Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Мисля, че е редно Преслава да подари на Йоана целия си албум "Да гори в любов"!

Ама смешничко е това с подаряването, все едно има супер затегнати авторски права, и реално ако момичето реши да запише песента някой ще ѝ направи проблем, ами не..

  • Haha 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 23.02.2020 г. от 13:45, xroflx9 каза:

Между другото @berryJ да не си брат/сестра на наша Боровинка?

 

Наследничката й съм. Очаквам наследството ти(айфон 11 про от Счети) с нетърпение 😏

Иначе по-напред видях, че си ме питал кои изпълнители не харесвам.Не ме кефят циганиите ала Теда Ломска, Фики и тем подобни.Не че слушам чалга толкова много вече де.Дразнят ме и позьорки като Мара,Галя и Цура ама ми харесват някои техни песни.

От 23.02.2020 г. от 13:46, Blueberry каза:

Дете ми е.

J е от Junior.

Тия дни ще направим дует като Тони с Фики.

Отиде ми прикритието 🤫

Мисля, че съм наследила любовта ти към Ариана, не мога да спра да я слушам тези дни.

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Beat. каза:

Очакваме ли Луна като Лили Иванова тази вечер?

Очаквам да изненада и да се представи добре. Освен ако не е решила и в това шоу да се гаври с всички. :D

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Еми, само да кажа, че днес чух "Djeale" в кафене и се изпълних с радост и гордост! Просто така, без причина ще вметна, че предпочитам подаръка ми да е в златен цвят. Целувки, отивам да вечерям купички!

  • Like 1
  • Love 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да бъдеш провал в фолка, нали разбра?!

Мале мале, кефче че няма да мине и песните на Диона и Яница, а за дуетите да не говорим!🥳

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Подмина ми въпроса защо не вземе Крисия Д, но отговори на друг такъв за Гергана и каза че са им чисти сметките и смятал че многократно помогнал и върнал жеста затова че го вкарала в бизнеса. Един feat прави чудеса.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Подмина ми въпроса защо не вземе Крисия Д, но отговори на друг такъв за Гергана и каза че са им чисти сметките и смятал че многократно помогнал и върнал жеста затова че го вкарала в бизнеса. Един feat прави чудеса.

Глей какъв е педеруга! Дано фалира.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, berryJ каза:

Наследничката й съм. Очаквам наследството ти(айфон 11 про от Счети) с нетърпение 😏

Иначе по-напред видях, че си ме питал кои изпълнители не харесвам.Не ме кефят циганиите ала Теда Ломска, Фики и тем подобни.Не че слушам чалга толкова много вече де.Дразнят ме и позьорки като Мара,Галя и Цура ама ми харесват някои техни песни.

Отиде ми прикритието 🤫

Мисля, че съм наследила любовта ти към Ариана, не мога да спра да я слушам тези дни.

Супер си,кефиш ме! Пиши по-често.

 

преди 12 минути, Blueberry каза:

Меди се е подиграл и е отрекъл новината, че е сводник... отиде кариерата! @xroflx9

Еее..нищо де. Това не пречи да се мачкаме с тях.💃

 

20200224_130028.jpg

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Beat. каза:

Луна си е запазила първото място на столовете за сядане 🤣🤣🤣 Другите ще сядат от втория нататък.

Е нали е най- голямата звезда

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това момиче може да има доста успешна кариера. Интереса го показва!
 300к за 24ч. едва ли са правили повече от 10-15 имена в чалгата.

 

  • Like 5
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , retr0 каза:

Съгласен съм с това мнение по принцип. Не всяка звезда е длъжна да припада от кеф когато някой случаен запее нейна песен, било то и във формат. Че чак права да подарява, дуети да прави, от къдя на къдя? Достатъчно е, че си е постнала изпълнението, пак е вид уважение. 
Тъпото е по-късно това с “поздравявам ви и с оригинала”, сакън да не се заблуди някой, че не е неин. 😂 

В което отново прозира духовната й нищета. Чакай покрай създалия се шум да си пробутам пълнежа за още някое гледане отгоре.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Blueberry каза:

Преслава за пореден път разочарова с неадекватно поведение... а какво ли щеше да направи Галена на нейно място?

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Fast каза:

Някакви хора на средна възраст, които и те самите не знаят защо са й харесали страницата, я плюят по default, защото е попфолк певица. 

Така е, и ние теб тук те плюем по default, а на теб всъщност нищо ти няма. 🤐

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...