Jump to content



Препоръчани коментари

И да не ти се вярва, мнението ми за рекламата на цигари си остава непроменено, и не одобрявам това нейно решение. Как не ти омръзна да говориш за това три седмици и да ме преследваш из целия форум?

Само дето аз нищо не съм направил.

Ти не го одобряваш, но

1) с нищо не го показваш и

 

2) разбира се я оправдаваш, че е взела това решение. Беше редно да се отречеш от нея с държавен вестник, поне по начина по който беше изразил мнението си с/у цигарите и особено с/у РЕКЛАМИРАНЕТО НА ТОЗИ СИЛНО ТОКСИЧЕН ПРОДУКТ ВОДЕЩ ДО ПРИСТРАСТРЯВАНЕ НА ДЕЦА НА ВЪЗРАСТ 11-13 ГОДИНИ.

 

3) Аз ти казах тогава, че заради това обръщане на палачинката мир няма да видиш във тоя форум повече, не виждам от какво недоволстваш.

 

4) И не, не ми е омръзнало и нямам намерение да ми омръзва.

 

5) А не ми омръзва, щото няма и 10 дена след тоя пълен ЛИЧНО ТВОЙСИ резил се опитваш да градиш няква позиция по повод че актуално ТВ предаване е сглупило, не е гледало новините последните 3 дена, и ще включва материали от изпълнител, арестуван за педофилия. Принципно много добра позиция би било да е бойкотира. Стига това предложение да не идваше точно от теб, дето ще си смениш позицията точно след 3 дена като викнат любимата ти Пепа от Толбухин да се направи на журо за 2-3 часа. Тогава и двамата много добре знаем, че моментално забравяш всичко и ще си първия пред екрана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Преместих коментарите от темата за Капките тук.

То пък щот тука им е баш мястото, нали.

 

Също така забелязвам, че доста избирателно си местил коментари, един е тука, ама поне 4-5 други гледам си ги метнал право в коша. Страхотно модериране, спор няма да правя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

1) с нищо не го показваш и

 

2) разбира се я оправдаваш, че е взела това решение. Беше редно да се отречеш от нея с държавен вестник, поне по начина по който беше изразил мнението си с/у цигарите и особено с/у РЕКЛАМИРАНЕТО НА ТОЗИ СИЛНО ТОКСИЧЕН ПРОДУКТ ВОДЕЩ ДО ПРИСТРАСТРЯВАНЕ НА ДЕЦА НА ВЪЗРАСТ 11-13 ГОДИНИ.

Това че не съм се отказал от нея, не означава че е оправдавам по какъвто и да било начин. Факт е че е направила е грешка и се надявам да не започне да ги рекламира системно.

 

3) Аз ти казах тогава, че заради това обръщане на палачинката мир няма да видиш във тоя форум повече, не виждам от какво недоволстваш.

 

4) И не, не ми е омръзнало и нямам намерение да ми омръзва.

Звучиш плашещо.

 

То пък щот тука им е баш мястото, нали.

 

Също така забелязвам, че доста избирателно си местил коментари, един е тука, ама поне 4-5 други гледам си ги метнал право в коша. Страхотно модериране, спор няма да правя.

На предната страница са.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това че не съм се отказал от нея, не означава че е оправдавам по какъвто и да било начин. Факт е че е направила е грешка и се надявам да не започне да ги рекламира системно.

Звучиш плашещо.

На предната страница са.

 

1) Напротив, точно това означава. Факт е, че направи това което беше сигурен как никога повече нямало да направи ОТНОВО, и тихата ти надежда няма да я спре да ги рекламира системно. Няма да почвам пак как щото си мълчите и и "мълчаливо" одобрявате всичките безумия на Петя положението е такова.

 

2) Значи постигам целта си.

 

3) Видях - ми с тъпи местения, нормално да не видя че коментарите са се разбъркали по времевия код с тия от предната страница тука.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-после го докарахме дотам на Ден 12 от излизането си вселенският хит "Изтрезняваш ли" да падне под 200к. Обзалагам се, че и на Галин това ще му се случи на Ден 12 (4-ти март). Явно са пазарили от едно и също място. И все пак трябва да отбележим, че в Ден 5 от излизането си Преса е била с 293к, а Галин с 362к. Въпреки изкривяванията от покупките, е очевидно кой е по-големият хит. А още по-хубавото е, че Азис им го заби четвъртит и на двамата с мазен кючек, който вече се слуша в няколко държави.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава ги оби 🙊 А Галин става все по-мазен и неприятен ,

Преса пък стана мазна откъм звучене. Преди феновете й се прехласваха, че имала рокпесни :1000 (29):

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-после го докарахме дотам на Ден 12 от излизането си вселенският хит "Изтрезняваш ли" да падне под 200к. Обзалагам се, че и на Галин това ще му се случи на Ден 12 (4-ти март). Явно са пазарили от едно и също място. И все пак трябва да отбележим, че в Ден 5 от излизането си Преса е била с 293к, а Галин с 362к. Въпреки изкривяванията от покупките, е очевидно кой е по-големият хит. А още по-хубавото е, че Азис им го заби четвъртит и на двамата с мазен кючек, който вече се слуша в няколко държави.

