Jump to content



Препоръчани коментари

Аз винаги съм искала маман Калуд да се изяви в дует с някой актуален, но точно с този... Твърде голям простак е, има нещо дразнещо в тембъра, а и не е на нивото на госпожа, на която кмета на Пловдив отива на крака, а генерал Борисов връчва награда с комплименти.

 

Ако ще гоним мега хит и таргета, който споменаваш, спокойно може да набере номера на отколешната си дружка Десислава и да забият нещо в средно темпо и кахърен текст. Или пък дори да бъде по-смела и да направят нещо мазничко с Тунчер Стораро. Но поне да е с име, доближаващо се до нейното.

 

Ивана да направи "По такива си падам 2" с Теофиков или Емрах, да се търкат и да вкарват секси погледчета, представяш ли си какъв скандал ще е. :roll1: Леля после да обяснява в интервюта, че много харесва новите наджеди на фолка и в любовта няма възрастови ограничения. :3fdb8960598fa63e:

 

За Тунчер идеята е добра. Странно, че едни от най-признатите гласове в българската музика нямат общо парче, а предполагам са в добри отношения?

 

Деса милата много неадекватна напоследък, леля засега да се разграничава от чики-рикита. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Преди 6 години настана тотален взрив в Зала 1 на НДК.

 

Публиката избухна още като чу "Оле, Галена...".

:3fdb8960598fa63e:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За Тунчер идеята е добра. Странно, че едни от най-признатите гласове в българската музика нямат общо парче, а предполагам са в добри отношения?

 

Деса милата много неадекватна напоследък, леля засега да се разграничава от чики-рикита. :3fdb8960598fa63e:

Приятели са с Тунчер, беше му написала, че я разплаква с глас, а той в Нов фолк я беше определил като една от топ 5 на певиците в чалгата, с която е бил най-щастлив да бъде певец на годината, а тя - певица на същото списание. Тя, ако му звънне, той за 3 дена е измислил какво да запишат, вика я в студиото си и правят хит - какво се мота наша горделивка?!

 

Пък с Деса и да не изпеят нещо ново, презаписват това, Ганев прави нов аранжимент и ти гарантирам, че ще гръмнат навсякъде:

 

 

Едно време, ако помниш, Азис се възползва от "Дотук" на Деса и направиха "Мангава тут мангава". Сега би било същото с тази! Знаем какъв успех имаха с дуета.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Приятели са с Тунчер, беше му написала, че я разплаква с глас, а той в Нов фолк я беше определил като топ 5 на певиците в чалгата, с която е бил най-щастлив да бъде певец на годината, а тя - певица на същото списание. Тя, ако му звънне, той за 5 дена е измислил какво да запишат, вика я в студиото и правят хит - какво се мота наша горделивка?!

 

Пък с Деса и да не изпеят нещо ново, презаписват това, Ганев прави нов аранжимент и ти гарантирам, че ще гръмнат навсякъде:

 

 

Едно време, ако помниш, Азис се възползва от "Дотук" на Деса и направиха "Мангава тут мангава". Сега би било същото с тази! Знаем какъв успех имаха с дуета.

Лелча винаги е била някаква не достатъчно борбена. Още не проумявам как можеш да имаш такъв огромен арсенал от мегахитове и за месеци да се сгромолясаш и да почнеш да пееш чекии. Това 90% от чалга певиците могат да си мечтаят за такъв репертоар, а тя в последните 10 години дори не направи опити да си върне позициите със силни песни. Е, не броя някои балади като "Падни на колене", "Остави ме" и др., които масово се забелязаха, но в повечето случаи е била нелепа.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лелча винаги е била някаква не достатъчно борбена. Още не проумявам как можеш да имаш такъв огромен арсенал от мегахитове и за месеци да се сгромолясаш и да почнеш да пееш чекии. Това 90% от чалга певиците могат да си мечтаят за такъв репертоар, а тя в последните 10 години дори не направи опити да си върне позициите със силни песни. Е, не броя някои балади като "Падни на колене", "Остави ме" и др., които масово се забелязаха, но в повечето случаи е била нелепа.
Е, за какво говорим - можеше да тропа на Митко с краче като Преса сега, още през 2007 и да не я остави така спокойно да си царува.

И да не забравяме, че не клипира "Не искам да знаеш", при положение, че за тази песен нямаше лош коментар, а си заложи на "Ти си най-най".

