Jump to content



Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

И днес има хубави текстове, но не са оценени. Тя им показа типични комерсиални хитове, не качествени песни/балади. Както и във всеки жанр, съществува качество, и съществува кич и шунд. Всеки си избира което му харесва.

Какви качествени балади и текстове? Това в клипа е 95% от чалгата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За не знам кой път се връщаш от бан, и веднага започваш да редиш обиди. От миналия месец не се се спрял. Ако не престанеш в скоро време, ще се наложи да ти слагаме по-дълги банове. Считай се за предупреден.

 

Чети внимателно, психично болен аутсайдере:

ОТ ТУК НАТАТЪК, АКО ТИ МИ ДАДЕШ КАКВОТО И ДА БИЛО НАКАЗАНИЕ (проценти, бан) ДО СЕДМИЦА ПО-КЪСНО ЛИЧНО ЩЕ КУПЯ ФОРУМА (сам, без Стела) И ЩЕ ТИ ЗАТРИЯ МАЗНАТА ЛИЦЕМЕРНА ПЕРСОНА ОТ РАМАНИЯ. НЕ САМО ЩЕ ТИ БЪДАТ СВАЛЕНИ ПРАВАТА НА МОДЕРАТОР, НО И ЩЕ ПОЛУЧИШ ПЕРМАНЕНТЕН БАН ЗАВИНАГИ, НЕЩАСТНИКО.

Разбираш ли ме какво ти говоря? Хайде сега направи скрийн на този коментар и го пращай на покойната Дева Мария, настоящия папа и на Бил Гейтс, ако щеш.

 

Много дълго те търпях да ми вдигаш нервите и да играеш мръсната си лицемерна игра. Не само аз, ами и много други хора се налагаше да те търпим.

 

Разбираш ли? А си си помислил да ми дадеш наказание, ГЪРМИШ ЗАВИНАГИ! Превеждам парите на Момо, оформяме каквото има да се прави по прехвърлянето и си ЧАО.

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Fast, този вече си е за перманентен бан. Щял да купи форума. Ахахаха. И без това заради него вече никой не пише. И без да го е купил, прокуди потребителите. А и с какво ще купи форума точно. С въшки ли. Не се бях смял такс отдавна. Давай му следващия бан, да не му гледаме цирка :1000 (29):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чети внимателно, психично болен аутсайдере:

ОТ ТУК НАТАТЪК, АКО ТИ МИ ДАДЕШ КАКВОТО И ДА БИЛО НАКАЗАНИЕ (проценти, бан) ДО СЕДМИЦА ПО-КЪСНО ЛИЧНО ЩЕ КУПЯ ФОРУМА (сам, без Стела) И ЩЕ ТИ ЗАТРИЯ МАЗНАТА ЛИЦЕМЕРНА ПЕРСОНА ОТ РАМАНИЯ. НЕ САМО ЩЕ ТИ БЪДАТ СВАЛЕНИ ПРАВАТА НА МОДЕРАТОР, НО И ЩЕ ПОЛУЧИШ ПЕРМАНЕНТЕН БАН ЗАВИНАГИ, НЕЩАСТНИКО.

Разбираш ли ме какво ти говоря? Хайде сега направи скрийн на този коментар и го пращай на покойната Дева Мария, настоящия папа и на Бил Гейтс, ако щеш.

 

Много дълго те търпях да ми вдигаш нервите и да играеш мръсната си лицемерна игра. Не само аз, ами и много други хора се налагаше да те търпим.

 

Разбираш ли? А си си помислил да ми дадеш наказание, ГЪРМИШ ЗАВИНАГИ! Превеждам парите на Момо, оформяме каквото има да се прави по прехвърлянето и си ЧАО.

