Jump to content



Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Беше над два часа участие, на което освен Юноница, бяха и Рени, която се поклащаше като пияна, Маги Желязкова, Ваня Червенкова и т.н.

Извинявай, че не е врътнала някой кючек :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Опитваше се, но не се получаваше особено.

То при Рена кое ли се получава напоследък? :3fdb8960598fa63e:

 

Той си мисли, че една лъжа ако я повтори 100 пъти ще стане истина, ама не става. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Опитваше се, но не се получаваше особено.

Каква срамота, че не може да играе кючек :mf_surrender: Феновете на Ванча е ясно, че нямате такива проблеми, но ние - на Рени имаме. Ако могат да се нарекат проблеми изобщо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дори и една цяла страница няма изписана за денонощие. Защо ли?

песента на Преса мина и замина ! точно едномесечен хит !

 

Галена продължава да мачка с Феноменален,Шефката,Сърце

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дори и една цяла страница няма изписана за денонощие. Защо ли?

 

Щот набедените за съсипващи форума Стела и Кондома си имат по интересни неща за правене и не са влизали от 2 дена, що.

 

Ето терена е свободен от тях в момента, ама гледам не е станало по раздвижено, даже обратното, дори Зайка се изнесе на Тайланд в Приморско.

 

песента на Преса мина и замина ! точно едномесечен хит !

 

Галена продължава да мачка с Феноменален,Шефката,Сърце

 

Преса нова песен ли е пускала? Аз мислех че още кара на стари лаври с Да гори ф любоф, не бях разбрал че имала и по-нова песен ....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щот набедените за съсипващи форума Стела и Кондома си имат по интересни неща за правене и не са влизали от 2 дена, що.

 

Ето терена е свободен от тях в момента, ама гледам не е станало по раздвижено, даже обратното, дори Зайка се изнесе на Тайланд в Приморско.

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

 

Ебахти тъпите педали, човек! Не стига, че от не знам колко време им въртим целия форум (2018 имаше повече хитове, кликове и т.н. от 2017), ами ни обвиняват, че заради нас нямало активност.

 

Ми не съм писал от седмица сигурно, бе проклети педалчета насрани, и тука гледам едва пишете по 10 коментара на ден. Кой ви пречеше? Жалкари смотани, майка ви шейба. С изключение на няколко по-интересни индивида тук - всичко друго да изгние в лайна. ПЕДАЛИ.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кондьо пак е в криза и ще получи бан.Мисията е изпълнена,очаква ме един страхотен уикенд. :Vishenka_05:

 

:roll1:

 

В криза ти е гъза, затова правиш женски фейк профили със снимки на момичета по бедра да ти пишат някакви турци да те шибат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1:

 

В криза ти е гъза, затова правиш женски фейк профили със снимки на момичета по бедра да ти пишат някакви турци да те шибат.

Давай,коте.Продължавай,нека този път станат 7 дни. :Vishenka_05: Идолката на Смядовската пача го е изпяла:

Давай,очерни ме,черно ми отива.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има, естествено, и един от тях само чакаше да се появиш от някъде и веднага ти се лепна.

 

Василена ли? Оо, тя много проста горката. Апелира да ми сложили бан, а като ме няма, едва пише. Като дойда, тогава става активна. Сама си плюе в сурата глупачката. :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кондьо продължава да си мисли,че всички сме асоциални като него и че е фактор в нечии живот. Пролетта дойде,а с нея и посещенията ми тук рязко ще намалеят.Няма да ви раздвижвам умрелия форум повече,я. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кондьо продължава да си мисли,че всички сме асоциални като него и че е фактор в нечии живот. Пролетта дойде,а с нея и посещенията ми тук рязко ще намалеят.Няма да ви раздвижвам умрелия форум повече,я. :1000 (29):

 

То и миналата година имаше пролет, ама ти беше плътно тук да ми вървиш след гъза.

 

Раздвижваш ти. На баща си депресивните съмнения за сина му раздвижваш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast featured and pinned this Тема
  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...