Jump to content



Препоръчани коментари

Ако им забележиш класациите, винаги най-неоценените или звучащи като шлагерни песни се набутват в класациите им. Там можеш да видиш песен на Магда като №1, така че... изобщо не е никакъв обективен мерител.

 

Да, има две чалга радиа с покритие, почти в цялата страна, от които Веселина е по-слушано, така е.

 

Това не променя факта, че Жалка е №1, защото има отношения с Пеевски и Цура Янева.

 

Що се отнася до Преса, тя има други спонсори. Та, Преса няма общо с това че класацията на Веселина е измислена и там се назначават хитове по административен път.

Гласуват си хората. Добре съм на Екстрата беше номер едно, а ни тя, ни по-запалените й фенове знаеха, че участвува.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Кали даваше интервю в "Папараци". Една от причините, да се раздели с последния си мъж, била, че според него си харчела парите за глупости. Глупостите били 6-членен бенд, с който ходила по участия и им плащала от нейната част от хонорара, в следствие на което за нея не оставало нищо. Заради това, в последната една година с Влади, той плащал сметките. Казвал й, че с оркестър звучало кръчмарски, че било по-добре само с DJ, че не си подреждала добре репертоара и т.н. Тя пък му казала, че е 30 години в бизнеса и знае много по-добре от него кое как. Вика на Венета, че "Кефът цена нямал"- за пеенето с бенд. Е, явно има - мъж, семейство. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

В същия ред на мисли, ако преди 15 години някой ми беше казал, че днес по-успешната от двете ще е Галя, щях да му се изсмея в лицето за чудесния виц, нали, ама какво нещо е времето.

И с право, щото не е по-успешната по никой параграф.

Иначе, да, много дръпна смядовската пача, че и богат балък си хвана. Роди ме, мамо, с късмет, па ме хвърли в Приказките, както казват хората.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Я, Мариета Ангелова пишела и за поп-а... Много готин текст. Жалко, че за поп-фолка вече рядко пише красиви текстове, но то като тъпачките ѝ зададат темата за поредното мачкане и поредния боклук, за к'во да си дава зор жената и да се пъне да мисли някакви по-смислени и метафорични неща... А и днес повечето потребители на жанра може би биха взели такива песни за демоде...

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кали даваше интервю в "Папараци". Една от причините, да се раздели с последния си мъж, била, че според него си харчела парите за глупости. Глупостите били 6-членен бенд, с който ходила по участия и им плащала от нейната част от хонорара, в следствие на което за нея не оставало нищо. Заради това, в последната една година с Влади, той плащал сметките. Казвал й, че с оркестър звучало кръчмарски, че било по-добре само с DJ, че не си подреждала добре репертоара и т.н. Тя пък му казала, че е 30 години в бизнеса и знае много по-добре от него кое как. Вика на Венета, че "Кефът цена нямал"- за пеенето с бенд. Е, явно има - мъж, семейство. :mf_surrender:

:roll1: Шматка. Ако реинвестираш 100% от заработеното, какъв е смисълът да работиш? За която и професия да става въпрос, е нагло да си харчиш цялата заплата за собствен кеф и да чакаш на другия да те издържа. Ами ако и той си има хоби и реши да си дава парите за него, какво правим? Това си е чисто използвачество, с нищо не е по-различна от останалите златотърсачки. Чак тръгнала да разказва и да се злепоставя сама в национален ефир. :1000 (10):

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: Шматка. Ако реинвестираш 100% от заработеното, какъв е смисълът да работиш? За която и професия да става въпрос, е нагло да си харчиш цялата заплата за собствен кеф и да чакаш на другия да те издържа. Ами ако и той си има хоби и реши да си дава парите за него, какво правим? Това си е чисто използвачество, с нищо не е по-различна от останалите златотърсачки. Чак тръгнала да разказва и да се злепоставя сама в национален ефир. :1000 (10):

Тя всъщност каза, че и е оставало малко. И въпреки това е движила домакинството само с нейни средства 5 години.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И с право, щото не е по-успешната по никой параграф.

Иначе, да, много дръпна смядовската пача, че и богат балък си хвана. Роди ме, мамо, с късмет, па ме хвърли в Приказките, както казват хората.

 

Галя дръпна много за 15 години, докато Пепа регресира вече поредна петилетка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя всъщност каза, че и е оставало малко. И въпреки това е движила домакинството само с нейни средства 5 години.

Не знам, ама ако наистина беше толкова умна, вместо да хвърля пари за среднощни участия където на никой не му пука кой е на сцената, можеше да вложи средства в поне малък концерт, който да се заснеме и остане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: Шматка. Ако реинвестираш 100% от заработеното, какъв е смисълът да работиш? За която и професия да става въпрос, е нагло да си харчиш цялата заплата за собствен кеф и да чакаш на другия да те издържа. Ами ако и той си има хоби и реши да си дава парите за него, какво правим? Това си е чисто използвачество, с нищо не е по-различна от останалите златотърсачки. Чак тръгнала да разказва и да се злепоставя сама в национален ефир. :1000 (10):

Че Кали е златотърсачка, това е ясно, но в един момент от живота при някои тази нужда отшумява. Що да не си прави кефа по кръчмарски. Харесва й, прави го. Все нещо остава. То при повечето нищо не остава, не гледайте само Галина. Всички са зависими от мъже.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам, ама ако наистина беше толкова умна, вместо да хвърля пари за среднощни участия където на никой не му пука кой е на сцената, можеше да вложи средства в поне малък концерт, който да се заснеме и остане.

