Jump to content



Препоръчани коментари

Въпросът е: тя има ли участия? :1000 (29): :1000 (29):
Разбира се, в Илюжън беше снощи.

В Пловдив е всяка седмица, в София също си я канят, ако не се лъжа се изяви и в Стара Загора тия дни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Разбира се, в Илюжън беше снощи.

В Пловдив е всяка седмица, в София също си я канят, ако не се лъжа се изяви и в Стара Загора тия дни.

По-скоро ѝ дават участия в последно време. Те и да я канят, като им пробутат някоя друга...

Всичко зависи от Пайнер. Нереално е просто как навсякъде е пробутана Джулия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стареенето е неизбежен физиологичен процес, който няма да подмине дори порцелановата, която ще спихне един ден от цялата тази естетична хирургия по мутрата си. :Vishenka_05:

 

Песента на Коцьо не ми въздейства засега.

Ажда на 73 г.

и Галена ще изглежда така.

5-48.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ажда на 73 г.

и Галена ще изглежда така.

Но никога няма да пее така. :3fdb8960598fa63e:

 

Макар по-скоро да прогнозирам, че по-скоро ще е двойничка на тази от аватара ти.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Но никога няма да пее така. :3fdb8960598fa63e:

 

Макар по-скоро да прогнозирам, че по-скоро ще е двойничка на тази от аватара ти.

Леличка ще направи 1 000 000 тази вечер. :Vishenka_05:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Но никога няма да пее така. :3fdb8960598fa63e:

 

Макар по-скоро да прогнозирам, че по-скоро ще е двойничка на тази от аватара ти.

 

Защо Галена да не може да разбере хирурзите и процедурите, на които се е подлагала Ажда? Единственото нужно е българския толупски народ да продължава да яде вафли като за световно, за да имаме и за напред нужните ни финансии. Има ли кеш, ако трябва и до Луната ще идем за тамошен реджувинейтинг терапия. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песен с рекордни гледания, а? Плейбечето си дъни, Пресчето се опитва да не заспи на сцената, охраната подпрял колоната да не падне, една кака със заголен баджак се поклаща некоординирано вдясно и една мускулеста батка, налапала наргилето, чупи стойки отзад. Гротеска - това виждам аз в този клип! :mf_surrender:

Че на всичкото отгоре и дискотеката е празна. Аз като разправях преди месец и нещо, че Преслава пуска една от най-слабите си песни в последните 5-6 години, няколко разбирачи тук ми се смяха и говореха за несъществуващи рекорди. Очаквам максимум до 6 месеца даже сама да спре да я пее по участията си. Тая овца става все по-безочлива с всяка следваща година. Феновете й трябва да се срамуват от нея и поведението й, а вместо това я възхваляват като стадо, което ги прави не по-малко безочливи от нея.

 

Абе пич, ти не разбра ли, че дискотеките вече не са критерии, живеем в стрийминг ерата. Тези хора в клуба не реагират по никакъв начин, но вкъщи я късат от въртене въпросната песен. Гаранция ти давам. :3fdb8960598fa63e: Просто ги е срам да се отпуснат, как си требе пред хора. Нищо, че точно за това са отишли там. :1000 (30):

 

ПРЕСЛАВА - ИЗТРЕЗНЯВАШ ЛИ:

 

Рекорд за най-голямо несъответсвие/пропаст между реакция на хората на живо и виртуални гледания в стрийминг платформите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Толкооова дъългоо.

чаках да си проговорим с теб, а от любов сега единствено мълчи ми се!

 

Честит милион на мис Айтос. :Vishenka_05:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

чаках да си проговорим с теб, а от любов сега единствено мълчи ми се!

 

Честит милион на мис Айтос. :Vishenka_05:

 

 

Тогава Сус, да мълчиш. :1000 (29):

 

Честито на Айтоска, знаех, че ще се случи. И втори милион ще има.

 

Зъблата от Чипровци няма ли да пуска нещо вече.. Или тя понеже е селска тарикатка и си вика "Ще изчакам да свърши Гласът, за да не си помислят хората, че се възползвам от националния ефир да налагам песен. Аз съм тарикатка, аз ги разбирам нещата". :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тогава Сус, да мълчиш. :1000 (29):

 

Честито на Айтоска, знаех, че ще се случи. И втори милион ще има.

meleto каза, че щяла да забие на 500 хиляди. :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Човекът, създал popnable.. Той Риби, той не знае къде се намира. :1000 (6):

Ще коментираш ли, че Ваня се представя по-добре от Глория с гледанията на последните песни?

