Jump to content



Препоръчани коментари

Не е така. Просто си ми много неприятна и ми е забавно. Но ако това те кара да се чувстваш по-самодоволна и щастлива, така си го тълкувай.

 

Жалко за теб щом отделяш толкова внимание на неприятни за теб хора. Аз съм ти неприятна, а при всяко влизане тук ме закачаш. Галена ти и неприятна, а все за нея говориш. Не е ли малко кофти?

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Жалко за теб щом отделяш толкова внимание на неприятни за теб хора. Аз съм ти неприятна, а при всяко влизане тук ме закачаш. Галена ти и неприятна, а все за нея говориш. Не е ли малко кофти?

:roll1:

 

Не се тормози, прати LUDO да играем.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жалко за теб щом отделяш толкова внимание на неприятни за теб хора. Аз съм ти неприятна, а при всяко влизане тук ме закачаш. Галена ти и неприятна, а все за нея говориш. Не е ли малко кофти?

Не. Изобщо. За друго не се говори тук и без това. Само Галена си разиграваш. Това, заедно с твоите модераторски изяви, са причината. Иначе не си нито интересна, нито забавна за мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ти е ден и това си е. :3fdb8960598fa63e:

 

Между другото, осъзнаваш ли колко си дегенерирал за последните няколко години? Преди време се открояваше с неподражаемия си стил, постовете ти макар и все иронични , бяха изключително оригинални, имаше дори свои фенове. А сега си се превърнал в едно сърдито и мърморещо старче. Съдбата си знае работата. :Vishenka_05:

 

Твоите тълкувания на съдбата са присъщи на стара циганка-джепчийка. Едва ли е случайност. А теб не те знам кой си бил преди, но не е важно. Важно е, че мислиш ме :3fdb8960598fa63e:

Не ми е цел да забавлявам никого и да се харесам на когото и да е. Най-малкото на теб :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Твоите тълкувания на съдбата са присъщи на стара циганка-джепчийка. Едва ли е случайност. А теб не те знам кой си бил преди, но не е важно. Важно е, че мислиш ме :3fdb8960598fa63e:

Не ми е цел да забавлявам никого и да се харесам на когото и да е. Най-малкото на теб :mf_surrender:

 

Айде и този почна с клишетата.

 

Тълкуванията ми са топ - преди блестеше и се открояваше, сега си една вечно АНТИ дъртица без капка класа и оригиналност. :3fdb8960598fa63e:

 

Всички знаят кой съм бил преди, само ти не разбра. Както и да е - не ми и трябва да разбираш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма такава аматьорщина. Остави обложката... Аз си го бях поръчал и дойде в някаква смотана кутийка от тези най-тънките дето ги продават в книжарниците. :mf_surrender: То няма вид на нищо. :gun_bandana:

Същата е и при мен - с тънка кутийка, все едно не е издадено от "Пайнер", ами е някакво самоделно фенско копие...

 

Това ли ти е обложката?Мисля, че това е част от книжното тяло към диска, поне така е при моят албум.

Да, това е обложката. Останах разочарован като не видях оригиналната снимка отпред. Твоят диск директно от "Пайнер" ли си го получил, или?

 

%5b/URL%5d" target="_blank">IMG_20190314_194703EccZAO4juISvHLqdWhhc1552619543.jpg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Същата е и при мен - с тънка кутийка, все едно не е издадено от "Пайнер", ами е някакво самоделно фенско копие...

Да, това е обложката. Останах разочарован като не видях оригиналната снимка отпред. Твоят диск директно от "Пайнер" ли си го получил, или?

 

IMG_20190314_194703EccZAO4juISvHLqdWhhc1552619543.jpg

558177E6-0CD0-46AB-82B0-0A72244DEE688LbYWjprjLPs55ggO4Df1552646664_sredna.jpeg

A44D006F-6A95-4E3C-977B-BE824DB04BD1KNt05QBtvq13t0aTheNm1552646666_sredna.jpeg

Ето как изглежда моя диск..То няма нищо общо с твоя, егати професионалистите са тези “продуценти”.И наистина обложката ти е част от книжното тяло вътре. :mf_surrender: Диска поне с оригиналния принт ли е?

Иначе моя съм го купувал от музикалния магазин във Варна преди година и половина.