Говориш пълни глупости. И Азис е паднал, и Ицо хазарта е паднал, и Галин е паднал. Общо взето ако сравниш гледанията в попнейбъл от днес и последните 3 дни, ясно се вижда, че гледанията са паднали. ГАЛЕНА СЪЩО Е паднала рязко и с двете си парчета. Смешни ставате с тези купени гледания вече. Преди Галоша като купуваше не се мятахте като шарани на сухо

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Говориш пълни глупости. И Азис е паднал, и Ицо хазарта е паднал, и Галин е паднал. Общо взето ако сравниш гледанията в попнейбъл от днес и последните 3 дни, ясно се вижда, че гледанията са паднали. ГАЛЕНА СЪЩО Е паднала рязко и с двете си парчета. Смешни ставате с тези купени гледания вече. Преди Галоша като купуваше не се мятахте като шарани на сухо

Добре ще е вече на всички да се мятаме, за да престанат с тези порочни практики и да влагат в повече продукция. Бая пари ще им хартисат, ако почнат да спестяват от купени гледания.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Да гори в любов" мина по гледания "По такива си падам" и от днес започва да диша във врата на "Зоопарк" за най-гледан клип на 2018 г. :Vishenka_05:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Да гори в любов" мина по гледания "По такива си падам" и от днес започва да диша във врата на "Зоопарк" за най-гледан клип на 2018 г. :Vishenka_05:

 

Ама Шефката била най-гледаната за 2018 защо си измисляш сега :1000 (29):

 

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама Шефката била най-гледаната за 2018 защо си измисляш сега :1000 (29):

Няма едно клипче, което да има повече гледания от "Зоопарк" и "Да гори в любов". Те сумират 5-6 клипа, за да докарат измислен рекорд.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички купуват, даже влогърите със стотици хиляди гледания и те купуват, толкова е странно някой да направи 1 милион в днешно време. Те милион и половина гледаха "Гласът" , Азис за 2 дни 2 милиона направи, обаче всичко е измислено и вече всеки успех е купен... Параноя след параноя. Добре че са успявали да ви "излъжат" по времето на "Кой", "Горе-долу", "В твоите очи" и "Гот ми е", имайки над 25 милиона преглеждания, че поне тях да признаем за истински хитове към днешна дата... Звучите каро Рени и Рут Колева някои, вече ви казах...

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма едно клипче, което да има повече гледания от "Зоопарк" и "Да гори в любов". Те сумират 5-6 клипа, за да докарат измислен рекорд.
5,6 клипа ? :mf_surrender:

 

 

само с 3 клипа има 18 млн .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава ще участва в благотворителен концерт с участието на Георги Христов, Руслан Мъйнов и ансамбъл Чинари на 14 март в гр. Горна Оряховица. Билети: 20 лв.

едва ли щее пее без пари

Link to comment
Сподели в други сайтове

едва ли щее пее без пари

 

Преслава, която не съм чувал да е подкрепяла някаква кауза изобщо, или да посне нещо в тая посока някъде из социалните си профили, ще пее благотворително и ти очакваш, че ще го направи за без пари? Голям виц. По-голям ще е само, ако е кампания против тютюнопушеното и вземе да забие "Мъжете курви, жените твърди", излезнала с розава тениска на Корцет.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преса пък стана мазна откъм звучене. Преди феновете й се прехласваха, че имала рокпесни :1000 (29):

 

Има го и това, но сегашните и безапелационни дискотечни хитове не анулират една Лъжа е, която е с рок звучене и е сред най-големите хитове в жанра. Просто нейният глас прави всяка песен хит, с чувство пее жената.

"Да гори в любов" мина по гледания "По такива си падам" и от днес започва да диша във врата на "Зоопарк" за най-гледан клип на 2018 г. :Vishenka_05:

 

 

 

Няма слабо от Не се изтриваш насам, а това много трудно понася на редовните и хейтъри. Явно наистина е най-голямата в жанра, след като обира толкова ненужен хейт и пуска хит след хит. Нещо, с която никоя друга не може дасе похвали в последните години.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма слабо от Не се изтриваш насам, а това много трудно понася на редовните и хейтъри.

Май дори и нейните фенове са забравили "пробива в Сърбия" :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast featured and pinned this Тема
  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...