Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 час, mitak_94 каза:

Споделила е изпълнението на момичето, поздравила я е. Какво още трябва да направи? Всеки поп фолк изпълнител ли трябва да подава ръка на участници във формати, които му пеят песните? Защо изобщо трябва да подарява песента си или да я прави дуетна с участника? Колко от ТОП имената са правили такова нещо и защо точно към Преслава има такива очаквания? 

Ами Рени, когато в Стар Академи и пееха песните предложи дует на Ивайло май беше. Друг е въпроса, че е излязъл несериозен, но тя е била готова да му подаде ръка. А Преслава постъпва надменно, като се опитва да си върне прожектора да сочи към нея, вместо да не отнема славния миг на момичето. 

Сега е времето на Рени за реванш да вземе под крилото си Йоана, както Деси направи с Мелинда, заради дуетите с бащите им 🤭

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От всички протежета обаче, това на ГЕРГАНА излезе най-успешно - вече 9 години е на сцена, даже продуцент стана. :D А сигурно едно време е имитирал специфичните движения и ритници на Гери с къдрава руса перука на главата. :D

  • Like 3
  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментарите под поста на Джексънка къртят! Правят я на нищо и с право. Няма такова просто и нагло парче като Петя Толбухинска. Една 17-годишна ромка я навря където й е мястото. 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, plambata каза:

Коментарите под поста на Джексънка къртят! Правят я на нищо и с право. Няма такова просто и нагло парче като Петя Толбухинска. Една 17-годишна ромка я навря където й е мястото. 

Някакви хора на средна възраст, които и те самите не знаят защо са й харесали страницата, я плюят по default, защото е попфолк певица. 

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Danger. каза:

🤦🏼‍♂️🤦🏼‍♂️🤦🏼‍♂️

9D83E8F1-F0FF-423B-9E4B-DAC33941C3B7.jpeg

То ще й се върне все някога. За пореден път ме отвращава тая жена.  Гледа пак за себе си, да намаже покрай момичето .... пффф толкова е проста. Не заслужава да е номер 1. 

Толкова неща ми идват да изпиша по нейн адрес ....  

  • Like 3
  • Haha 1
  • Love 1
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Vancho каза:

То ще й се върне все някога. За пореден път ме отвращава тая жена.  Гледа пак за себе си, да намаже покрай момичето .... пффф толкова е проста. Не заслужава да е номер 1. 

Толкова неща ми идват да изпиша по нейн адрес ....  

В предния й пост я е поздравила.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Fast каза:

Някакви хора на средна възраст, които и те самите не знаят защо са й харесали страницата, я плюят по default, защото е попфолк певица. 

Не плюят, а казват истината. Изпълнението на Йоана е по-добро и за по-малко от 24 часа тя направи повече за тази песен от самата Преслава.  Ти правиш анализ на възрастта на коментиращите ли? Преса се изложи за пореден път като кифладжийка и ти много добре го знаеш, затова тръгна паникьосан отново да пишеш безумни постове. ;)

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Fast каза:

Някакви хора на средна възраст, които и те самите не знаят защо са й харесали страницата, я плюят по default, защото е попфолк певица. 

Престани да я защитаваш. Фаст, когато става въпрос за други изпълнители си супер критичен към тях и страшно морален. За Меди веднага изказа мнение и го порица без въобще да си в час с нещата, НО иначе за пореден път бързаш да избършеш насрания задник на Преслава. Осъзнай се. Тая жена не спира да произвежда фекалии върху ти.

Когато нещо не е ок - просто не е ок и го признай. 

  • Like 6
  • Love 1
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Kriminal каза:

Не мязаше преди, направи се на Цеца с операции 😕

Преди е приличала на една българска певица - Преслава се казваше.

243951_2007damir-dervisagic_ls.jpg

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да повярвам, че измести дори МТСВ от Тренда и клони към 250k-300k за денонощие.:helpsmilie: Тази песен наистина ще завърши като масово разпознаваема с кавъра, а не с оригинала.

Тъкмо и Рамания да види на какво ниво на популярност всъщност са песните на Преслава и самата чалга в по-големия й дял, и какво значи истински интерес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Vancho каза:

Престани да я защитаваш. Фаст, когато става въпрос за други изпълнители си супер критичен към тях и страшно морален. За Меди веднага изказа мнение и го порица без въобще да си в час с нещата, НО иначе за пореден път бързаш да избършеш насрания задник на Преслава. Осъзнай се. Тая жена не спира да произвежда фекалии върху ти.

Когато нещо не е ок - просто не е ок и го признай. 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен лично и двете изпълнения са прекрасни, и не прави чест на антифеновете на Преслава да използват Йоана като параван за хейт. Тя самата й е почитателка, и е поласкана от думите й.
DkRX80z.png

  • Like 4
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Fast каза:

За мен лично и двете изпълнения са прекрасни, и не прави чест на антифеновете на Преслава да използват Йоана като параван за хейт.