 

Абе явно е достатъчно умна да знае, че тоя концерт, дори малък, пак няма да е особено добре посетен, както и няма начин да излезе по на плюс от това мероприятие, отколкото от участия.

 

И междудругото, откога го мъкне тя тоя бенд, при условие, че последния път като се чу, че не само е жива, но имала и участия даже, си беше занесла възглавничка?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много си е готина Кали и много хубаво интервю. Влади е идиот.
Най-доброто чалга участие на което съм била е на Кали. Беше уникално и музикантско. Много по-добре дори от на Ванча изявите даже.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галя дръпна много за 15 години, докато Пепа регресира вече поредна петилетка.

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): Добре де, като си ги пишете тия глупости поне сами вярвате ли си :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

А Кали е проста та дрънка. Същата като Камелия, с претенции до небето, с неособени възможности и все мрънкаща за нещо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): Добре де, като си ги пишете тия глупости поне сами вярвате ли си :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

А Кали е проста та дрънка. Същата като Камелия, с претенции до небето, с неособени възможности и все мрънкаща за нещо.

 

Редно е теб да те питаме същото - колко удобно реши да намесиш Камелия в тема, в която няма нищо общо. Ся знаем, че е трън в очите на цялата ви Десова пасмина, че Кама я дават всяка седмица по най-гледаната телевизия вече поредна година, а Фатмето вече е толкоз бита карта, че гледам вече припява дори на доскоро по-изпадналите от нея като Магда. Предполагам да очакваме фючъринг с Персиан, Жулиета или Милица?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Редно е теб да те питаме същото - колко удобно реши да намесиш Камелия в тема, в която няма нищо общо. Ся знаем, че е трън в очите на цялата ви Десова пасмина, че Кама я дават всяка седмица по най-гледаната телевизия вече поредна година, а Фатмето вече е толкоз бита карта, че гледам вече припява дори на доскоро по-изпадналите от нея като Магда. Предполагам да очакваме фючъринг с Персиан, Жулиета или Милица?

 

Съвсем не я намесих заради теб, споко. Просто с Кали са ми един тип неприятни медийни личности.

Начина на говорене и на Камелия и на Кали. С едни клишета, търсейки начин да изглеждат по-интелигентни, отколкото са. И в същото време ръсейки съвети за колеги и мъдрости от живота с такава лекота и щедрост. А и двете никога не успяха дори да помиришат върха във фолка, с разлика, че Кали има поне някакъв певчески талант, за разлика от другата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): Добре де, като си ги пишете тия глупости поне сами вярвате ли си :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

А Кали е проста та дрънка. Същата като Камелия, с претенции до небето, с неособени възможности и все мрънкаща за нещо.

 

:roll1: :roll1: :roll1:

 

Уникати сте тия троловете на Деса. Как па точно 2-те най-интелигентни чалгарки (Камелия и Кали) ги слагате под общ знаменател с напълно завълшената кухина Деса? Все принизявате интелекта на няколкото с малко мозък в чалгата, за да са простакеси като вашите пачи. Демек, да е като в оня виц защо нямало дявол с тризъбец над казана с българите в ада. И да, някои тук още преди 10 години сме задали подходящите въпроси на основните звездици в чалгата и в ефир и в чатовете с техни гостувания, а други такива, като теб Насе все са заети, все са възпрепятствани да направят същото, за да се покажат, но в същото време най-много обичате да коментирате какво ние питаме и защо го правим.

 

И да, питал съм Кали като толкова е благотворителна и талантлива, като толкова талант извира от нея, като толкова интелект е насъбрала и е така завършена като личност и изпълнител, защо аджеба всичкото това не и носи необходимият финансов успех, а се налага да ляга с "Ферибоот Оряхово ЕАД", за да си добави стойност и дете, към актива житейски? Знаеш ли какво отговори, като Емка Стоянова ми прочете въпроса в сайта на "Сигнал+"? - че аз съм онова зло, което дърпа държавата назад 20 години.

 

:1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съвсем не я намесих заради теб, споко. Просто с Кали са ми един тип неприятни медийни личности.

Начина на говорене и на Камелия и на Кали. С едни клишета, търсейки начин да изглеждат по-интелигентни, отколкото са. И в същото време ръсейки съвети за колеги и мъдрости от живота с такава лекота и щедрост. А и двете никога не успяха дори да помиришат върха във фолка, с разлика, че Кали има поне някакъв певчески талант, за разлика от другата.