Какви документи трябва да представя за да кандидатствам за позицията "Глобален модератор" :1000 (29):

 

 

:1000 (6): :1000 (6):

Много любима! <3

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чети внимателно, психично болен аутсайдере:

ОТ ТУК НАТАТЪК, АКО ТИ МИ ДАДЕШ КАКВОТО И ДА БИЛО НАКАЗАНИЕ (проценти, бан) ДО СЕДМИЦА ПО-КЪСНО ЛИЧНО ЩЕ КУПЯ ФОРУМА (сам, без Стела) И ЩЕ ТИ ЗАТРИЯ МАЗНАТА ЛИЦЕМЕРНА ПЕРСОНА ОТ РАМАНИЯ. НЕ САМО ЩЕ ТИ БЪДАТ СВАЛЕНИ ПРАВАТА НА МОДЕРАТОР, НО И ЩЕ ПОЛУЧИШ ПЕРМАНЕНТЕН БАН ЗАВИНАГИ, НЕЩАСТНИКО.

Разбираш ли ме какво ти говоря? Хайде сега направи скрийн на този коментар и го пращай на покойната Дева Мария, настоящия папа и на Бил Гейтс, ако щеш.

 

Много дълго те търпях да ми вдигаш нервите и да играеш мръсната си лицемерна игра. Не само аз, ами и много други хора се налагаше да те търпим.

 

Разбираш ли? А си си помислил да ми дадеш наказание, ГЪРМИШ ЗАВИНАГИ! Превеждам парите на Момо, оформяме каквото има да се прави по прехвърлянето и си ЧАО.

Наистина ли смяташ, че Момо би продал форума точно на теб, след като се показваш като неуравновесен и избухлив, и имаш наглостта да заплашваш и обиждаш членове на екипа?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама Fast, какво му се обясняваш?

 

Нарушава:

т.3 ..."Използването на нецензурни думи и изрази, псуването и заплашването на други потребители е недопустимо!"

т.4 "Не се толерират спаменето и флуудът. Ако нямате мнение по темата - не пишете."...

 

Политика:

т.2 "При набрани 3 предупреждения следва временен БАН. След отпадането на бана и продължаването на юзера да не се съобразява с правилата следва незабавен, и постоянен БАН."

т.3 "Спорене и обиждането на Модератор или Администратор води до временен БАН. Те приемат забележки и критика, но написани в културен, и човешки вид."

*...За последователни и многократни нарушения: Бан по IP адрес. ...

 

По темата:

 

Зариби ме след доста време. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина ли смяташ, че Момо би продал форума точно на теб, след като се показваш като неуравновесен и избухлив, и имаш наглостта да заплашваш и обиждаш членове на екипа?

 

Да, НАИСТИНА смятам.

 

От тук нататък наказания ще могат да ми дават само Blueberry и Стела. Докато не го купя и не ги терапевтирам и тях. :1000 (29): :3fdb8960598fa63e:

 

Защо си одобрил коментар на Слави, който е спам и в който обсъжда други потребители? Нали затова му беше наложена мярката "Одобрение"? Не си вършиш работата, новото ръководство няма да е доволно.

 

Сега гледам xroflx9 a.k.a - другата обсебена от мен - Василена, също ме обсъжда. Май тази вечер ще гърмят двама човека? :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Песен с рекордни гледания, а? Плейбечето си дъни, Пресчето се опитва да не заспи на сцената, охраната подпрял колоната да не падне, една кака със заголен баджак се поклаща некоординирано вдясно и една мускулеста батка, налапала наргилето, чупи стойки отзад. Гротеска - това виждам аз в този клип! :mf_surrender:

Че на всичкото отгоре и дискотеката е празна. Аз като разправях преди месец и нещо, че Преслава пуска една от най-слабите си песни в последните 5-6 години, няколко разбирачи тук ми се смяха и говореха за несъществуващи рекорди. Очаквам максимум до 6 месеца даже сама да спре да я пее по участията си. Тая овца става все по-безочлива с всяка следваща година. Феновете й трябва да се срамуват от нея и поведението й, а вместо това я възхваляват като стадо, което ги прави не по-малко безочливи от нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

1 страница за 2 дни, нашите веднъж напускаха хитове както си трябва този сезон пък тук празно... Иначе не знаех, че Коцьо и той с музикална компания, не съм сигурен, че му се занимава чак толкова, но успех, ако е вярно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Черна дреха нося - супер съм сега!

Чувствам, че ме гледат баровци с мечта,

дали туй не е на шега?

 

КРАЛИЦА НА ТЕКСТОВЕТЕ! :Vishenka_05:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast featured and pinned this Тема
  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...