Jump to content



Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Лошото е, че 95% са такива като него, които не си мърдат задника от стола и висят пред компютъра и коментират приеми, бисове и т.н без дори да ходят на концерта.

Наблюдава лайв клипчета от фейсбук и изгражда мнение за всичко с тези клипчета, а на живо и в залата е съвсем различно.

И дъвче цяла година неговото мнение и го налага тук, а не е присъствал в залата.

Преслава дори не знае за съществуването му, а той се бори с зъби и нокти да я защитава

И аз ако бях на мястото на Преслава.. щях да се правя, че не ми е фен :1000 (29):

 

П.С.

Маракеш беше изрязана главно заради Цура, но и Галена имаше гафове :) ( падането на обицата ) и Цура как я дърпаше да си тръгват :1000 (29):

Абе не е баш това лошото, честно казано, че и аз съм от тия 95% :D. Лошото е че такива като Калин и Фаст сляпо одобряват всичко, което прави Преслава - пее на плейбек? няма проблеми. Рекламира СИЛНО ТОКСИЧНИ ПРОДУКТИ ВОДЕЩИ ДО ПРИСТРАСТЯВАНЕ НА ДЕЦА НА 11-13 ГОДИНИ? няма проблеми. пее тъпи песни дето след 2 месеца и тя самата не помни? няя проблеми, важното е да мачкаме с измислени рекорди. Гаджето и налага фенове след концерт? няя проблеми, щото не били кои да е фенове, а онова досадното Весо.

 

Изобщо стадно поведение с нулево вкарване на каквато и да било мисъл, че докато никой не тегли чертата и и връчи сметката за това поведение, което реално погледано е недопустимо за звезда от ранга, за който е набеждавана, тя ще продължава да нехае. Мечтая си някой ден, който май не е толкова далече в бъдещето, на дъртото от Димитровград да му писне качествено и да лопне кепенците да видим тогава кво ще прави Пепа от Толбухин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако има рай е от 2004-2005. На Анелия е поне 3 години по-късно.

Знам. Не се изразих правилно. Клипът на Ана прилича на този. :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин в Инстаграм: "Много неща мога да ви кажа за наградите, но факта че вече ги няма трябва да ви говори достатъчно"

 

Ще започнат всички да се издават, ама късно .. :1000 (29):

 

Каквото има да се казва за наградите е казано още през 2000-та година и всички знаят от кого. Всичко след това, са само детайли.... :ad:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За пореден месец дуетната песен на Галена и Цветелина Янева - “Маракеш“ бе най-слушана в стрийминг платформата А1 Xplore Music. Проектът се появи в средата на Лято 2018 и до днес успява да задържи вниманието на меломаните. Интересен факт е, че през февруари в класацията Топ 5, първите три места са за Галена. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма изтрезняване, няма сърца, няма Преслави, няма Галени.... 1 500 000 души в прайм-тайма на БТВ гледат Кама. :happyppl:

 

Това е днес на 25 февруари 2019, другото са подробности. :clap:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Подозирам по-скоро, че гласът на Преслава е по-близък като бленда до този на Тина.

Симпли дъ бест в куплетите също не е много лесна, факт, че на Бонд песента е висока топка, но Петя май се престара и за това не го направи.

И все пак ще се окаже, че фолкаджийките са по-универсални певици отколкото големите имена от естрадата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За пореден месец дуетната песен на Галена и Цветелина Янева - “Маракеш“ бе най-слушана в стрийминг платформата А1 Xplore Music. Проектът се появи в средата на Лято 2018 и до днес успява да задържи вниманието на меломаните. Интересен факт е, че през февруари в класацията Топ 5, първите три места са за Галена. 

 

Обсъдихме го вече, чак Преслинцата се изпокриха от срам, че никой не се е сетил да и подшушне като ша размята пачки, да беше хвърлила някой лев и на хиксплормузик ....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма изтрезняване, няма сърца, няма Преслави, няма Галени.... 1 500 000 души в прайм-тайма на БТВ гледат Кама. :happyppl:

 

Това е днес на 25 февруари 2019, другото са подробности. :clap:

Нямаше какво да се гледа

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast featured and pinned this Тема
  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...