Jump to content



Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

558177E6-0CD0-46AB-82B0-0A72244DEE688LbYWjprjLPs55ggO4Df1552646664_sredna.jpeg

A44D006F-6A95-4E3C-977B-BE824DB04BD1KNt05QBtvq13t0aTheNm1552646666_sredna.jpeg

Ето как изглежда моя диск..То няма нищо общо с твоя, егати професионалистите са тези “продуценти”.И наистина обложката ти е част от книжното тяло вътре. :mf_surrender: Диска поне с оригиналния принт ли е?

Иначе моя съм го купувал от музикалния магазин във Варна преди година и половина.

Да, поне дискът е същият.

А я ми кажи за "Мистерия"-та на Десислава, че и там се ядосвам... Преди известно време го намерих в нета и си го купих, но вътре липсваше книжката. Сега заедно с албума на Гергана и още няколко други си го поръчах пак, този път от "Пайнер", нали, с надеждата, че ще си е както трябва, но и този път беше без книжка, а някъде в интернет бях видял, че има такава. А тук двата ми диска са с различни принтове...

 

4 тиража :surprise: Невероятна! :Vishenka_05: :notworthy:

Сигурен съм, че "Губя те бавно" е станал златен по продажби. Само не знам защо тия от "Пайнер" не са го обявили, при все истерията, която предизвика тогава Гергана...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, поне дискът е същият.

А я ми кажи за "Мистерия"-та на Десислава, че и там се ядосвам... Преди известно време го намерих в нета и си го купих, но вътре липсваше книжката. Сега заедно с албума на Гергана и още няколко други си го поръчах пак, този път от "Пайнер", нали, с надеждата, че ще си е както трябва, но и този път беше без книжка, а някъде в интернет бях видял, че има такава. А тук двата ми диска са с различни принтове...

Преиздадената “Мистерия” няма книжка, само диск без никакъв принт дори.. :mf_surrender: Преди 4-5 години, когато започнах да събирам дискографията и я намерих чисто нова, непокътната чак от 2002 година и успях да си я взема, заедно с още нейни албуми първа преса. :Vishenka_05:

Иначе още като разбрах, че ще преиздават албумите на Деси изпаднах в такава еуфория, че пратих гаджето рано рано да ми го купи, заедно с “Ези-тура”.Естествено когато ги отворих бяха под всякаква критика.. :mf_surrender: Калпава работа, през пръсти са ги направили.Дори ми се струва, че са нелегални тези дискове.

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

ТОП БЕ!!! :1000 (29):

 

- Ще те видим теб на 50.

 

- Yaneva

Винаги ме цитираш, както се цитира само класик на българската литература! Благодаря! :3fdb8960598fa63e:

 

 

Ето това е топ!

7d94b3105c85455a.jpeg

Да разбираме ли, че и Преси е фенка на мега звездата?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лелче, къде се изгуби? Чакам да коментираш на 19:25 как леличка кляка на пода на сцената.

 

С тази пайетена рокля и напращели бутове и задник, според мен беше на косъм на сцепи шевовете и да покаже прелести :3fdb8960598fa63e:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лелче, къде се изгуби? Чакам да коментираш на 19:25 как леличка кляка на пода на сцената.

 

С тази пайетена рокля и напращели бутове и задник, според мен беше на косъм на сцепи шевовете и да покаже прелести :3fdb8960598fa63e:

 

По любов се губя Кайка, колко му трябва на човек... :Vishenka_05:

 

Толкова хубаво пее с тези напращели бутове и задник, а колко е приятно да гледаш на финала останалите седем да са просто беквокалистки на истинската звезда. :3fdb8960598fa63e:

 

Напоследък съм ядосана на Калуда, тъй като ми попаднаха няколко клипчета от скорошни изяви - добре си изглежда, но на всичките бичеше на плейбек, върху който се мъчеше да вика и никак не звучеше добре. Дано не си е загубила и тя гласа като Деса, която напоследък пее с гъза си!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като малък бях влюбен в този батко от клипа.След това Луна го беше снимала в “Чики чики”.Кой знае колко се е съсухрил към днешна дата. :baaasmiley:

 

Деси имаше яки песни. Какво стана с нея, някой знае ли?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

То пък много похвално ако е така... :1000 (29):
Всички знаем, че Галена е. Нека прибавим и Преса в списъка с почитателки на мадам от Айтос. Анелия и Джена не са демонстрирали някакъв интерес към нея, нито Емануела.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси имаше яки песни. Какво стана с нея, някой знае ли?

 

Омъжи се за 17 години по-стар от нея бизнесмен и се отказа от музикалната си кариера. :1000 (29):

Ето и нещо автобиографично от нея:

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е след тази тупалка Преслава ги довърши напълно! :3fdb8960598fa63e:

Не слагай удивителни толкова често, току виж и името ти във фейса стане с удивителна, не само никнейма ти в Рама. :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Омъжи се за 17 години по-стар от нея бизнесмен и се отказа от музикалната си кариера. :1000 (29):

Ето и нещо автобиографично от нея:

Любима песен!

Той Ковачки си беше нещо като Пеевски сега. Последниятхалбум, дето направи за кеф, също беше супер.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Феновете на Галошена май правят по-голям трафик на #Психо от Пресови. :1000 (29): Не се спряхте цял месец да се занимавате с едно и също.

 

Слушайте Клеа и да цари мир и спокойствие!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast featured and pinned this Тема
  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...