Jump to content



Препоръчани коментари

И да обикаля по интервюта с майка си, когато Глория вече е на 90, пак да обяснява, че тя вижда себе си в различно от попфолка амплоа и мисли да пробива в чужбина. :roll1:

И Глория със сбръчкано чело да гледа лошо в интервюиращия с въпроса: Нещо против дъщеря ми ли имате? Свиквайте да я виждате често! :roll1: :roll1: :roll1:

  • Haha 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Емилова е по-дърта от Глория. Като се спомине кой ще храни Глория с каши? Дано е запомнила рецептите, защото на стари години като нищо ще стане трътличка пак, тя е предразположена.

 

Симона ако не се осъзнае ще остане до живот в сянката на Глория, а тази сянка и тя не е много сигурна вече и не е достатъчна. Тя Глория сега има по-важни неща, влачи се все в Гърция. Приятеля и поне да я свърже с някой гръцки автор да й барне някое готино парче.

 

Глория с грък ли ходи? Дай пик да го видим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И Глория със сбръчкано чело да гледа лошо в интервюиращия с въпроса: Нещо против дъщеря ми ли имате? Свиквайте да я виждате често! :roll1: :roll1: :roll1:

 

Кели, какво ще правим, като станем на 90? Вече няма да ни харесват 19-20 годишни. Абсурд, не! Това не е за мен. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кели, какво ще правим, като станем на 90? Вече няма да ни харесват 19-20 годишни. Абсурд, не! Това не е за мен. :3fdb8960598fa63e:

Ти ще умреш от свръхдоза доста по-рано драги, не го мисли. :3fdb8960598fa63e:

 

Омг, и това нещо се е запътило към милиона. :helpsmilie:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория с грък ли ходи? Дай пик да го видим.

 

Още от лятото мисля, бяха казали, че приятеля й е грък, но не е качвала снимки с него. Бяха писали по сайтовете. Иначе тя нон-стоп кисне в Гърция, качва снимки, сторита.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти ще умреш от свръхдоза доста по-рано драги, не го мисли. :3fdb8960598fa63e:

 

А ти след 10 години, като замязаш на чиченце, вече няма да си таргет на платежоспособните господа и сам ще си теглиш ножа. :Vishenka_05: :cv:

Link to comment
Сподели в други сайтове

А ти след 10 години, като замязаш на чиченце, вече няма да си таргет на платежоспособните господа и сам ще си теглиш ножа. :Vishenka_05: :cv:

:gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

 

Туй е далавера, движа с депутат,

киха ми мангизи, вече съм рахат.

 

:3fdb8960598fa63e:

 

Това ще е мотото на живота ми до тогава, пък после - каквото дойде. :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

къде е Смитх ? Жив ли е

Обслужва 50-годишни потни и космати чичковци в Студентски град.

  • Dislike 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Леличка ще направи 1 000 000 тази вечер. :Vishenka_05:

 

Честит ни милион, Куки! :Vishenka_05:

Върховна песен от нашата миска!

 

 

Песента с Ванката е голяма тъпотия. Как вади тия гледания? Чудно...
И аз така реагирах в началото, но има нещо зарибяващо и симпатично - инфантилно, в стил "малките пантери и Венци". :3fdb8960598fa63e:

 

 

Ванча и със Стояниното отроче ще чукне милиона. :whistling:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Аз не я пея тая песен по участия. Тя е посветена за една колежка". :3fdb8960598fa63e:

 

Защо забога се вълнувате толкова от тия Галена/Преслава войни като уж не знаете за какво са скарани. Как можете да изберете страна когато дори не знаете каква е тя. И не ми говорете че са скарани от 4 години за някакви награди дет обикновените хора ги боли уя за такива.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

От снощи:

 

Дай ми любов - https://streamable.com/0v34s

Сърце - https://streamable.com/c2vc3

 

Ехее, какво прави тая жена...все по-добра става. Особено на "Дай ми любов" е нещо страшно. Сравненията с плейбек пачаврите стават все по-смешни и жалки. Лидерка по всички показатели!!! :cheers:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ехее, какво прави тая жена...все по-добра става. Особено на "Дай ми любов" е нещо страшно. Сравненията с плейбек пачаврите стават все по-смешни и жалки. Лидерка по всички показатели!!! :cheers:
За нея е препоръчително да пее на плейбек. Изхабила и изчерпала е тотално и без друго скромните си гласови възможности.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз така реагирах в началото, но има нещо зарибяващо и симпатично - инфантилно, в стил "малките пантери и Венци". :3fdb8960598fa63e:

 

 

Ванча и със Стояниното отроче ще чукне милиона. :whistling:

 

Аз я чух веднъж и то заради Ивана. Но нейното участие в песента е минимално.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast featured and pinned this Тема
  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...