Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 8 минути, dan!el каза:

Не схващам. Отново казвам, че за мен критерият "известност" не ни дава право как да се държим с хората и дали да ги обсъждаме и плюем. Те (говоря за извесните, не за Галин/Галена/Преслава или който и да е друг) не са станали известни, за да си излива някой злобата върху тях. Те са известни в следствие на професията си. Дай да не пият и да стоят гладни (примерно), за да не стават известни и да не ги обсъжда никой...

Не знам какво да напиша вече, ти просто си живееш в свой си, розов и перфектен свят, където хората са длъжни да боготворят известните и лоша дума за тях е табу. На тях самите не им е чак такъв проблем, какъвто на теб. Те са направили своя избор, угаждат си на егото и си прибират пачките, пък нека ги обсъждат.

Между другото, милиони други са избрали да НЕ са известни и някак си са успели да не умрат от глад и жажда.

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, dan!el каза:

Като не искаш някой да "извлича дивиденти" от теб, не слушай, не гледай, не ходи по участия и може би ще си реабилитиран... А щом ти искаш да коментираш хората на свобода, защо не можеш да понесеш теб да те коментира някой?

Защото това е форум където има правила и коментирането на форумци може да го правите в Чат мания, без обиди. 
Някой може ли да намери интервюто с Мартина Петрова където показваше снимки на колата й, върху която Емануела написала с ключ "К*РВА" и беше със спукани гуми. Мога да се закълна, че съм го гледал в ютюб, срга не мога никъде да го намеря, възможно ли е Емануела да го е махнала?

  • Like 1
  • Haha 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, dan!el каза:

Не схващам. Отново казвам, че за мен критерият "известност" не ни дава право как да се държим с хората и дали да ги обсъждаме и плюем. Те (говоря за извесните, не за Галин/Галена/Преслава или който и да е друг) не са станали известни, за да си излива някой злобата върху тях. Те са известни в следствие на професията си. Дай да не пият и да стоят гладни (примерно), за да не стават известни и да не ги обсъжда никой...

Слез малко на земята. Каква злоба? Освен това повечето от тях са “крайно” щастливи когато някой изобщо ги коментира, без значение по какъв повод, самите те са го казвали. Това е така защото са комплексирани и жадни за слава, не ги изкарвай някакви жертви, ако обичаш. Освен това да се превръщат във восък си е лично техен избор, а не природна даденост, така че си заслужават отрицателните и положителните съответно мнения. Виждаш, че има и такива, които ги харесват. Какъв ти е проблема точно? 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Gerganafen каза:

Не знам какво да напиша вече, ти просто си живееш в свой си, розов и перфектен свят, където хората са длъжни да боготворят известните и лоша дума за тях е табу. На тях самите не им е чак такъв проблем, какъвто на теб. Те са направили своя избор, угаждат си на егото и си прибират пачките, пък нека ги обсъждат.

Между другото, милиони други са избрали да НЕ са известни и някак си са успели да не умрат от глад и жажда.

Поне за мен тая "дискусия" беше крайно образователна и ми разкри нови хоризонти защо някои хора - и дори не визирам конкретната особа в случая - се държат по този начин из форумо. 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Willy каза:

Screenshot-20200223-120942-Instagram.jpg

Много е зле горкия

Чоко е "злето" в случая. Толкова са ми противни и той и онзи другия, с който правиха дуети в началото, че няма накъде. Единия превежда клипове от английски и се прави на големия "мотиватор" на населението тип Тонкин, а другия се опитва да пробие с ютубски сеир с таргет лица около 16-годишна възраст, даже 16 е много.

Галин може да не е това, което беше през 2013, но преди всичко той направи много за жанра и следва мечтите си. Всички, включително и аз, гледахме с присмех интервютата му, в които казваше, че иска много след време да стане продуцент. А сега изведнъж какво стана? Заедно с Пашев успяха да внесат много свеж полъх в жанра. Нали 2017-2018 всички се оплакваха как нямало нови изпълнители и сме разчитали на старите имена, а сега като има - биват оплювани как били такива и онакива, въпреки, че жънат голям успех. Дано Галин, както и останалите в жанра,не се влияят от лошите коментари в повече, защото това не води до нищо добро. Не може да се угоди на всички.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Gadinata каза:

Чоко е "злето" в случая. Толкова са ми противни и той и онзи другия, с който правиха дуети в началото, че няма накъде. Единия превежда клипове от английски и се прави на големия "мотиватор" на населението тип Тонкин, а другия се опитва да пробие с ютубски сеир с таргет лица около 16-годишна възраст, даже 16 е много.