А не можеш ли да приемеш, че както ЗА ТЕБ двете изпълнения са прекрасни, така за болшинството от останалите хора само едното изпълнение е прекрасно, и това не е Преславиното? Защо трябва да се обвиняват "хората на средна възраст" в хейт? Всички трябва да се кланят на божеството от Толбухин, така ли? Конкретно мен например в хейт не можеш да ме обвиниш, защото от самото излизане на "Не идвай" съм казвал нееднократно, че това е много хубава песен, даже я включих в класацията с Топ 20 на песните от 2019. Упреците тук са породени от поредната селска постъпка на Преса, не от ужасното ѝ изпълнение на тая песен или нещо подобно. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да кажа и аз две приказки за казуса Йоана - жесток глас, много специфичен и същевременно хубав. Има голяма оригиналност в него, а и в самата нея, изкефи ме на макс това момиченце, дано стигне далеч! А за Прес – и мен ме изненада, че не си сподели изпълнението в Инстаграм, спроед мен беше редно, защото споделя там тотални глупости иначе, но това, дето буквално говорят всички в момента - не го прави. И то е само, защото хората казват, че Йоана я пее по-добре, ами факт е. Нейната версия е по-добра, просто и в това няма нищо лошо, но Прес не пада по гръб никога. В тази ситуация го отчитам като минус, определено. Изненадан съм, че дори във Фейсбук го е споделила, но не е като без нищо. А за подаряването - защо? Какво значи изобщо да и я подари и защо да го прави? Няма никакъв смисъл в това. Момичето си е качило как я пее в Ютуб, това е досататъчно, не мисля, че е нужно повече, не мисля и че ще има. Да не би Бионсе да подари Crazy In Love на София, която буквално възроди песента и я превърна в хит с ново звучене? Не? Поздрави!

 

  • Like 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, plambata каза:

А не можеш ли да приемеш, че както ЗА ТЕБ двете изпълнения са прекрасни, така за болшинството от останалите хора само едното изпълнение е прекрасно, и това не е Преславиното? Защо трябва да се обвиняват "хората на средна възраст" в хейт? Всички трябва да се кланят на божеството от Толбухин, така ли? Конкретно мен например в хейт не можеш да ме обвиниш, защото от самото излизане на "Не идвай" съм казвал нееднократно, че това е много хубава песен, даже я включих в класацията с Топ 20 на песните от 2019. Упреците тук са породени от поредната селска постъпка на Преса, не от ужасното ь изпълнението на тая песен или нещи подобно. 

Стигмата към попфолк музиката е истинска. Оневиняваш същите хора, които утре ще наплюят някоя от твоите, ако се изпее тяхна песен в ТВ формат. И къде точно е "селската постъпка" ? Жената я е похвалила, и пак не можа да угоди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някаква коментирала под клипа на “Не идвай”, че е РЕДНО Преслава да подари песента на момичето.🤣🤣🤣🤣 

Тоя народ откачи. Как ли пък не тръгне да си подарява песните на сульо и пульо. 😂  

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-лошият вариант, който може да застигне Преслава е с "Не идвай" да се случи това, което се случи с тази песен:

https://www.youtube.com/watch?v=BkQkcJBAxTk

 

Не съм много запознат с песента, може преди това изпълнение да е била хит в Сърбия, но по мои наблюдения в България стана хит повече тази версия.

Редактирано от gabbati
Link to comment
Сподели в други сайтове

И двете секти (и особено Пресовата) трябва за престанете да изкарвате всеки, който си изказва мнението 'хейтър'. Не на всички ни е успешно натрапено, че еди-коя си е вечния номер 1, та всичко казано против това величие да ни превръща в хейтъри.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Fast каза:

Стигмата към попфолк музиката е истинска. Оневиняваш същите хора, които утре ще наплюят някоя от твоите, ако се изпее тяхна песен в ТВ формат. И къде точно е "селската изцепка" ? Жената я е похвалила, и пак не можа да угоди.

Престани да извърташ нещата. Тук изобщо не става дума за стигма към чалгата. Да виждаш негативни коментари под поста, в който "жената я е похвалила"? Не. Негативните коментари са под другия пост, който е абсолютно ненужен и комплексарски. Обект на нападки е поведението на Преслава, нищо друго. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, mitak_94 каза:

Някаква коментирала под клипа на “Не идвай”, че е РЕДНО Преслава да подари песента на момичето.🤣🤣🤣🤣 

Тоя народ откачи. Как ли пък не тръгне да си подарява песните на сульо и пульо. 😂  

Смятам,че е РЕДНО Джен да ни подари "Горкото момиче" на мен, @Starboy @retr0 @Blueberry и @asylum

  • Haha 5
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, Fast каза:

 

Защо не го е споделила в инстаграм? Ти сам одеве каза, че във фб "я хранят хора на средна възраст". Това е вече таргет групата във фб, кой очакваш да я храни? Интересно ми е ти ако беше на нейно място, какво би направил?

Фаст, та тя е качвала на стори стотици глупости, а това момиче, което навярно й е фенка и впечатли цяла България, не го отрази...

  • Like 1
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

И ако я качи, какво ще промени? Пак ще я нахейтят същите хора с още по-глупави аргументи. Така го изкарахте все едно всяка си подарява песните, като някой и ги пее

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, xroflx9 каза:

Смятам,че е РЕДНО Джен да ни подари "Горкото момиче" на мен, @Starboy @retr0 @Blueberry и @asylum

ДА, ДА, ДА, хиляди пъти ДА! Искаме я мигом!!!

  • Love 3
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...