Jump to content



Препоръчани коментари

Познай кой навръх рождения си ден преди няколко дни ми заяви по Вайбър, че нещата между нас можели да станат, но не точно, както аз съм си ги представял :huh: :roll1:

 

Не могат да ти устоят на чара :3fdb8960598fa63e:

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Страхотна еее. :Vishenka_05: Няма омръзване вече колко време.

 

Точно я бях издул, като отворих Скандалите и видях поста ти. Смея да твърдя, че тази година дори е по-актуална от миналата. :3fdb8960598fa63e:

 

На какво мнение си относно интимните връзки между две жени? Виждам две такива на дъх разстояние на аватара ти. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно я бях издул, като отворих Скандалите и видях поста ти. Смея да твърдя, че тази година дори е по-актуална от миналата. :3fdb8960598fa63e:

 

На какво мнение си относно интимните връзки между две жени? Виждам две такива на дъх разстояние на аватара ти. :Vishenka_05:

 

Хаха ами нищо лошо не виждам,човек трябва да е отворен за всичко,че знае ли се... :roll1: :1000 (29):

 

Всичко живо на въртележката на живота. :1000 (29): :1000 (6): :happyppl:

 

 

Тези двете нещо не ме радват особено,ти какво мислиш за тях?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха ами нищо лошо не виждам,човек трябва да е отворен за всичко,че знае ли се... :roll1: :1000 (29):

 

Всичко живо на въртележката на живота. :1000 (29): :1000 (6): :happyppl:

 

 

Тези двете нещо не ме радват особено,ти какво мислиш за тях?

 

Отвратителни са. Любимите ми нейни песни от последните са "Двойно влюбен" (не разбрах защо не стана по-голям хит..?) и "Изкушение". "Няма да ме купиш" също я късах, тя доближава вече 10 милиона.

 

"Въртележката" не ми е много на сърце, но разбирам защо стана голям хит и защо хорта я харесват. Мисля, че тя беше първата от серия хитове с по-мазен отсвир, която линия после беше продължена от "Феноменален", "Много съм добра" и небезизвестната в Рамания, но безизвестна навън ( :3fdb8960598fa63e: ) "Изтрезняваш ли".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отвратителни са. Любимите ми нейни песни от последните са "Двойно влюбен" (не разбрах защо не стана по-голям хит..?) и "Изкушение". "Няма да ме купиш" също я късах, тя доближава вече 10 милиона.

 

"Въртележката" не ми е много на сърце, но разбирам защо стана голям хит и защо хорта я харесват. Мисля, че тя беше първата от серия хитове с по-мазен отсвир, която линия после беше продължена от "Феноменален", "Много съм добра" и небезизестната в Рамания, но безизвестна навън ( :3fdb8960598fa63e: ) "Изтрезняваш ли".

 

Ами недооценена е''Двойно влюбен''и аз така мисля.Аз супер много я харесвам.На мен''Купих ти сърце''пък никога не ми е харесвала,макар и да стана голям хит.

 

А на това най-много се кефя в момента. :phpgrin2: :phpgrin2: :phpgrin2: Брутално яка ми е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами недооценена е''Двойно влюбен''и аз така мисля.Аз супер много я харесвам.На мен''Купих ти сърце''пък никога не ми е харесвала,макар и да стана голям хит.

 

И на мен, въпреки че звучи хитово. Емануела от години вече не пропуснала песен, в която да кълне, да пожелава еди-какво си, да нарежда еди-кой си. Супер агресорка. Което се вписва в манталитета на озлобеност на нацията. Един, два, три пъти - добре. Ама от 3-4 години едно и също?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами недооценена е''Двойно влюбен''и аз така мисля.Аз супер много я харесвам.На мен''Купих ти сърце''пък никога не ми е харесвала,макар и да стана голям хит.

 

А на това най-много се кефя в момента. :phpgrin2: :phpgrin2: :phpgrin2: Брутално яка ми е.

 

Тези кучета ги има и в новия клип на Енрике Иглесиас, явно е модерно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ааа''Няма да ме купиш''си писал,аз прочетох''Купих ти сърце''и затова я споменах.

 

Кремчеее, завеяно влюбена ли си. :3fdb8960598fa63e: Аз ги пиша, ти ги четеш. :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бая е закъснял.....

 

На последното клипче във ФБ с реклама за участие в Стара Загора защо едното й око е двойно по-малко от другото ала Ивана в свинските години?

Link to comment
Сподели в други сайтове

На последното клипче във ФБ с реклама за участие в Стара Загора защо едното й око е двойно по-малко от другото ала Ивана в свинските години?

Щото си е пуснала огледално камерата ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

На последното клипче във ФБ с реклама за участие в Стара Загора защо едното й око е двойно по-малко от другото ала Ивана в свинските години?

Ми, тя нали цялата е направена с операции. Може някой шев да е поддал и да падне скоро окото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми, тя нали цялата е направена с операции. Може някой шев да е поддал и да падне скоро окото.

 

:1000 (29): :1000 (29):

 

Дано да е повреме на някое лайв интервю, за да се насладим на гледката.

 

- А, окото ли ми падна, то си пада, аз го намествам. Следващия въпрос? :1000 (1):

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

След психопатската песен на Преса, още една песен взе да ми харесва. Меди прави по 40-50К на ден в изцяло нов канал и е в топ 20 най-гледаните за седмицата.

Припевът е много добър и най-вече изпяването. :1000 (33):

Link to comment
Сподели в други сайтове

В канала на Андреа какво става? :mf_surrender:

 

Имаше милиони гледания на повечето клипове, сега са някви от типа на 50-100k.

Махна предишните с логото на Планета, за да ги качи без логото. Прецаква се сама все повече всеки ден.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast featured and pinned this Тема
  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...