Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 8 минути, Beat. каза:

Песните на Преслава от албума уж били боклуци, а се пеят по формати. Как става това не знам. 

 

 

Боклуци са само за завистниците тук във форума! Уникални музикантски песни има в албума на  Преси!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прочетете го това! Умирам!!!

Иначе Андреа отслабна доста в последно време, даже неразтегнати клипове заснети директно от инстаграм камерата ги пуска на сторита. И много се е разхубавила, само не знам какво е черно между устните й и носа й, да не би да има мустак?

  • Like 1
  • Haha 5

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Fast каза:

Защо сте се впрегнали да защитавате потенциален сводник? А и щом е подаден сигнал до МВР, положението е сериозно.

Самата статия звучи доста хейтърски спрямо него, та не бих се учудил да е от завистлив колега. Иначе нека някой провери дали е подаден сигнал. За Преслава знаем, че със сигурност се разправяше с полицаи едно лято. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако нашите певачки имаха малко акъл щяха да правят подобни готини live-изпълнения на собствените си песни и да ги популяризират много повече. Тази девойка на практика ще направи повече за популярността на "Не идвай" от самата Преса, която отби номера с онези смешни видео версийки... А това определено е хубава песен - най-хубавата на Петя от години, а тя залага на тъпотии като "Изтрезняваш ли", "Пиян" и дуета с Галин. В интерес на истината обаче не вярвам, че Джексънка може да изпее на живо собствената си песен по толкова въздействащ начин като Йоана. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , retr0 каза:

Да вземем пък да поощряваме операциите и глупостите. Утре като дъщеря ти започне да си блъска хилорон (не ме интересува дали е правилно написано) ще те питам пак колко си отворен за тия неща. Ами синът ти ако почне? Човек веднъж почне ли, после не може да спре и става трагикомично. Айде, сега според повечето “изглеждат добре”, чакай малко да застареят да видиш как не могат да го приемат и започват още повече да се блъскат с всякакви неща в опити да се запазят млади и резултата никак не е лицеприятен. Какво му беше на Галин преди тия неща, питам? 
Не съм консерва и аз съм ЗА промените когато има нужда, самият аз съм си променил зъбите по естетични причини, защото преди  не ми бяха прави и т.н,  ок, но да се правиш на восък не мисля че е ок. 
Ми на Анелия дъщерята? Тва човешко ли е въобще? Бръчките около очите и носа докато говориш и се усмихваш са нещо съвсем естествено и е супер смешно да ги няма никакви при въпросните.. уж лице, а само две устни се мърдат, всичко друго е бетон майка, не можеш да го разбереш усмихва ли се, реве ли, газове ли има. 
Това ако са “ТОП красотите”, моделите на Виктория Сикретс да вземат да се откажат, горките, нито силиконче, нито джуки, къде са тръгнали да се бутат между Галена и Джулиана Гани... 

Аз съм си "блъскала" и баща ми го прие (в последствие.. в началото реагира все едно хероин, а не хиалурон си боцкам). Не е кой знае какво. Толкова бързо се разгражда, че въобще не им се впечатлявам като "надуят джуките", защото знам, че и да прекалят, до 2 месеца устните ще са драстично по-малки.

На Анелия дъщеря й я видях вчера. Ами детенце си е, няма нищо общо със снимките. Пълничка е, скулите й от инстаграм не съществуват, устните наистина изглеждат пипани, но не е брутално. 

Галена, Алисия, Преслава... това са хората, които почти нямат общо с началото заради интервенции. Галин е само с хиалурон (разградимо), ботокс (отново разградимо) и тренировки във фитнеса.

  • Like 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз по едно време много исках да си сложа малко хиалурон в устните,въпреки че според най-добрата ми приятелка устните ми са ок,но исках да видя как ще съм. Отказах се,защото ако не се харесам трябва да не излизам от нас няколко месеца.😥

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , foxy_vd каза:

Изчел съм доста пиеси из тези форуми под надслов "Лично си била свидетелка". Но пък какво значение има това? Лорена и Меди са лично нейни резултати. Оцко не успя да ги разработи, Сашка го направи. Нали виждаш графика на Меди за февруари? - има участие и във Виена. В този бизнес така и не разбраха, че колкото и да парадират с какво ли не като таланти, вокални възможности, меценати и продуцентски гръб, няма ли го изпълнителят в клубовете, той кариера няма. Връзките с чужбина също не са за пренебрегване. Но щом Пайнер държат всичко да минава през тях няма проблем. Вече имаме много примери, че кариера се прави и без голяма компания зад гърба. Галена се усети навреме за промените, а Преслава все още мрънка на Митака...

