Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

2020 е, а Меди все още съществува. Защо? Явно само и с визия (вече не особено хубава) става. Според мен е ужасен и е с ужасен глас, ама айде, някои се запаляват по такива като него явно.

Този ли е вашата представа за голяма надежда на попфолка?

  • Like 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Fast каза:

Фоксе, чакаш ли изпълнението на "Не идвай" ?

Някой каза, че ще откриват с "Не идвай"! Е "хабиби" беше пради нея.

Първият участник в отбор Камелия!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Fast каза:

Фоксе, чакаш ли изпълнението на "Не идвай" ?

Не, не чакам нищо освен да срещна тук старите измислени типове, които ми дрънкаха това и онова преди 10-15 години, а днес ги няма да ми обясняват същото. БТВ ще си пуснеш ли?

:next_guitar:

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://skandalite.blogspot.com/2013/03/blog-post_17.html?m=1

Пищя на тази статия за 5-ти път тази година сдсйхсдйгхсдфйклгсдф

  • Like 1
  • Love 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, foxy_vd каза:

KAMELIA

/ ЗА КОНЦЕРТИ И УЧАСТИЯ: Manager, Tel. +359 888 959 561 / +359 885 928 270 /
email: sashka_angelcheto@abv.bg

Да кажем, че този доста осмиван и подиграван мейл в Рамния отвори пътя на Меди. :1000(30):

All rights reserved:MEDI

Music Всички права запазени: MEDI

Продуцент: МЕДИ

Принципно това си е написал под клиповете. Това, че е някой ти урежда участия, не го прави твой продуцент. Тази Сашка урежда на доста народ още, сред които и Галена примерно, ама това не значи, че и е продуцент.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе Фоксе защо си все така обобщаващ - все става дума за "тези" или "онези" или за "някакви отпреди 10-15 години". Хората тук не живеят с твоите проблеми и е добре да бъдеш по-конкретен, за да те разбират. Ето плоскоземецът при Карбовски обяснява с думи прости, така че да могат хората по-добре да опознаят сбърканата му логика. Взимай пример!

  • Like 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, dan!el каза:

All rights reserved:MEDI

Music Всички права запазени: MEDI

Продуцент: МЕДИ

Принципно това си е написал под клиповете. Това, че е някой ти урежда участия, не го прави твой продуцент. Тази Сашка урежда на доста народ още, сред които и Галена примерно, ама това не значи, че и е продуцент.

Това всеки може да го прочете. Но ние не сме тук да четем само официалното инфо. Въпросът е как идват парите, защото те захранват кариерата. Тези глупости за "сутеньорът" Меди не са сериозни. Пича работи здраво вече година, очевидно е хванал модерната вълна и при кризата с мъжете в чалгата лесно стана кандидат звездица. Но, без да върви оборота пари нема, кариера нема, слава нема. А оборота го осигурява sashka_angelcheto@abv.bg.

 

Сашка - Меди.jpg

Сашка - Меди 2.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, dan!el каза:

All rights reserved:MEDI

Music Всички права запазени: MEDI

Продуцент: МЕДИ

Принципно това си е написал под клиповете. Това, че е някой ти урежда участия, не го прави твой продуцент. Тази Сашка урежда на доста народ още, сред които и Галена примерно, ама това не значи, че и е продуцент.

Е, тази същата Сашка преди години се мъкнеше при Преси, всяко участие, всяка песен, всеки концерт, звезди и сваляше, какво ли ти не правеше само и само Преси да и обръща внимание. А как плюеше Галенааа, не е истина, правеше какво ли ти по форуми и всичко против Галена, а сега участия й уреждала, това истина ли е? 
Ако е така, няма такава двулика лопата като нея... Говореше на всички нас феновете против Галена, как си плащала всичко с парите, как не я харесвали хората, а си била купувала всичко.... Ха-ха - ха Тази Галена много луда ще да е да вярва на тази мома :)

  • Like 1
  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, foxy_vd каза:

Това всеки може да го прочете. Но ние не сме тук да четем само официалното инфо. Въпросът е как идват парите, защото те захранват кариерата. Тези глупости за "сутеньорът" Меди не са сериозни. Пича работи здраво вече година, очевидно е хванал модерната вълна и при кризата с мъжете в чалгата лесно стана кандидат звездица. Но, без да върви оборота пари нема, кариера нема, слава нема. А оборота го осигурява sashka_angelcheto@abv.bg.

Само казвам, че когато искаш да кажеш нещо и претендираш за достоверност, трябва да си малко по-пунктуален. Продуцент на Меди е Меди. Сашка му урежда участия, както обаче урежда на половината жанр в момента. А неговара кариера в момента я захранват до голяма степен и такива като Константин и Ваня, които му поемат всичко, само защото виждат, че дует с него ги прави директно притежатели на хит.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, presi_presi каза:

Е, тази същата Сашка преди години се мъкнеше при Преси, всяко участие, всяка песен, всеки концерт, звезди и сваляше, какво ли ти не правеше само и само Преси да и обръща внимание. А как плюеше Галенааа, не е истина, правеше какво ли ти по форуми и всичко против Галена, а сега участия й уреждала, това истина ли е? 
Ако е така, няма такава двулика лопата като нея... Говореше на всички нас феновете против Галена, как си плащала всичко с парите, как не я харесвали хората, а си била купувала всичко.... Ха-ха - ха Тази Галена много луда ще да е да вярва на тази мома :)

Ах колко груб език! Защо така? Попитай бре човек, ще ти помогнем, за да се ориентираш. Сашка никога не се е мъкнала по никаква Преслава, а след Камелия, при това от мноооооооого години. Камелия дори я нарича моята малка сестричка. Тя я уреди при Весна Змиянац, а оттам Сашка се оказа много оправна. Сашка е нещо като представител на "Гранд продакшън" за България и мъкне сърби всякакви къде ли не, дори на панаира в Девин.