 

Но ти я изкарваш прекалено вече зле - имаше си попадения през последните 10 години. Къде забравяш "По дяволите рая", "Уникална", "Ало, девойките", споменал си "Остави ме". Ами "По всяко време", която също заеба?

А какъв клип направи на готовата за хит "Магьосница"... :gun_bandana:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лелча винаги е била някаква не достатъчно борбена. Още не проумявам как можеш да имаш такъв огромен арсенал от мегахитове и за месеци да се сгромолясаш и да почнеш да пееш чекии. Това 90% от чалга певиците могат да си мечтаят за такъв репертоар, а тя в последните 10 години дори не направи опити да си върне позициите със силни песни. Е, не броя някои балади като "Падни на колене", "Остави ме" и др., които масово се забелязаха, но в повечето случаи е била нелепа.

 

Стига глупости - не направила опити да си върне позициите. Сам даваш пример с "Падни на колене" и "Остави ме". Към тях прибавям и "По дяволите рая". Еми, като не става - не става. Пробва по друг начин, опитва жената. Тя от началото на кариерата си прави и чекии, и по-лековати песни, винаги е била такава. Достатъчно сериозни песни направи за 10 години, не е в нея вината, че така се стекоха събитията през 2007-2008.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, за какво говорим - можеше да тропа на Митко с краче като Преса сега, още през 2007 и да не я остави така спокойно да си царува.

И да не забравяме, че не клипира "Не искам да знаеш", при положение, че за тази песен нямаше лош коментар, а си заложи на "Ти си най-най".

 

Но ти я изкарваш прекалено вече зле - имаше си попадения през последните 10 години. Къде забравяш "По дяволите рая", "Уникална", "Ало, девойките", споменал си "Остави ме". Ами "По всяко време", която също заеба?

А какъв клип направи на готовата за хит "Магьосница"... :gun_bandana:

Тези песни наистина се забелязаха, просто не ми се изброяваха, ти ги знаеш. Но въпреки това направи купища грешни ходове и имаше много изпуснати шансове, с което си плю на цялата инерция, която беше набрала в лидерските години.

 

Виж Преса какъв хамелеон е и как се върти винаги според актуалното течение, за да остане актуална. При Ванча - нищо подобно, сякаш тотално се беше отказала. А иначе и да беше тропала на Димитров, Преса още през 2006 събра много сила и беше въпрос на време да я измести, но въпреки това Ванча спокойно можеше да си остане в топ 5. Но тя се докара до там, че в един период невърлите чалга фенове бяха решили, че е спряла да пее. :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига глупости - не направила опити да си върне позициите. Сам даваш пример с "Падни на колене" и "Остави ме". Към тях прибавям и "По дяволите рая". Еми, като не става - не става. Пробва по друг начин, опитва жената. Тя от началото на кариерата си прави и чекии, и по-лековати песни, винаги е била такава. Достатъчно сериозни песни направи за 10 години, не в нея вината, че така се стекоха събитията през 2007-2008.
Как ще коментираш, че песни, които си звучаха хитово, направени по подобие на нейни огромни резачки в минали години, така и не се разчуха? При положение, че други си карат с едни и същи формули доста години и пак става?

Дали на хората просто с нещо не им опротивя самата тя?

Например тези песни, нямам обяснение защо масово не се наложиха конкретно?

 

 

 

Клиповете не са никак лоши като за времето си, че да е бил в това проблемът.

 

Ами това даже си е оригинално и интересно, но пак не стана съвсем хит:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези песни наистина се забелязаха, просто не ми се изброяваха, ти ги знаеш. Но въпреки това направи купища грешни ходове и имаше много изпуснати шансове, с което си плю на цялата инерция, която беше набрала в лидерските години.

 

Виж Преса какъв хамелеон е и как се върти винаги според актуалното течение, за да остане актуална. При Ванча - нищо подобно, сякаш тотално се беше отказала. А иначе и да беше тропала на Димитров, Преса още през 2006 събра много сила и беше въпрос на време да я измести, но въпреки това Ванча спокойно можеше да си остане в топ 5. Но тя се докара до там, че в един период невърлите чалга фенове бяха решили, че е спряла да пее. :mf_surrender:

Смятам, че лошата визия си изигра своето.

