Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Току що, Starboy каза:

Искам да надуеш на 100 новият ми любим трак, нека цял Истанбул усети емусиона!

 

След 10 години:

Десита пред Папараци: С Лидия вече нямам лични отношения, само професионални!

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 2 минути, Putin каза:

След 10 години:

Десита пред Папараци: С Лидия вече нямам лични отношения, само професионални!

Може и по-рано да стане. Десита е с бузи на глиганче, Лидия е изваяна секс икона. Лошите черти на лицето само се засилват с годините. Десита сигурно и сега е комплексирана от Лидия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, TSARvul каза:

Може и по-рано да стане. Десита е с бузи на глиганче, Лидия е изваяна секс икона. Лошите черти на лицето само се засилват с годините.

Лидия я сравняват с Ариана Гранде по външност, но ще бъда честен и ще кажа, че всячески предпочитам скандалната Десита.. аре качвай ме на Мусала!

 

  • Love 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, TSARvul каза:

Може и по-рано да стане. Десита е с бузи на глиганче, Лидия е изваяна секс икона. Лошите черти на лицето само се засилват с годините. Десита сигурно и сега е комплексирана от Лидия.

Жестока е Лидия, много лъчезарна и харизматична. Напомня ми на Преси и на понито Ариана. Да не е рак?

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Starboy каза:

Лидия я сравняват с Ариана Гранде по външност, но ще бъда честен и ще кажа, че всячески предпочитам скандалната Десита.. аре качвай ме на Мусала!

 

Така ли? Визуално ли я предпочиташ или вокално?

Има си чар и тя.

Лидия наистина сякаш е правена по калъп "Барби", има много добри гени явно, жените масово се стремят да докарат нейн тип визия в наши дни. Десита е по-нестандартна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Putin каза:

Жестока е Лидия, много лъчезарна и харизматична. Напомня ми на Преси и на понито Ариана. Да не е рак?

Телец е, сега проверих. 01 набор.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, TSARvul каза:

Така ли? Визуално ли я предпочиташ или вокално?

Има си чар и тя.

Лидия наистина сякаш е правена по калъп "Барби", има много добри гени явно, жените масово се стремят да докарат нейн тип визия в наши дни. Десита е по-нестандартна.

И визуално и като вокал, въпреки, че нека не се лъжем – не е известно какъв и е вокала, имайки предвид, че е обработена навсякъде а ля Сири.

  • Haha 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, TSARvul каза:

Телец е, сега проверих. 01 набор.

Скандално, тая зодия ми е много странна. Някои много ме дразнят, с други пък се привличаме от раз. Сигурно е от скорпионското в мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Putin каза:

Скандално, тая зодия ми е много странна. Някои много ме дразнят, с други пък се привличаме от раз. Сигурно е от скорпионското в мен.

И аз така, брат. Телците извлеждат в повечето случаи жестоко и имат силен магнетизъм. А невероятната Деси, която ще ни опари коя зодия е?

  • Haha 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм се отчел за Галошче все още днес. 

Още един много любим и безскрупулен неин трак. 

Как съм се надъхвал на тази песен пред бивши гаджета, мърсувайки с други. Колко нелеп съм бил:laughing:

  • Haha 3

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Slavi каза:

Не съм се отчел за Галошче все още днес. 

Още един много любим и безскрупулен неин трак. 

Как съм се надъхвал на тази песен пред бивши гаджета, мърсувайки с други. Колко нелеп съм бил:laughing:

Слави, всички сме минали по този път хъ хъ...

  • Haha 3
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Starboy каза:

И аз така, брат. Телците извлеждат в повечето случаи жестоко и имат силен магнетизъм. А невероятната Деси, която ще ни опари коя зодия е?

Факт, скандална зодия. Преди си мислех, че Галка е телец и като разбрах, че е близнаци ми стана лошо.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Starboy каза:

И аз така, брат. Телците извлеждат в повечето случаи жестоко и имат силен магнетизъм. А невероятната Деси, която ще ни опари коя зодия е?

Много са материални, вещите и дрехите са от изключителна важност за тях. Добродушни и верни са. За мен обаче не са вълнуващи. :D

Не мога никъде да намеря коя зодия е Десита. Поредно доказателство за интереса на хората. Като напишеш "Лидия + зодия", веднага ти излиза дата на раждане, инфо, уикипедуя, а-у. За Десита са някакви статии за войната й със Сузана Мурадова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Slavi каза:

Не съм се отчел за Галошче все още днес. 