Иначе, за да те успокоя ще кажа, че тя харесваше и Преслава, даже помогна на нейните клошари, които и поддържат профила да се верифицира. Но Пресли бе достатъчно куха лейка, за да разкара Сашка и днес дуети с Миле Китич прави Галена. Това, че в момента покрай Миле Китич има повечко снимки с Галена нищо не значи. Но в Димитровград още мислят, че са открили топлата вода.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, foxy_vd каза:

Ах колко груб език! Защо така? Попитай бре човек, ще ти помогнем, за да се ориентираш. Сашка никога не се е мъкнала по никаква Преслава, а след Камелия, прли това от мноооооооого години. Камелия дори я нарича моята малка сестричка. Това, че в момента покрай Миле Китич има повечко снимки с Галена нищо не значи. Сашка е нещо като представител на "Гранд продакшън" за България и мъкне сърби всякакви къде ли не, дори на панаира в Девин. Иначе, за да те успокоя ще кажа, че тя харесваше и Преслава, даже помогна на нейните клошари, които и поддържат профила да се верифицира. Но Пресли бе достатъчно куха лейка, за да разкара Сашка и днес дуети с Миле Китич прави Галена. Просто е, но в Димитровград още мислят, че са открили топлата вода.

Лично свидетелка съм била как носеше на Преслава подаръци и я къпеше в заучени любими дими за нея.. и плюваше Галена за всичките й участия на коцерти на Пайнер/.... А щом Преси я е отрязала, значи има защо.. може да е подушила душицата й :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, presi_presi каза:

Лично свидетелка съм била как носеше на Преслава подаръци и я къпеше в заучени любими дими за нея.. и плюваше Галена за всичките й участия на коцерти на Пайнер/.... А щом Преси я е отрязала, значи има защо.. може да е подушила душицата й :)

Ти последно мъж или жена си? Май не си наясно.

Лично Сашка ми се е обаждала на морето, мисля че беше в Приморско 2016 година да ходим в Слънчев Бряг на ГАЛЕНА, а не на изрода ДЖЕКСЪН.и да ти кажа демострираха още тогава доста близки отношения, а през 2019 ходих на Преслава. Това са най- лошо инвестираните 20 лева. Като си помисля, че можеше да си купя лубрикант и кондоми, а аз ги дадох за тъпата Вреслава. Изтртаях я точно 10 минути.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, presi_presi каза:

Лично свидетелка съм била как носеше на Преслава подаръци и я къпеше в заучени любими дими за нея.. и плюваше Галена за всичките й участия на коцерти на Пайнер/.... А щом Преси я е отрязала, значи има защо.. може да е подушила душицата й :)

Изчел съм доста пиеси из тези форуми под надслов "Лично си била свидетелка". Но пък какво значение има това? Лорена и Меди са лично нейни резултати. Оцко не успя да ги разработи, Сашка го направи. Нали виждаш графика на Меди за февруари? - има участие и във Виена. В този бизнес така и не разбраха, че колкото и да парадират с какво ли не като таланти, вокални възможности, меценати и продуцентски гръб, няма ли го изпълнителят в клубовете, той кариера няма. Връзките с чужбина също не са за пренебрегване. Но щом Пайнер държат всичко да минава през тях няма проблем. Вече имаме много примери, че кариера се прави и без голяма компания зад гърба. Галена се усети навреме за промените, а Преслава все още мрънка на Митака...

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, THE IIconic каза:

Ти последно мъж или жена си? Май не си наясно.

Лично Сашка ми се е обаждала на морето, мисля че беше в Приморско 2016 година да ходим в Слънчев Бряг на ГАЛЕНА, а не на изрода ДЖЕКСЪН.и да ти кажа демострираха още тогава доста близки отношения, а през 2019 ходих на Преслава. Това са най- лошо инвестираните 20 лева. Като си помисля, че можеше да си купя лубрикант и кондоми, а аз ги дадох за тъпата Вреслава. Изтртаях я точно 10 минути.

Моля те,  за нескупосаните друсаници на Галена на сцената и викането и просташкото й поведение не ми се говори...
И да пита "Я да видя кой ще познае с какъв свят бельо съм" и да ръси простотия, да пие шотове като пияница, да сяда в скутовете на момчета ... не не моля те... Преси е певица преди всичко... 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, Beat. каза:

Тя е от форума всъщност :lol:

 

ОМГ, а аз се чудех кой ли я е написал хахах, благодаря

  • Like 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, presi_presi каза:

Моля те,  за нескупосаните друсаници на Галена на сцената и викането и просташкото й поведение не ми се говори...
И да пита "Я да видя кой ще познае с какъв свят бельо съм" и да ръси простотия, да пие шотове като пияница, да сяда в скутовете на момчета ... не не моля те... Преси е певица преди всичко... 

Пак си сънувал!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...