Преслава от "Мръсно и полека" и "Как ти стои" започна да показва съвсем различен вид и се промени много към добро - отслабна, показваше и интересни прически и прилични тоалети, за да гони Мара, Галя и Цура, че и Ана. А Ванча ставаше все по-зле, като в "Уличник" не се гледа направо. Ако отслабването и сегашния си вид беше представила през 2008, можеше и да е различно...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Но тя се докара до там, че в един период невърлите чалга фенове бяха решили, че е спряла да пее. :mf_surrender:

 

:mf_surrender:

 

Спирай лепилото! Докарала се била, по собствено желание едва ли не! Идва да й правя муски за провал в кариерата.

 

Жената си продължи да залага и на сериозни шлагерни песни, и на по-лековати текстове. Точно, както е правила винаги. На всичкото отгоре 10 години е била с хормолен дисбаланс без дори да предполага.

 

В живота има обрати и неща, които не зависят само от нас. Не може да я виним. Ако зависеше от нея, винаги щеше да е номер 1.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А и за още нещо ме подсети - разни разкошни песни като "Кръв ми капе", "Падни на колене" и "По дяволите Рая", които лично за мен не отстъпват по нищо като текст и послание на "Полужива" или "Ах тези пари" (че първите две дори са с по-силни клипове), не успяха да получат тази популярност, която имаха изброените две, които се появиха в лидерския период. Сякаш самата тя изгуби аудиторията и песните й стигаха до по-малък кръг хора. Оттам се получи така че някои приятни тракове като "Тръгвам с тебе", макар и клипирани, си останаха тотално неизвестни. Сигурен съм, че ако се бяха появили през 2005, щяха да са мегахитове.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Смятам, че лошата визия си изигра своето.

Преслава от "Мръсно и полека" и "Как ти стои" започна да показва съвсем различен вид и се промени много към добро - отслабна, показваше и интересни прически и прилични тоалети, за да гони Мара, Галя и Цура, че и Ана. А Ванча ставаше все по-зле, като в "Уличник" не се гледа направо. Ако отслабването и сегашния си вид беше представила през 2008, можеше и да е различно...

В "Уличник" наистина е покъртителна. Плаши.

Но тя си беше дебеланка и през 2005-2006, когато мачкаше и никой не обръщаше внимание на това как изглежда. При нея визията никога не е била определяща за нещо свързано с кариерата. Може би хората се пренаситиха от образа й, който течеше и от чешмата в един момент.

 

п.с. Конди, ясно е че Пайнер постъпиха кофти и до голяма степен са отговорни за това да се сгромоляса, но за мен и тя си има вина.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как ще коментираш, че песни, които си звучаха хитово, направени по подобие на нейни огромни резачки в минали години, така и не се разчуха? При положение, че други си карат с едни и същи формули доста години и пак става?

Дали на хората просто с нещо не им опротивя самата тя?

Например тези песни, нямам обяснение защо масово не се наложиха конкретно?

 

 

 

Клиповете не са никак лоши като за времето си, че да е бил в това проблемът.

 

Ами това даже си е оригинално и интересно, но пак не стана съвсем хит:

 

 

Мисля, че факторите са няколко. Първият ти го каза - визията. Знаем колко важна е тя в този свят на суета.

 

Вторият - след нея имаше нови силни имена, които искаха да я съборят. Откакто Преслава и Галена царуват няма някое много талантливо и харазматично име. Циклим в омагьосан кръг вече над 10 години...

 

Третият фактор - щитовдината жлеза. Важна е на само за теглото, но определя мисли, настроения, нагласи. Това променя психиката. След възела тя не е била същия човек.

 

4. Годините. Все пак Преса и компания са си с 15 години по-млади от нея, няма как да не окаже влияние в жанр, в който по-зрялата аудитория започва да се оттегля.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А и за още нещо ме подсети - разни разкошни песни като "Кръв ми капе", "Падни на колене" и "По дяволите Рая", които лично за мен не отстъпват по нищо като текст и послание на "Полужива" или "Ах тези пари" (че първите две дори са с по-силни клипове), не успяха да получат тази популярност, която имаха изброените две, които се появиха в лидерския период. Сякаш самата тя изгуби аудиторията и песните й стигаха до по-малък кръг хора. Оттам се получи така че някои приятни тракове като "Тръгвам с тебе", макар и клипирани, си останаха тотално неизвестни. Сигурен съм, че ако се бяха появили през 2005, щяха да са мегахитове.
Нямам обяснение защо "Тръгвам с теб" не стана и тя хит, звучи си като една "Адрес: любов", типична лятна Ванчина песничка.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямам обяснение защо "Тръгвам с теб" не стана и тя хит, звучи си като една "Адрес: любов", типична лятна Ванчина песничка.