Меди никога не е работил с Оцко като продуцент. Стартира от компанията на Силвър (FGM), сега се самопродуцира.

Разбира се, че участията позволяват самопродуцирането. Но към момента той прави по толкова участия, защото и песните са му добри и вече има няколко хита. Далеч съм от мисълта, че някакво момиче с толкова непрофесионален имейл адрес, стои зад успеха му, а не таланта и хъса му. 

Не съм била на участие нито на Меди, нито на Лорена, но ги харесвам и слушам. Не ме касае дали участията им ги урежда Сашка Ангелчето или Цонка Дяволчето и ми е много смешно през 2020 година някой да твърди, че на нашия малък пазар успехът на един изпълнител се дължи на мениджър, текстописец, продуцент, а не на съвкупност от чар, талант, добри песни и правилни ходове.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Oт номер 13 дебют миналата седмица, днес Коце и Меди директно се изкачват на върха с най-голяма подкрепа от хората, включително и от мен. Номер еднооооо сaaaa 🔝🔝🔝🔝❤️💥😎 ПРОСТО МЕГА ХИТ!!!

 

ОТ НОМЕР 13 ДИРЕКТНО НА НОМЕР 1- 23.02.2020-2.jpg

ОТ НОМЕР 13 ДИРЕКТНО НА НОМЕР 1- 23.02.2020.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Blueberry каза:

Аз съм си "блъскала" и баща ми го прие (в последствие.. в началото реагира все едно хероин, а не хиалурон си боцкам). Не е кой знае какво. Толкова бързо се разгражда, че въобще не им се впечатлявам като "надуят джуките", защото знам, че и да прекалят, до 2 месеца устните ще са драстично по-малки.

На Анелия дъщеря й я видях вчера. Ами детенце си е, няма нищо общо със снимките. Пълничка е, скулите й от инстаграм не съществуват, устните наистина изглеждат пипани, но не е брутално. 

Галена, Алисия, Преслава... това са хората, които почти нямат общо с началото заради интервенции. Галин е само с хиалурон (разградимо), ботокс (отново разградимо) и тренировки във фитнеса.

Все пак си момиче и не си прекалила предполагам, пък и да си, въпрос на избор. Те бащите ни, горките, какво ли не им се налага да приемат, така е думата просто. Веднъж като му звъннах да му кажа, че съм помел една кола сигурно му се е искало да чуе, че съм си сложил силикон в циците, ама...

  • Like 1
  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, zai4eto82 каза:

Oт номер 13 дебют миналата седмица, днес Коце и Меди директно се изкачват на върха с най-голяма подкрепа от хората, включително и от мен. Номер еднооооо сaaaa 🔝🔝🔝🔝❤️💥😎 ПРОСТО МЕГА ХИТ!!!

 

ОТ НОМЕР 13 ДИРЕКТНО НА НОМЕР 1- 23.02.2020-2.jpg

ОТ НОМЕР 13 ДИРЕКТНО НА НОМЕР 1- 23.02.2020.jpg

Тази седмица ще е при Цитиридис. Емилия също - утре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Профила на Сашка в инста е като фен профил на Галена. Присъства на повечето й участия, главен "виновник" за дуета с Миле е, даже и в Април е организирала Галена да присъства на концерта на балкански звезди в Швейцария(и 2Бона ще са там, Блу😀)... и искате да вярваме че тази жена е била фенка на Преслава и говорила лошо за Галена ли?😀😀

  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

Oh my, Деси Слава изглежда с 10 години по-млада и с 10 килограма по-слаба като не си слага ретро чалга рокли, дето краката и гърдите да са й навън.

Галка е ТОП.😍

87497832_10213271816388354_1245009026522021888_o.jpg.5ff28d0b282b010d6b06bcc8b818e8c6.jpg

Килограмите й ги е прибрал Стефчо, за баланс...

  • Like 1
  • Haha 6
  • Confused 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...