Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

"Не идвай" още като излезе и ми стана една от любимите песни за годината, това изпълнение доказва колко добра е песента, просто Преслава не заложи на никоя от тях, въпреки че една стана хит на чист късмет, тази пък сега. Преслава е голяма късметлийка, а тук отнася храна, това ако беше друга щеше да бъде хвалена до небесата. Евала за интереса, за избора на момичето, да ти писне от песни на англисйки по тези формати, радвам се, че този сезон доказа колко велик може да е поп фолка, който все отричат.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава е родена с огромен късмет, вече не го базирам само на чар или харизма. Ако търкаше билетчетаа и Божков, и Пеевски отдавна щяха да са фалирали. Какъв е шансът сензацията на кастингите да изпее точно нейна песен от по-малко известните, че и да стане толкова вайръл (номер 1 в Трендинг, за Бога!!!), без Пресунка да си помръдне пръста? Е как няма да се скарат с Галена, като са диаметрално противоположни - Галче постоянно търси нови идеи, експериментира, налива си всяка стотинка в кариерата, а Преслава прави хитове, докато си лежи на дивана... тъпо ми е за Галя, честно. Трудът трябва да се оценява.

  • Like 7
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, SG каза:

Аз нямам търпение на Фики да му дадат да имитира някоя поразголена секси мацка. :D С лекота ще достигне нивото на Геро като Spice Girls и Башар като Мадона.

Не предполагах, че ще ми реализират копнежа толкова скоро. Фики- Дженифър Лопес :D

Засега е интересно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, SG каза:

Не предполагах, че ще ми реализират копнежа толкова скоро. Фики- Дженифър Лопес :D

Засега е интересно.

От второто предаване го цедят за цирк. Язък му за победата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека и аз да коментирам мойто мнение за “Не идвай” изпята от две красиви гласове. Всички споделят изпълнението на Йоана наистина е страхотно , но мисля ,че и Преслава ако беше на нейното място със същата акустична версия щеше да смаже. Хейтърите сега ви се даде повод да хулите Преслава , но всъщност без да си помръдне пръста пак накара цяла България да каже това е песен на Преслава и за една вечер да я превърнат в тотален хит(не съм го очаквал). Браво на Йоана и един голям поклон пред феномена за малки и големи -  Преслава. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Blueberry каза:

Преслава е родена с огромен късмет, вече не го базирам само на чар или харизма. Ако търкаше билетчетаа и Божков, и Пеевски отдавна щяха да са фалирали. Какъв е шансът сензацията на кастингите да изпее точно нейна песен от по-малко известните, че и да стане толкова вайръл (номер 1 в Трендинг, за Бога!!!), без Пресунка да си помръдне пръста? Е как няма да се скарат с Галена, като са диаметрално противоположни - Галче постоянно търси нови идеи, експериментира, налива си всяка стотинка в кариерата, а Преслава прави хитове, докато си лежи на дивана... тъпо ми е за Галя, честно. Трудът трябва да се оценява.

Всички тото милионери са прецакани, защото парите им няма да ги изплатят, освен ако не съдят фирмите на Божков, което едва ли ще стане. Бедни хора = слаба финансова култура. Та, не знам дали знаеш, че като си тото милионер, получаваш парите на порции - между 20К и 50К на месец.

Фики - супер напомпана победа. Изобщо нищо интересно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Fast каза:

От второто предаване го цедят за цирк. Язък му за победата.

Предполагам, че още в първото за очаквали да има Стиви Уондър с чалга извивки. :D При Джей Ло вече няма къде да мърда Фики, ще е голям смях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Blueberry каза:

Преслава е родена с огромен късмет, вече не го базирам само на чар или харизма. Ако търкаше билетчетаа и Божков, и Пеевски отдавна щяха да са фалирали. Какъв е шансът сензацията на кастингите да изпее точно нейна песен от по-малко известните, че и да стане толкова вайръл (номер 1 в Трендинг, за Бога!!!), без Пресунка да си помръдне пръста? Е как няма да се скарат с Галена, като са диаметрално противоположни - Галче постоянно търси нови идеи, експериментира, налива си всяка стотинка в кариерата, а Преслава прави хитове, докато си лежи на дивана... тъпо ми е за Галя, честно. Трудът трябва да се оценява.

Хахахахаах и Цура нямаше да я обича. Иначе като цяло има логика, но ако се замислим така трябва да бъде. Преслава е адски талантлива и има глас пасващ на много типове музика. А Галя звучи по-зле и от Камелия на живо, което е нелека задача. Така че талантът винаги ще е над упоритостта и липсата на талант. Това не прави Преслава достойна личност, аз например спрях да. Я следя след онова стори от мола и доооста ми е неприятна като излъчване напоследък. Обаче гласът и песните са добри.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Beat. каза:

Сложили са кралицата Лидия в описанието до имена като Азис, Преслава, Галена и Криско за да им събира повече гледания. Мачка отвсякъде!

IMG_20200224_235448.jpg.3400fc2bf4b3bdbbb8412838f970d27f.jpg

Време е да се откажат от този сайт. Дори Пайнер спряха да качват там.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Willy каза:

Screenshot-20200224-223222-You-Tube.jpg

И това са само топ коментарите

Изкарал си ми 3 коментара на хора които гледат “Гласът на България”, но не се интересуват от чалга и следователно незнаят коя е песента. Аз незнам защо сте толкова негативно настроени , вместо да се радвате ,че песен от поп-фолка и обикновено пеещо момиче предизвикаха истински фурор вие всячески се опитвате да го принизите това само защото е на Преслава която ви бърка яко отзад с хитовете си толкова години вече. Бахти и ГаНьовците ... 

  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Коце и Меди в Шоуто на Николаос Цитиридис идните дни. Йееееееееееееееееее. 

Те ще изпеят и новата песен там. 

Добре, че е Коце да им прави рейтинга на Шоуто. Принудили са се да поканят и Меди. Ако няма Коце, няма и Меди. 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Меди може да е актуален в момента, но са искали Коце само. Приказвайте тука, че заради Меди Коце има хит. Просто Коце винаги е търсен, харесван и обичан. 

Меди ще намаже изява при Цитиридис благодарение на Коце. 

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...