Още един много любим и безскрупулен неин трак. 

Как съм се надъхвал на тази песен пред бивши гаджета, мърсувайки с други. Колко нелеп съм бил:laughing:

Тази и “Новата ти” на Преси са жестоки за дразнене на бивши.

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Някъде тук прочетох, че новите топ икони и бъдещи врагини Деси и Лидия за лятото ще пуснат по още един трак, който ще е фючъринг с голяма звезда, чакаме с най-голям трепет!

  • Love 3
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Starboy каза:

И визуално и като вокал, въпреки, че нека не се лъжем – не е известно какъв и е вокала, имайки предвид, че е обработена навсякъде а ля Сири.

Десита пуска някакви кавърчета в тубата, на които звучи доста добре. Не знам дали ги обработва преди да го качи. 

А Лидия е много красива, но след 10 години носа и ще изглежда вещерски. Ще се наложи да се допита до Пресли. :shifty:

  • Haha 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Starboy каза:

Някъде тук прочетох, че новите топ икони и бъдещи врагини Деси и Лидия за лятото ще пуснат по още един трак, който ще е фючъринг с голяма звезда, чакаме с най-голям трепет!

Тоест отново дует между тях двете, в който ще се включи топ име?

Еми, насират се вече с тези общи парчета. В това отношение Преслава заслужава похвала, че не залага селективно на колаборации, а прави хитове от солови парчета.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Putin каза:

Тази и “Новата ти” на Преси са жестоки за дразнене на бивши.

Да не пропускаме и култовата "От приятелите ти един, имам, който ми е най любим. Досещай се сам... Как е било - ще узнаеш ти първо" :shifty:

И с нея да заключим топ 3 на най добрите тракове за наказване на бивши! 

  • Love 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, TSARvul каза:

Тоест отново дует между тях двете, в който ще се включи топ име?

Еми, насират се вече с тези общи парчета. В това отношение Преслава заслужава похвала, че не залага селективно на колаборации, а прави хитове от солови парчета.

Преси е на нож с всички колеги и колежки, няма кой да направи дует с нея.

Реално Галена, Цветелина, Емилия, Емануела и тн., тези от ТОП-а не са в приятелски отношения с нея, само професионални, а Преси не би направила дует с лице, извън ТОП класацията.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, TSARvul каза:

Тоест отново дует между тях двете, в който ще се включи топ име?

Еми, насират се вече с тези общи парчета. В това отношение Преслава заслужава похвала, че не залага селективно на колаборации, а прави хитове от солови парчета.

Не, не, и двете ще пуснат по една песен, но и двете ще са фючъринг с някого.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, чушка. каза:

Преси е на нож с всички колеги и колежки, няма кой да направи дует с нея.

Реално Галена, Цветелина, Емилия, Емануела и тн., тези от ТОП-а не са в приятелски отношения с нея, само професионални, а Преси не би направила дует с лице, извън ТОП класацията.

Да, разбирам. Не се сетих за това. Но в очите на хората излиза, че Преслава е силен изпълнител, който прави мегахтове със собствени сили. Не съм против общите парчета, но с всяко нещо не трябва да се прекалява.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Starboy каза:

Не, не, и двете ще пуснат по една песен, но и двете ще са фючъринг с някого.

Ауу, това ще е интересно да видим коя от двете ще е по-успешна без помощта на другата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, TSARvul каза:

Ауу, това ще е интересно да видим коя от двете ще е по-успешна без помощта на другата.

От 17ти януари насам името на Десита е част от паролите... та коя според теб?

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, чушка. каза:

Преси е на нож с всички колеги и колежки, няма кой да направи дует с нея.

Реално Галена, Цветелина, Емилия, Емануела и тн., тези от ТОП-а не са в приятелски отношения с нея, само професионални, а Преси не би направила дует с лице, извън ТОП класацията.

Това е много пресилено изказване. Галоша сигурно и тя допълнително ги настройва. :)

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
  • Fast locked, unpinned, unlocked and locked this Тема
  • Fast pinned and unlocked this Тема
  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...