Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Току що, meleto каза:

Марчела да краде :D Тая Андреана толкова да мяза на Цеца. Понеже сме на Цецина вълна... дали е Разнатович или .mp3...

 

Не мязаше преди, направи се на Цеца с операции 😕

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Kriminal каза:

Не мязаше преди, направи се на Цеца с операции 😕

Сериозно ли???

Ама тя и по глас напомня. Само, че си е лелка. Цеца изглежда по-млада. И все пак песента е топ. Мисля ще стане хит. Тъкмо Мария да я кавърдиса и да я направи на нищо. 

Eмилия май вече няма да публикува клипове в канала на Планета. Дали се води в компанията още или ще напуска догодина, по случай 20 години в Пайнер?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Kriminal каза:

Не мязаше преди, направи се на Цеца с операции 😕

Те сички са ми еднакви. И всички ми приличат на травестити с малки изключения. Има една Таня Савич, само тя е женска. Всичко друго е от третия пол - огромни джуки, дълги коси, едър кокал, само адамовата ябълка я няма, ма то при някои мъже е малка. 

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, meleto каза:

 

Eмилия май вече няма да публикува клипове в канала на Планета. Дали се води в компанията още или ще напуска догодина, по случай 20 години в Пайнер?

Според мен е въпрос на време пак да започне да си пуска новите проекти в канала им. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще има концерт 30 години ПАЙНЕР  в началото на лятото.

Ще бъде на открито. Къде точно, не е ясно още.

Инфо в-к ТЕЛЕГРАФ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, Slavi каза:

Какво се случва в чалгата последните месеци. Още ли никоя не може да детронира Преси? 

оо Здравей къде беше ?

 

я виж гледанията на Така ни се пада / Ламборгини :) 😜

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кавъра на Не идвай ще направи повече гледания за 24ч. от оригинала на Прес. Охулиха Преса в ютуб и повечето коментари са че кавъра е по-як. Ако е хитра ще вземе да я запише в тая версия в дует.

Screenshot-20200224-121600-You-Tube.jpg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, retr0 каза:

Когато лекаря ми каже, че ми остава живот колкото на една песен продуцирана от Алфа Мюзик: 

 

3B31C69B-5409-45DC-BBF0-B2A7F4EA9BEE.jpeg

 

  • Like 1
  • Haha 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Beat. каза:

Скандалната кралицата Лидия вече бива изтривана и от Инстграм! ceca.mp3 да няма общо?

 

Какво не му разбира- саботират я, защото е твърде е яка и ще измести старите коври. :D

Коментирайте, че досега не сме имали потенциална лидерка с тяло като на Дисни принцеса. Все започваха позакръглени. :D

преди 12 минути, Роско каза:

Ще има концерт 30 години ПАЙНЕР  в началото на лятото.

Ще бъде на открито. Къде точно, не е ясно още.

Инфо в-к ТЕЛЕГРАФ.

Съвсем бях отписал страничните им на РД концерти. Но да не бързаме да се радваме, може да си наемат пак Батенберг и да ги изгонят защото една плочка е накриво.

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Как може да се пишат такива глупости. Емилия и Башур са заедно, не са разделени. От една снимка и статус, сайтовете ще разведат хората:

https://www.marica.bg/lajfstajl/vzriv-v-pop-folka-emiliq-progovori-za-razvoda-s-bashur#anchor-comments

  • Like 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Willy каза:

Кавъра на Не идвай ще направи повече гледания за 24ч. от оригинала на Прес. Охулиха Преса в ютуб и повечето коментари са че кавъра е по-як. Ако е хитра ще вземе да я запише в тая версия в дует.

Screenshot-20200224-121600-You-Tube.jpg

Защото кавърът наистина е по-добър. Оригинала на Преслава е стандартна приятна чалга, а Йоана я е пренесла на друго ниво.

За ден ще има над 200k гледания т.е гледанията на официален клип на актуално име. Камс да не се оглежда, а да я взима от Графа и да я направи звезда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Момичето наистина е талантливо и изпълнениито й е брутално,но както казаха и по-горе е безлична и надали ще има успех.

Иначе Преса можеше поне на стори да я качи,надали никой не я е тагнал.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Vancho каза:

Ся ако Преслава е човек, ще вземе да потърси момичето, ще му подари песента и ще организира да й направят едно видео.... ама едва ли...

Преса да подари нещо? Та тя е урпд, е ако има телевизии и целувка ще й даде.

  • Haha 4
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък не виждам защо да не го направи. 😃

Не е като да е взела тотален хит като Пиян и да страхува че някой друг ще се окаже с по-добрата версия. Най-добрият вариант за нея ще е казах, да си я запишат заедно. 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...