Много се надявам есента да направи концерт в НДК за 20 години и междувременно да пусне хит. :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще коментираш ли, че Ваня се представя по-добре от Глория с гледанията на последните песни?

Много се надявам есента да направи концерт в НДК за 20 години и междувременно да пусне хит. :3fdb8960598fa63e:

 

Радвам се, онази е неадекватна. Бях го написал и в нейната тема - след десетина-15 години и концертни турнета няма да може да прави по простата причина, че основният й електорат ще в гроба или трудно подвижен. Тя си е виновна.

 

По телевизията някъде мернах Симона наскоро - беше малко домусче, явно не следва диетата на Емилова.

 

Калудова да прави концерт и да изкарва голям хит - ЗА съм.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

По въпроса за Глория да направя едно сравнение - сръбската икона Брена, дето е много по-дърта от нашата прима и се изявява много по-отдавна миналата година гръмна с 10-милионен хит в тубата. Така, че.... явно и на 60 е възможно да си актуален.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Радвам се, онази е неадекватна. Бях го написал и в нейната тема - след десетина-15 години и концертни турнета няма да може да прави по простата причина, че основният й електорат ще в гроба или трудно подвижен. Тя си е виновна.

 

По телевизията някъде мернах Симона наскоро - беше малко домусче, явно не следва диетата на Емилова.

 

Калудова да прави концерт и да изкарва голям хит - ЗА съм.

Симона я виждам да стане като дъщерята на Стоянка Мутафова - един търтей, който живее на дърти години от славата и парите на майка си.

От поне 6-7 години все ще дебютира и все никаква я няма. Не че не е талантлива, но нищо не успява да постигне сама. Не може да излезе от сянката.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Симона е талантлива, но за жалост е наследила неадекватното мислене и поведение на майка си. Можеше да се нареди до топ изпълнителите в поп-а съвсем спокойно. Явно Глория й дава съвети за песните, което няма да й донесе полза. Момичето няма един хит до този момент.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Симона я виждам да стане като дъщерята на Стоянка Мутафова - един търтей, който живее на дърти години от славата и парите на майка си.

От поне 6-7 години все ще дебютира и все никаква я няма. Не че не е талантлива, но нищо не успява да постигне сама. Не може да излезе от сянката.

 

И да обикаля по интервюта с майка си, когато Глория вече е на 90, пак да обяснява, че тя вижда себе си в различно от попфолка амплоа и мисли да пробива в чужбина. :roll1:

 

Помниш ли Симонината версия на "Лудата дойде" от преди 7 години. Тогава всички бяхме в екстаз и предричахме мега успех. А тя се оказа една малка тьотчица. :3fdb8960598fa63e:

 

Симона е талантлива, но за жалост е наследила неадекватното мислене и поведение на майка си. Можеше да се нареди до топ изпълнителите в поп-а съвсем спокойно. Явно Глория й дава съвети за песните, което няма да й донесе полза. Момичето няма един хит до този момент.

 

Твърде вероятно. Майката яде сушито на д-р Емилова и дава наклон на дъщеря си. Картофът е пуснал пипала навсякъде. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Любовта настоява" има 1.4 милиона от двата клипа. Адски бавно ги прави обаче. Положението е зле.

Именно. Ванчината песен ще я мине, а излезе 4 месеца по-късно. Освен това клипът на Гло е сниман в Париж и е къде по-изпипан от семплата тв версия на Калудова.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Твърде вероятно. Майката яде сушито на д-р Емилова и дава наклон на дъщеря си. Картофът е пуснал пипала навсякъде. :3fdb8960598fa63e:

 

Емилова е по-дърта от Глория. Като се спомине кой ще храни Глория с каши? Дано е запомнила рецептите, защото на стари години като нищо ще стане трътличка пак, тя е предразположена.

 

Симона ако не се осъзнае ще остане до живот в сянката на Глория, а тази сянка и тя не е много сигурна вече и не е достатъчна. Тя Глория сега има по-важни неща, влачи се все в Гърция. Приятеля и поне да я свърже с някой гръцки автор да й барне някое готино парче.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast featured and pinned this Тема
  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...