 

Начи първо, Кали и Камелия общ знаменател нямат. Иначе конкретно Кали на мен не ми е правила впечатление да е проста, но дори така да е, не означава, че е тъпа, като няма да изброявам кои твои любимки. Примерно. Дето две думи на кръст не могат да кажат като хората.

 

С две думи, пак се оказва, че гроздето е кисело. Ама конкретно ти си гледай в собственото канче, да не се окаже и то горкото празно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: :roll1:

 

Уникати сте тия троловете на Деса. Как па точно 2-те най-интелигентни чалгарки (Камелия и Кали) ги слагате под общ знаменател с напълно завълшената кухина Деса? Все принизявате интелекта на няколкото с малко мозък в чалгата, за да са простакеси като вашите пачи. Демек, да е като в оня виц защо нямало дявол с тризъбец над казана с българите в ада. И да, някои тук още преди 10 години сме задали подходящите въпроси на основните звездици в чалгата и в ефир и в чатовете с техни гостувания, а други такива, като теб Насе все са заети, все са възпрепятствани да направят същото, за да се покажат, но в същото време най-много обичате да коментирате какво ние питаме и защо го правим.

 

И да, питал съм Кали като толкова е благотворителна и талантлива, като толкова талант извира от нея, като толкова интелект е насъбрала и е така завършена като личност и изпълнител, защо аджеба всичкото това не и носи необходимият финансов успех, а се налага да ляга с "Ферибоот Оряхово ЕАД", за да си добави стойност и дете, към актива житейски? Знаеш ли какво отговори, като Емка Стоянова ми прочете въпроса в сайта на "Сигнал+"? - че аз съм онова зло, което дърпа държавата назад 20 години.

 

:1000 (19):

 

 

Начи първо, Кали и Камелия общ знаменател нямат. Иначе конкретно Кали на мен не ми е правила впечатление да е проста, но дори така да е, не означава, че е тъпа, като няма да изброявам кои твои любимки. Примерно. Дето две думи на кръст не могат да кажат като хората.

 

С две думи, пак се оказва, че гроздето е кисело. Ама конкретно ти си гледай в собственото канче, да не се окаже и то горкото празно.

 

Младежи, аз нищо не съм казвал за Деса. Иначе, ако за вас Кали и Камелия са еталон и пример за интелект, то очевидно имаме различни разбирания и нищо не може да се направи. И да, двете се опитват, ала не всеки може да бъде заблуден. Това, че имат дар слово и в сравнение с останалата чалга паплач са устати и нахакани, знаейки добре какво и как да кажат, далеч не ги прави интелигентни в моите очи.

 

Сега като се замисля, може би Ивана и Азис са най-интелигентните представители на жанра, като и там има какво да се желае, разбира се.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Младежи, аз нищо не съм казвал за Деса. Иначе, ако за вас Кали и Камелия са еталон и пример за интелект, то очевидно имаме различни разбирания и нищо не може да се направи. И да, двете се опитват, ала не всеки може да бъде заблуден. Това, че имат дар слово и в сравнение с останалата чалга паплач са устати и нахакани, знаейки добре какво и как да кажат, далеч не ги прави интелигентни в моите очи.

 

Сега като се замисля, може би Ивана и Азис са най-интелигентните представители на жанра, като и там има какво да се желае, разбира се.

 

Що ли не се учудвам, че точно това са ти еталоните за интелект .... Ама Кали и Камелия говорели с клишета, опитвайки се да изглеждат по-интелигентни, отколкото всъщност са.

 

Днес разправяш добри вицове и си почти забавен, спор няма.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз на най-доброто чалга участие,на което съм ходил е било на Кали.
Ето, още някой, който е останал впечатлен. Никога не съм била някаква кой знае каква почитателка на въпросната, имала е песни, които ми допадат и толкова. Но като отидох, доста си промених мнението - никаква престореност, струеше някаква любов към музиката. Помня, че въпросният Влади (за когото беше цялата патърдия при Венета) я викаше да си ходят, а тя му обясняваше от сцената колко много иска да пее и как ще си попее и народно и тогава ще слиза. Уби ме с пеене, беше с двама инструменталисти, изкара бая голяма част от своя репертоар, подкара този на Слави, на Сашо Роман, македонско, сръбско, гръцко пее зверски добре... На въпросното участие присъстваше и Юнона и комичното беше, че Кали я викна на сцената да изпеели нещо, а Юнчето си пусна плейбека от диджея и подкара песньовката си с Коцето, като Калинката после пусна доста хапливи подмятания по въпроса с "пеенето" на колежката и как имала други очаквания от събирането на две певици на сцената. Вика, че в случая можела да бъде само балет на Юнона и т.н.

 

Единственият плейбек от Галина за въпросната вечер беше само първата песен - "Пионката", която до този момент не ми харесваше кой знае колко, но в дискотека звучи страхотно, та я преоткрих. И пак си надвикваше записа, де, не си е отваряла устата просто. Беше над два часа участие, на което освен Юноница, бяха и Рени, която се поклащаше като пияна, Маги Желязкова, Ваня Червенкова и т.н.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast featured and pinned this Тема
  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...