 

Много се кефех на тази песен, но по известност беше на ниво Биляна. Потрес!

Дори "Недей", която се появи почти по същото време и звучеше с много ударен и хитов припев, също не стана хит.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дори "Недей", която се появи почти по същото време и звучеше с много ударен и хитов припев, също не стана хит.

 

Ела да питаш съседката от долния етаж - Лена селяндурката - дали не е била хит. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

В "Уличник" наистина е покъртителна. Плаши.

Но тя си беше дебеланка и през 2005-2006, когато мачкаше и никой не обръщаше внимание на това как изглежда. При нея визията никога не е била определяща за нещо свързано с кариерата. Може би хората се пренаситиха от образа й, който течеше и от чешмата в един момент.

 

п.с. Конди, ясно е че Пайнер постъпиха кофти и до голяма степен са отговорни за това да се сгромоляса, но за мен и тя си има вина.

През 2005 - 2006 визията не се гледаше при никого и повечето си ходеха с шити от квартална шивачки чаршафи по тях, виж Галена как е изглеждала тогава. Може би само при Мария имаше някакви марки и т.н. Но след 2008-2009 това доста се промени, особено след появата на Андреа.

 

 

Мисля, че факторите са няколко. Първият ти го каза - визията. Знаем колко важна е тя в този свят на суета.

 

Вторият - след нея имаше нови силни имена, които искаха да я съборят. Откакто Преслава и Галена царуват няма някое много талантливо и харазматично име. Циклим в омагьосан кръг вече над 10 години...

 

Третият фактор - щитовдината жлеза. Важна е на само за теглото, но определя мисли, настроения, нагласи. Това променя психиката. След възела тя не е била същия човек.

 

4. Годините. Все пак Преса и компания са си с 15 години по-млади от нея, няма как да не окаже влияние в жанр, в който по-зрялата аудитория започва да се оттегля.

Така е, но все пак и Пайнер не постъпиха честно с нея, като не я поканиха на турнето през 2008, сякаш сами посочиха на хората, че вече е в Б група, като взеха Джена, която тогава имаше един хит - "Омръзна ми" само.

Можеше да си изпее "Аз съм с теб" на турнето, беше силна песен, "Вържи очите ми" - и тя. Още два стари шлагера и миксът беше готов, а те дори не са я уведомили, че ще има турне.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

През 2005 - 2006 визията не се гледаше при никого и повечето си ходеха с шити от квартална шивачки чаршафи по тях, виж Галена как е изглеждала тогава. Може би само при Мария имаше някакви марки и т.н. Но след 2008-2009 това доста се промени, особено след появата на Андреа.

Така е, но все пак и Пайнер не постъпиха честно с нея, като не я поканиха на турнето през 2008, сякаш сами посочиха на хората, че вече е в Б група, като взеха Джена, която тогава имаше един хит - "Омръзна ми" само.

Можеше да си изпее "Аз съм с теб" на турнето, беше силна песен, "Вържи очите ми" - и тя. Още два стари шлагера и миксът беше готов, а те дори не са я уведомили, че ще има турне.

Не знам ти как го приемаш, но за мен 2008 г. беше много кофти период в чалгата.

Пайнер насилствено наложиха на турнето Андреа, Галена, Джена, Елена и Константин, които до тогава имаха един-два по-големи хита, а Константин тъкмо беше подписал с фирмата и сигурно миксът му се състоеше в две песни. В същото време, не само Ивана, но и други доскоро хитови имена, като Малина и Гергана, ги пратиха в забвение. Да не говорим, че тогава чалгата тръгна стремглаво надолу с курвенския имидж на Андреа и "лей-лей" синтезаторната вълна.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е, но все пак и Пайнер не постъпиха честно с нея, като не я поканиха на турнето през 2008, сякаш сами посочиха на хората, че вече е в Б група, като взеха Джена, която тогава имаше един хит - "Омръзна ми" само.

