Jump to content



Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Крайно време е някой да им тегли ножа на фенчетата на уродката от Погрешен завой,та да спрат да се мъчат. Поредното доказателство,че Шефката беше хит от типа "Барби","Яша бана бе" и тн.А твърдението,че е масово пускана по банкети е тотална глупост.По банкети Ивана е бетон.Единствеите песни на Стораро,които се пускат там са "Ако една звезда си" и чат пат "Кажи ми като мъж",а за оная дори няма смисъл да се говори.Тази година дори Андреа е с по-гледани песни от шафрантията. :3fdb8960598fa63e:

 

Стели, дали да не му шибнеш един...? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

ТОП лафове от Самлена:

 

- Само лЮда като мене

 

- Като на Казарт проигра ме

 

- Второ - нада йе дръж от леглото този мъж

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наградата е обявена и на двамата, виж сам и не се прави на интересен. Ето:

 

e4a6bbce14933afd.jpg

 

Тони Стораро го е написал това от уважение и още веднъж да покаже мястото на Галена в проекта за отричащите като теб.

 

За наградите:

1. Фолк Плюс - Дискотечен хит на 2018 за "Шефката"

2. Фолк Плюс - Видеоклип на 2018 за "Маракеш"

3. Дискотечен хит на 2018 - отново "Шефката" - според класацията на Dj- ите на най-големите клубове в България

4. Най-харесвана фолк певица за 2018 на Signal.bg

5. Дискотечен хит на 2018 според сайта на bgvipnews - "Феноменален"

6. Видеоклип на 2018 според сайта на bgvipnews - отново "Маракеш"

Още малко факти от изминалата година:

 

- Най-гледаната песен youtube през 2018 - "Шефката", тотален хит на лято 2018, най-пускана песен по банкети

- Галена беше 3 пъти на сцената на Арена Армеец - Концерта "25 години радио Веселина", Концерта на Планета, Концерта на Миле Китич

- Най-пусканата изпълнителка в клубовете

За десерт нещо от настоящата година:

 

Галена отбеляза 15 години на сцената с проект като "Сърце" - песен с послание, стилен видеоклип и прекрасен текст. Балада, подарък за феновете.

Преслава отбеляза 15 години на сцената с мазнотията "Изтрезняваш ли" - копие на "Шефката" и "Феноменален"

Едната предпочете да подари на феновете си прекрасен проект, а другата да се бута за лидерски позиции с купени гледания.

maxresdefault.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

maxresdefault.jpg

 

Хахах, ти си triggered. Тя е посочила факти, които не можеш да обориш. Стига злобя, почеши се там, където никой никога не те е чесъл.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Аа, уникална песен, надувам.

 

Горкият - ще стане цяла седмица надалеч от втория му дом и хората, на които посвети толкова много през последната година. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аа, уникална песен, надувам.

 

Горкият - ще стане цяла седмица надалеч от втория му дом и хората, на които посвети толкова много през последната година. :3fdb8960598fa63e:

 

Беше ми любима. :3fdb8960598fa63e:

 

Писах му двойка. Нека има време да посети някой банкет, да види какво се пуска. Струва ми се, че в последните 8-9 месеца не е излизал. Аз просто помагам. :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахах, ти си triggered. Тя е посочила факти, които не можеш да обориш. Стига злобя, почеши се там, където никой никога не те е чесaл.

Да, страшни факти. Най-пусканата по заводските банкети '73 според лелката :1000 (29):

 

 

Е, не! Тя продължава за банкети да говори :roll1: :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, страшни факти. Най-пусканата по заводските банкети '73 според лелката :1000 (29):

 

Факти са - тя организира частни и фирмени партита. А ти от всичко изброено се хвана само за това. Днес не ти е ден.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Факти са - тя организира частни и фирмени партита. А ти от всичко изброено се хвана само за това. Днес не ти е ден.

Имайки предвид способностите ѝ като модератор и музикалния вкус, единствените партИта, които може да организира са ромски сватби и сюнети.

 

На мен ми е нормален ден. За вас не е месец, обаче, откак Преса ви пръсна. Пак.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, страшни факти. Най-пусканата по заводските банкети '73 според лелката :1000 (29):

Е, не! Тя продължава за банкети да говори :roll1: :roll1: :roll1:

 

Днес съм екскурзовод. Искаш ли така да се търкулнеш към някоя дестинация?

 

Избери си дали ще пътуваш със съпровод с "Шефката" или "Феноменален". :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имайки предвид способностите ѝ като модератор и музикалния вкус, единствените партИта, които може да организира са ромски сватби и сюнети.

 

На мен ми е нормален ден. За вас не е месец, обаче, откак Преса ви пръсна. Пак.

 

Имайки предвид хронично негативната ти настройка и пословично хейтърство, никой не се интересува от това какви партита си мислиш, че организира тя. На теб акъла ти стига до там, че една шега за ботокс се опита да я извъртиш в нападка, която не спря да повтаряш 5 месеца.

 

Нека да ти е нормален ден. А на нас нека НЕ ни е месец с мними пръсвания, а като пуснат песента в дискотека - МЪРТВИЛО. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес съм екскурзовод. Искаш ли така да се търкулнеш към някоя дестинация?

 

Избери си дали ще пътуваш със съпровод с "Шефката" или "Феноменален". :3fdb8960598fa63e:

 

Явно и като такова не струваш. От толкова екскурзии останахте 2-ма във форума.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имайки предвид хронично негативната ти настройка и пословично хейтърство, никой не се интересува от това какви партита си мислиш, че организира тя. На теб акъла ти стига до там, че една шега за ботокс се опита да я извъртиш в нападка, която не спря да повтаряш 5 месеца.

 

Нека да ти е нормален ден. А на нас нека НЕ ни е месец с мними пръсвания, а като пуснат песента в дискотека - МЪРТВИЛО. :3fdb8960598fa63e:

 

Ти гледай какви ги пишеш на лични. От тебе акъл не ми требе.

 

Бях забравил за ботокса. Мерси, че ми напомни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно и като такова не струваш. От толкова екскурзии останахте 2-ма във форума.

 

Явно сме трима щом и ти каканижеш наоколо. Трябва и теб да натирим. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно сме трима щом и ти каканижеш наоколо. Трябва и теб да натирим. :3fdb8960598fa63e:

 

Не виждаш ли, че той не може без мен и ми е фен. Просто закачките са му на ниво детската градина. Търси ми вниманието под формата на нападки. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма да изтърва много. 1 страница я се изпише, я не.

 

Аз виждам 19 човека в темата в 1:00 след полунощ. Ако имат сливи в устите, не е мой проблем.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не виждаш ли, че той не може без мен и ми е фен. Просто закачките са му на ниво детската градина. Търси ми вниманието под формата на нападки. :3fdb8960598fa63e:

Не е така. Просто си ми много неприятна и ми е забавно. Но ако това те кара да се чувстваш по-самодоволна и щастлива, така си го тълкувай.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нито тебе някой те пита каквото и да е. Това не те спира.

 

Не ти е ден и това си е. :3fdb8960598fa63e:

 

Между другото, осъзнаваш ли колко си дегенерирал за последните няколко години? Преди време се открояваше с неподражаемия си стил, постовете ти макар и все иронични , бяха изключително оригинални, имаше дори свои фенове. А сега си се превърнал в едно сърдито и мърморещо старче. Съдбата си знае работата. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast featured and pinned this Тема
  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...