Галин може да не е това, което беше през 2013, но преди всичко той направи много за жанра и следва мечтите си. Всички, включително и аз, гледах с присмех интервютата му, в които казваше, че иска много след време да стане продуцент. А сега изведнъж какво стана? Заедно с Пашев успяха да внесат много свеж полъх в жанра. Нали 2017-2018 всички се оплакваха как нямало нови изпълнители и сме разчитали на старите имена, а сега като има - биват оплювани как били такива и онакива, въпреки, че жънат голям успех.

Интересно мнение, при условие че няма една песен, под която се е подписал като автор, дето да звучи като нещо ново, оригинално или свежо. Всичко е пълен рециклаж на някви стари траци, дето се надява че или не сме ги чували, или сме ги забравили ... 

Или намираш за свежо пропагандирането в полза на Третия райх? 

Поне засега не е налазил истинските класики!

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галка Толбухинска си е правила ринопластика на носа и отделно от това има доста хиалурон в устните и вероятно ботокс в лицето (откъдето идва липсата на мимики и по-"пухкавият" вид на лицето). Всичко без носа е обратимо, а носът му е доста добре направен + че разликата с "оригиналния" е съвсем малка. 

За мен момчето винаги си е изглеждало добре, има си чар. Щом така се харесва, така да се поддържа. И без това независимо дали ми харесва или не, той на мен няма да ми обърне внимание никога повече.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Галка Толбухинска си е правила ринопластика на носа и отделно от това има доста хиалурон в устните и вероятно ботокс в лицето (откъдето идва липсата на мимики и по-"пухкавият" вид на лицето). Всичко без носа е обратимо, а носът му е доста добре направен + че разликата с "оригиналния" е съвсем малка. 

За мен момчето винаги си е изглеждало добре, има си чар. Щом така се харесва, така да се поддържа. И без това независимо дали ми харесва или не, той на мен няма да ми обърне внимание никога повече.

Е шо да не ти обърне внимание - все още има нужда от Перденце, чудесен повод да си развиеш театралните умения!

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

Щом така се харесва, така да се поддържа. И без това независимо дали ми харесва или не, той на мен няма да ми обърне внимание никога повече.

Винаги можеш да си купиш пенис колан.

Признай веднага,че Емилия освен Айфон ти купи и победата в Чалгавизия.:gun_bandana:

 

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

преди 7 минути, Lelqtian каза:

Интересно мнение, при условие че няма една песен, под която се е подписал като автор, дето да звучи като нещо ново, оригинално или свежо. Всичко е пълен рециклаж на някви стари траци, дето се надява че или не сме ги чували, или сме ги забравили ... 

Или намираш за свежо пропагандирането в полза на Третия райх? 

Поне засега не е налазил истинските класики!

 

Докато всички се скъсваха да работят с Ганев, Галин работеше предимно с Деян Асенов. Много зависи кой какво разбира под "истинска класика". 

Песните - да, не са кой знае колко различни от комерсиалното в момента, но за изпълнители, които са се излюпили буквално вчера на музикалния пазар, как се очаква да рискуват с експерименти?

Азис примерно едва на този етап от кариерата си пусна проекти като "Позна ли ме?" и "Who cares".

Даже бих казал, че новата песен на Лидия е доста различна за нея, но това е мое мнение. Клипът също не е никак лош, стига човек да има малко фантазия, с която да навърже сюжета. Предпочитам подобни опити за влагане на замисъл в клиповете, отколкото поредния чалга клип, в който единственото показано са хубави тела и скъпи дрехи на екзотични места. Според мен е редно да се оцени това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Gadinata каза:

 

Докато всички се скъсваха да работят с Ганев, Галин работеше предимно с Деян Асенов. Много зависи кой какво разбира под "истинска класика". 

Песните - да, не са кой знае колко различни от комерсиалното в момента, но за изпълнители, които са се излюпили буквално вчера на музикалния пазар, как се очаква да рискуват с експерименти?

Азис примерно едва на този етап от кариерата си пусна проекти като "Позна ли ме?" и "Who cares".

Даже бих казал, че новата песен на Лидия е доста различна за нея, но това е мое мнение. Клипът също не е никак лош, стига човек да има малко фантазия, с която да навърже сюжета. Предпочитам подобни опити за влагане на замисъл в клиповете, отколкото поредния чалга клип, в който единственото показано са хубави тела и скъпи дрехи на екзотични места. Според мен е редно да се оцени това.

Да, принципно съм съгласен за присъствието на идеи и евентуално нещо като сюжет из клиповете. 

Но не, и когато си говорим за такъв подкрепящ Третия райх и нацизма. 

