласа си

Ето какво прави с кючек на Роксана:

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Lelqtian каза:

Тоя ми е хипер неприятен, ама Абсурдистан - поне на хартия - правова държава, в която всеки обвинен има презумпция за невинност. До доказване на противното. 

Интересно че скачаш и приемаш за 100% чиста монета драсканици на жълт сайт, по кой знае дали реално съществуващ сигнал до МВР. 

А като писаха из същите жълти сайтчета как Пепа Крадлата е гепила Пиян от реклама на немски телеком, що не го прие и това като 100% достоверен факт, ами скачаше като ощипана госпожица и разпитваше кой от форума бил подал уж фалшивия сигнал?

И после, водел съм бил целенасочена кампания да те изкарам лицемер. Аз просто посочвам фактите, базирани на собствените ти твърде противоречащите си мнения. 

Не съм запознат с историята на този сайт, но ми изглежда като легитимна медия, поне на хартия.  Имат явен редакторски екип и отдели в няколко големи града.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Lelqtian каза:

 

https://bg.wikipedia.org/wiki/Презумпция_за_невиновност

Та такива мити работи, @Fast, драги ми Смехурко. Няква статийка в измислен сайт по Сигнал на Шрьодингер не е равносилно на обвинителен акт, а още по-малко присъда от състав на съответния районен или къвто е там съдебен състав. 

Знам че не е обвиняем, но самата мисъл, че може би е замесен с нещо толкова нехуманно е смразяваща и в подобни случаи винаги съм на страната на жертвите до изясняване на казуса.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Beat. каза:

Песните на Преслава от албума уж били боклуци, а се пеят по формати. Как става това не знам. 

 

 

Чакаме Рени да се включи че първа е направила дует с баща ѝ. :D

 

 

  • Like 1
  • Haha 3
  • Wow 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Драги ми @Lelqtian and @Fast ? Кой е обвиняем и за квооооооооооооу ? Искам да знам! Иначе Фаст, душичка, като цяло си извадил голямата коса като Смърт от Тери Пратчет, но забелязввам, че не беше така активен като Пепчо Свирката от Добрич се млатеше. Нали и тя беше по милиции с Бирмата за побои, после да обяснява за парите му заедно с Ася. Преди това имаше други неща. Трябва да бъде осъдена на СМЪРТ, решено е!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , SG каза:

Oh my, Деси Слава изглежда с 10 години по-млада и с 10 килограма по-слаба като не си слага ретро чалга рокли, дето краката и гърдите да са й навън.

Галка е ТОП.😍

87497832_10213271816388354_1245009026522021888_o.jpg.5ff28d0b282b010d6b06bcc8b818e8c6.jpg

Детето на Галена е станало хипопотамче. Да го вкарва на диета.

  • Like 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Направо съм изумен, че в нашия фолк има някакъв адекватен млад човек с мислеща глава на раменете, който използва силата си там, където най-добре би дала резултат и използва маркетингов подход преди да си пусне продукта на публиката. Момчето си е записало песен на сръбски за сръбската публика, а преди това е направил и качил в канала си 5-6 кавъра на култови сръбски парчета в стилистиката, в която се изявява. Песента не ми е по вкуса, но евала, така се работи.

 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава с 30к за по-малко от 15 часа. Представям си как вече се е обадила на Люси за да я клипират.

 

@Blueberry, нашата любима Емили вчера е регистрирала най-силния си ден на Джале - 120к. Време е този трак да бъде изпят при Ellen за световна слава.

  • Haha 5
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Твърде подозрителен ли съм или на Камелия хич не й стана приятно когато тва момиче запя песен на Преслава? 
Не съм гледал преди и след това коментара й, а само изпълнението в ютуб, така че не мога са твърдя, ама някой друг да каже...

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, retr0 каза:

Твърде подозрителен ли съм или на Камелия хич не й стана приятно когато тва момиче запя песен на Преслава? 
Не съм гледал преди и след това коментара й, а само изпълнението в ютуб, така че не мога са твърдя, ама някой друг да каже...

Не знам, сега заради теб го чух, но песента е тъпа, а девойката беше фалшива на моменти. Общо взето тотал щета, а и си е попарушка. Няма шанс да стане нбищо, защото е смотана попара без харизма. 

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, retr0 каза:

Твърде подозрителен ли съм или на Камелия хич не й стана приятно когато тва момиче запя песен на Преслава? 
Не съм гледал преди и след това коментара й, а само изпълнението в ютуб, така че не мога са твърдя, ама някой друг да каже...

Неисках да го кажа ,но на мен също така ми се стори сменила е директно физиономията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Fast каза:

Не съм запознат с историята на този сайт, но ми изглежда като легитимна медия, поне на хартия.  Имат явен редакторски екип и отдели в няколко големи града.

 

преди 6 часа , Fast каза:

Знам че не е обвиняем, но самата мисъл, че може би е замесен с нещо толкова нехуманно е смразяваща и в подобни случаи винаги съм на страната на жертвите до изясняване на казуса.

Тоя сайт и на мен не ми е известен, но на първо четене изглежда също толкова жълт, колкото и този на кралицата Елза. С тая разлика, че най-известния български травестит като да има повече журналистическа етика, от целия екип на флагман взети заедно, което прави писаното там по-вярно. 

Какви жертви, какъв казус, какви 5 лева? Ако имаше нещо вярно и евентуално реален сигнал, това щеше да е по новините на бтв и нова, а не от сайт който чувам за първи път. Отново, презумция за невинност. 

В тоя ред на мисли, хвърли едно око на това, ако си забравил случая, за класически пример как уж сериозни и минаващи за легитимни бг медии тиражират новина, непроверена, без реални източници и по имагинерна преписка в столично РПУ. 

Атропо, по-твойта логика, Пепа е 100% виновна за кражбата на Пиян, щото са го писали в някъв сайт. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, retr0 каза:

Твърде подозрителен ли съм или на Камелия хич не й стана приятно когато тва момиче запя песен на Преслава? 
Не съм гледал преди и след това коментара й, а само изпълнението в ютуб, така че не мога са твърдя, ама някой друг да каже...

Камелия беше тази, която, че е песен на Мумислава. Чак се учудих, че знае имайки в предвид, че не е толкова известна

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , Blueberry каза:

Пропуснала съм 10-тина страници, а мислех, че съм прочела всичко :D 

Бих се явила поне на кастинг иначе хъхъ

Чудех се това защо няма и милион, пък то било качено и в канала на Рико. Още една песен освен Ламбото, която в началото се оплю, а сега е голям хит.

 

Страшен хит е това. Цветина определено се завърна с хит и към днешна дата е по актуална от Лорена, с която някога започнаха по едно и също време. 

Топ психоложка! 

  • Love 2
  • Angry 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Амброжка. каза:

Защо никой не споменава, че Галин е в Турция заедно с новата Таня Боева за ремонт на обонятелния и орган? :girl_witch:

При нея ремонта много трудно би бил успешен. Тя няма много материал за рязане, а малкото, който има напомня н пуешка муцуна... Добре, че е фейс ап че да достига до нас търпима

  • Haha 1
  • Angry 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...