Можеше да си изпее "Аз съм с теб" на турнето, беше силна песен, "Вържи очите ми" - и тя. Още два стари шлагера и миксът беше готов, а те дори не са я уведомили, че ще има турне.

 

Представи си обаче какъв удар по водолейското его щеше да е да пее предпоследна, преди Ехидната, при положение, че сума ти години беше закривала турнетата :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ела да питаш съседката от долния етаж - Лена селяндурката - дали не е била хит. :3fdb8960598fa63e:
Щом дори Сашконката, който мрази лелята, я харесва тази топ разкошотия...

 

 

 

Не знам ти как го приемаш, но за мен 2008 г. беше много кофти период в чалгата.

Пайнер насилствено наложиха на турнето Андреа, Галена, Джена, Елена и Константин, които до тогава имаха един-два по-големи хита, а Константин тъкмо беше подписал с фирмата и сигурно миксът му се състоеше в две песни. В същото време, не само Ивана, но и други доскоро хитови имена, като Малина и Гергана, ги пратиха в забвение. Да не говорим, че тогава чалгата тръгна стремглаво надолу с курвенския имидж на Андреа и "лей-лей" синтезаторната вълна.

За Малина и Гера не съм жалила, но "Аз съм с теб" трябваше да се пее на турне!

 

 

Представи си обаче какъв удар по водолейското его щеше да е да пее предпоследна, преди Ехидната, при положение, че сума ти години беше закривала турнетата :helpsmilie:
Съгласи се да открие наградите през 2008, спокойно можеше да излиза първана турнето и да го забие четвъртит на Андра след нея, за да си проличи контраста между живото пеене и истинския контакт с публиката и неритмичното поклащане на перхидролената и плейбеците. Всъщност, Андреа тогава също беше само с един хит - първия дует с Костя, а откриваше концертите, което беше скандално.

Това си е подигравка от Пайнер, при положение, че Ивана им е донесла милиони.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Представи си обаче какъв удар по водолейското его щеше да е да пее предпоследна, преди Ехидната, при положение, че сума ти години беше закривала турнетата :helpsmilie:

Помня какъв шок беше, когато на рождения ден на Планета през 2008 г. се появи пета по ред на изпълнение, между Амет и дебютиращата тогава Цв. Янева, и беше навлякла един тютюнев на цвят чувал за картофи. :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Помня какъв шок беше, когато на рождения ден на Планета през 2008 г. се появи пета по ред на изпълнение, между Амет и дебютиращата тогава Цв. Янева, и беше навлякла един тютюнев на цвят чувал за картофи. :3fdb8960598fa63e:
Но пък пя убийствено "Пий едно" и "Аз съм с теб". :Vishenka_05:

 

Калине, не си ли се кършил на това, обожавам:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Но пък пя убийствено "Пий едно" и "Аз съм с теб". :Vishenka_05:

 

Калине, не си ли се кършил на това, обожавам:

 

Още един хитово звучащ трак, който не получи нужното внимание. Помниш ли като я изпя премиерно в Мюзик Айдъл и седна в скута на Фънки. :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щом дори Сашконката, който мрази лелята, я харесва тази топ разкошотия...

 

 

И един мой приятел, който приципно харесва хип-хоп и електронно, се кефеше на "Недей", като пийваме уйски. И като сме на черешата, почвахме да имитираме мангала от 2:19 какви движения прави и как пее. Голям смях падаше. :1000 (6):

 

Съгласи се да открие наградите през 2008, спокойно можеше да излиза първана турнето и да го забие четвъртит на Андра след нея, за да си проличи контраста между живото пеене и истинския контакт с публиката и неритмичното поклащане на перхидролената и плейбеците. Всъщност, Андреа тогава също беше само с един хит - първия дует с Костя, а откриваше концертите, което беше скандално.

Това си е подигравка от Пайнер, при положение, че Ивана им е донесла милиони.

 

Димитров е интерсчия и използвач, изцежда актуалните топ имена до последна капка и след това сякаш нищо не е било. Манталитетът му винаги ме е дразнил. Ако въобще не е звъннал да я уведоми какво се случва с турнето - дали ще е там, или не - ми се вижда много селско. "Използвахме те 3-4 години да си гвоздея на програмата, сега когато имаш спад, СИ НИКОЯ!"

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast featured and pinned this Тема
  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...