Или другия път искаш да гледаш любовна история между, примерно, чичо Ади и Ева Браун на фона на гардове, тъпчещи народ в газовите камери на Аушвиц? 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , retr0 каза:

Да вземем пък да поощряваме операциите и глупостите. Утре като дъщеря ти започне да си блъска хилорон (не ме интересува дали е правилно написано) ще те питам пак колко си отворен за тия неща. Ами синът ти ако почне? Човек веднъж почне ли, после не може да спре и става трагикомично. Айде, сега според повечето “изглеждат добре”, чакай малко да застареят да видиш как не могат да го приемат и започват още повече да се блъскат с всякакви неща в опити да се запазят млади и резултата никак не е лицеприятен. Какво му беше на Галин преди тия неща, питам? 
Не съм консерва и аз съм ЗА промените когато има нужда, самият аз съм си променил зъбите по естетични причини, защото преди  не ми бяха прави и т.н,  ок, но да се правиш на восък не мисля че е ок. 
Ми на Анелия дъщерята? Тва човешко ли е въобще? Бръчките около очите и носа докато говориш и се усмихваш са нещо съвсем естествено и е супер смешно да ги няма никакви при въпросните.. уж лице, а само две устни се мърдат, всичко друго е бетон майка, не можеш да го разбереш усмихва ли се, реве ли, газове ли има. 
Това ако са “ТОП красотите”, моделите на Виктория Сикретс да вземат да се откажат, горките, нито силиконче, нито джуки, къде са тръгнали да се бутат между Галена и Джулиана Гани... 

С всичко от написаното съм съгласен, наистина има една линия, която пресечеш ли и ставаш за смях. Дъщерята на Анелия или Джулиана са пример за това, но просто при Галин, Емилия или Лидия не виждам такова нещо. Докарали са добри резултати и в моите очи са красиви, по принцип хората имат различни виждания за това. Преслава прекали с носа наистина, Галена прекалява от едно време насам с лицето, но може би има проблем, Яница и Мария също прекалиха с устните много, наистина съм съгласен. Обаче да не намесваме модели и манекени, те са естествено красиви и избирани между хиляди точно заради това, тук говорим за някой, който преди това не е бил ok. Галин нй-много се промени заради това, че блъска много във фитнеса, преди това беше като момченце, не казвам, че трябва да си Фики, защото това е крайност, а и се видя като се отпуснеш какъв ставаш, но мен лично ми харесва мъж да има офоремни мускули и корем, крака, рамене и му правя евала, защото е адски трудно да си толкова постоянен, аз например нямам тази воля. Иначе те трябва да знаят кога да спрат, аз много не схващам това, че веднъж започнеш ли и няма спирачки, сигурно изисква поддръжка намеса от от този тип, но не значи да ходиш всяка година да правиш още корекции. Нямам против децата ми един ден, ако не са ok с нещо о себе си, да го коригират в рамките на нормалното, самият ти казваш, че си пипнал зъби, друг може да пипне нос или уста, всеки обаче трябва да има разум и да знае докъде да стигне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Lelqtian каза:

Да, принципно съм съгласен за присъствието на идеи и евентуално нещо като сюжет из клиповете. 

Но не, и когато си говорим за такъв подкрепящ Третия райх и нацизма. 

Или другия път искаш да гледаш любовна история между, примерно, чичо Ади и Ева Браун на фона на гардове, тъпчещи народ в газовите камери на Аушвиц? 

Това не е първият път, в който събитията около ВСВ са намесени в чалга клип:

 

Естествено, Андреа е на светлинни години от Лидия, но според мен в това, че се опитва момичето да направи нещо различно няма лошо. В клипа нито има нещо кой знае колко скандално, нито нищо - единствено униформата, която пак не я намирам за големия скандал.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази униформа още ли се дъвче, цялото видео като го навържеш няма особен смисъл с разминаванията във времето, толкова са имали идея и за нея... Обаче някой го написа и всеки втори коментар под видеото е "доживях да видя, доживях да видя"... Просто си обожаваме да има някаква драма, за която да се хванем. Като навремето, когато горката Гергана го отнесе в национален ефир, те до такава степен си нямат идея за тези неща, но понеже са лицето на проекта и всички почват да ги сочат.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Born to Die каза:

, те до такава степен си нямат идея за тези неща, но понеже са лицето на проекта и всички почват да ги сочат.

Това всъщност е забавната част и най-комичното. 😂😂😂

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, Lelqtian каза:

Интересно мнение, при условие че няма една песен, под която се е подписал като автор, дето да звучи като нещо ново, оригинално или свежо. Всичко е пълен рециклаж на някви стари траци, дето се надява че или не сме ги чували, или сме ги забравили ... 

Или намираш за свежо пропагандирането в полза на Третия райх? 

Поне засега не е налазил истинските класики!

 

Вчера я слушах! 

преди 8 минути, Lelqtian каза:

16.5 милиона за гига хита на 2026та!

 

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, presi_fen! каза:

13 млн. за този “флоп” 😏😏

 

Не е флоп, но се показваше цяла година. Не е нищо повече от Маракеш или Дай ми любов от същата година.

  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...