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е обложката на първия тираж (без цена)

5026.jpg

 

Тази е на втория (стикер 10,99 в сиво)

t200510283-b350568702_s400play.jpg

 

на третия тираж стикера е червен, цената е 11,99 и имаше надпис "Да се слуша силно!"

 

след това е имало и още един тираж но не знам как изглеждал

 

 

Същата е и при мен - с тънка кутийка, все едно не е издадено от "Пайнер", ами е някакво самоделно фенско копие...

Да, това е обложката. Останах разочарован като не видях оригиналната снимка отпред. Твоят диск директно от "Пайнер" ли си го получил, или?

 

IMG_20190314_194703EccZAO4juISvHLqdWhhc1552619543.jpg

4 тиража :surprise: Невероятна! :Vishenka_05: :notworthy:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кели... виж кое тракче ме зариби чак сега както трябва... :3fdb8960598fa63e:

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кели... виж кое тракче ме зариби чак сега както трябва... :3fdb8960598fa63e:

 

Шок и ужас. Аз не знам как от самото начало не те зариби? Мен не ме пуска вече половин година, за справка "Не се изтриваш" ми омръзна на третия месец.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ей, не пусна Глория на панаира и тая година дъртият пергиш от Димитровград. :pokey:

 

Пак Преслава ни натресе, щото всички други искани били заети на 26 август (понеделник).... :hahaha:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Шок и ужас. Аз не знам как от самото начало не те зариби? Мен не ме пуска вече половин година, за справка "Не се изтриваш" ми омръзна на третия месец.

 

Аз я бях слушал 2-3 дни след излизането ѝ само и я заебах след това.. и така до последните 2 дни, да кажем. Вече я слушам с различна нагласа сякаш и се чудя как не ми е харесала мигом! А най-скандалното е, че бях поздравен с нейния текст като излезе... :3fdb8960598fa63e:

 

Това е хит от ранга на "Дай ми още"!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ей, не пусна Глория на панаира и тая година дъртият пергиш от Димитровград. :pokey:

 

Пак Преслава ни натресе, щото всички други искани били заети на 26 август (понеделник).... :hahaha:

 

Абе има време май да я откажете и да поръчате някоя друга само и само да му натриете носа ... В понеделник били заети, как пък не.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз я бях слушал 2-3 дни след излизането ѝ само и я заебах след това.. и така до последните 2 дни, да кажем. Вече я слушам с различна нагласа сякаш и се чудя как не ми е харесала мигом! А най-скандалното е, че бях поздравен с нейния текст като излезе... :3fdb8960598fa63e:

 

Това е хит от ранга на "Дай ми още"!

Думите ти ме шокираха! Как така си заебал трак на нашата богиня? :gun_bandana:

 

Да, мило. И мисля че ще е първия Пресин клип с над 20 млн. гледания.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе има време май да я откажете и да поръчате някоя друга само и само да му натриете носа ... В понеделник били заети, как пък не.

 

Не, всичко вече е окончателно. Ама па един изпълнител му искаха и баш в понеделник, само Преса свободна. Нещо, никак не иде....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, всичко вече е окончателно. Ама па един изпълнител му искаха и баш в понеделник, само Преса свободна. Нещо, никак не иде....

И как така знае 5 месеца и половина предварително дали другите имат участия в този ден? Айде, за панаир и други такива събития се правят от рано програми, но за дискотеките - абсурд.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И как така знае 5 месеца и половина предварително дали другите имат участия в този ден? Айде, за панаир и други такива събития се правят от рано програми, но за дискотеките - абсурд.

 

Е, то за панаира става дума. Разбирам го, че иска максимума, но на 9000 лева за панаир са и Галена и Емануела. Казал, че Глория и Ивана били на 8000. Абе цени да ти запее сърцето. Но като гледам на сърбите направо... не е за приказки. Амар вдигнал на 6000 евра. Лепа Брена на 35 000 евра, Саша Матич на 12 000. Добре, че е Цветелина Грахич и ония Павел и Венци, че иначе нема да стигне за нищо бюджета, който е най-големия отпускан въобще в последните 20 години.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кели... виж кое тракче ме зариби чак сега както трябва... :3fdb8960598fa63e:

 

 

Познай кой навръх рождения си ден преди няколко дни ми заяви по Вайбър, че нещата между нас можели да станат, но не точно, както аз съм си ги представял :huh: :roll1:

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast featured and pinned this Тема
  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...