Jump to content



Препоръчани коментари

Като пиша за Преслава мрънкате, минавам на Петра - пак оплаквания. Ми няма да обсъждам Галоша, я! :gun_bandana:

 

Предпочитам да обсъждаш Преслава и тропането й за рекорди и гледания, вместо тоя бабугер Петра. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Като пиша за Преслава мрънкате, минавам на Петра - пак оплаквания. Ми няма да обсъждам Галоша, я! :gun_bandana:

Започни да обсъждаш милата ни Ванчелина, която е била ощетена сериозно през 2000 година в категория песен с чудната "Вик"!

 

Мислиш ли, че би било добре лелча да я презапише с нов, по-як саунд и да я пусне 20 години по-късно?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предпочитам да обсъждаш Преслава и тропането й за рекорди и гледания, вместо тоя бабугер Петра. :gun_bandana:

На това клипче е почти на колкото са Галена и Преслава в момента. :Vishenka_05:

 

ох кажете сега кои какви рекорди държат ??!??!!

Галена нищо не държи, освен инструмента на мъжа си.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Мислиш ли, че би било добре лелча да я презапише с нов, по-як саунд и да я пусне 20 години по-късно?

 

Това е много добра идея. 20 години по-късно, цели две поколения слушатели са се сменили.

 

Емилия презаписа "Птица бяла" и "Грешница" 10-13 години, след премиерата им, и двете песни станаха големи хитове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Започни да обсъждаш милата ни Ванчелина, която е била ощетена сериозно през 2000 година в категория песен с чудната "Вик"!

 

Мислиш ли, че би било добре лелча да я презапише с нов, по-як саунд и да я пусне 20 години по-късно?

Да си призная съм леко разочарован от албума на Ванча и искрено се надявам да не си останем само с него за юбилея. Есента да направи концерт в НДК.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На това клипче е почти на колкото са Галена и Преслава в момента. :Vishenka_05:

Галена нищо не държи, освен инструмента на мъжа си.

нали знаеш винаги може да счупи рекорди само с един феачуринг :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Започни да обсъждаш милата ни Ванчелина, която е била ощетена сериозно през 2000 година в категория песен с чудната "Вик"!

 

Мислиш ли, че би било добре лелча да я презапише с нов, по-як саунд и да я пусне 20 години по-късно?

 

Снощи на банкета при нас звуча "Вик" и група млади момчета се размазаха от кеф. Чудесна песен, остава си ретро хит и е една от любимите ми песни на Ванчита.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е много добра идея. 20 години по-късно, цели две поколения слушатели са се сменили.

 

Емилия презаписа "Птица бяла" и "Грешница" 10-13 години, след премиерата им, и двете песни станаха големи хитове.

Версията на Ема (необяснимо за мен) на "Птица бяла" ми харесва много повече от ретро оригинала, а "Грешница" действително е хит, звучала е и в дискотеки, макар и балада. А "Вик" е толкова ударна, особено в припева и модулацията накрая ("Искам да полетя..."), че би станало нещо великолепно!

 

 

Да си призная съм леко разочарован от албума на Ванча и искрено се надявам да не си останем само с него за юбилея. Есента да направи концерт в НДК.
Ами то си е разочароващо, Кайка! Що за албум с 8 трака, без никаква логика и концепция?!

Лелка пак е действала едно към гьотере...

 

 

Снощи на банкета при нас звуча "Вик" и група млади момчета се размазаха от кеф. Чудесна песен, остава си ретро хит и е една от любимите ми песни на Ванчита.
Наистина се запази вече бая години тази песньовка, даже си има завръщане към нея и още няколко Ванчини песни, които не бяха кой знае какви хитове към момента на издаването си, или просто са оставали в сянка тогава, за сметка на други нейни хитове.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Странното беше, че само 3 песни присъстваха в номинация - "Мъжете всичко искат", "Бели нощи" и "Мила моя, мили мой". Заслужаваха си, разбира се, но спокойно можеше да се сложат още 2 - 3. Споменах вече "Вик". "Радост - тревога" съвсем закономерно можеше да се бори и тя.

Азис и Камелия тогава нямаха авторски хит.

 

Да... доста странно. :1000 (29):

А за тези трите песни се замислям, че съвсем спокойно може да са били реалния Топ 3 по гласове и затова Маргарита да е решила да сложи само тях, да е скандална. :1000 (29): Каквото и да си говорим, Десислава тогава отмъкна вниманието на малките и тийновете- тези, които попринцип гласуват по подобни места. Глория и Ивана, макар и успешни и с не по-малко хитови песни, бяха малко под нея в това отношение.

 

Какво стана с песента на Деса? Нали щеше да я пуска..

 

За тази песен говорим в темата й още от ноември... :1000 (29): Щом в края на февруари още не я е пуснала, навярно я пази за рождения си ден. Добро начало на 40-те, след ужасния край на 30-те. :gun_bandana:

 

Спомняш ли си за "Певица на годината" и "Албум" по колко предложения имаше в категория? Ако са били повече от три, то категорията "Песен" е била тотален скандал!

 

Като цяло поредно доказателство, че Лозанова беше една кукла на конци, управлявана от офиса в Димитровград.

 

Да, определено сама си беше определила колко бройки да има в категориите. :1000 (29): Но конкретно в онези години не бих я обвинил изцяло в продажничество на Димитровград, макар и да си беше ясно кои са й фаворити. Неведнъж е давала награди и на изпълнители извън фирмата, включително и Певица на Таня Боева.

 

Каквото и да си говорим, времената с Нов Фолк бяха много по-различни и добри за жанра. Чак в последните години списанието взе да издиша, но тя не трябваше да зарязва цялата дейност, а да си продължи сайта, както направи Емилия Стоянова. Само ми е интересно към днешна дата какво щеше да казва за Глория. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами то си е разочароващо, Кайка! Що за албум с 8 трака, без никаква логика и концепция?!

Лелка пак е действала едно към гьотере...

Пак бяха някакви обещания за завръщане и пак не получихме нищо особено. Промоцията е ужасно заснета и монтирана. Поне добре, че с новата песен не се изложи.

 

Даже още отсега мога да й спретна плейлистата за концерта.

 

Да припомни на хората - "Уморени и студени", "Скитам се", "Ти и той", "Безумна цена", "Ах тези пари", "Вържи очите ми".

Мигновено да забрави за чекиите, които избълва от 2009 г. насам. Позволявам само "Златен", "Ало девойките" и "Ще ти взема всичките пари".

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак бяха някакви обещания за завръщане и пак не получихме нищо особено. Промоцията е ужасно заснета и монтирана. Поне добре, че с новата песен не се изложи.

 

Видях, че бабуинът Силвия Кацарова е била там. Изяла два подноса с банани.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина се запази вече бая години тази песньовка, даже си има завръщане към нея и още няколко Ванчини песни, които не бяха кой знае какви хитове към момента на издаването си, или просто са оставали в сянка тогава, за сметка на други нейни хитове.

 

"Вик" си беше доста хитова за онова време. В момента има интерес и завръщане към такъв тип песни, хората искат типичното фолк звучене, нормално е. На мен са ми много на сърце тези песни, Ивана беше сила зараи тях. Има текстове за всяка душевна рана и сърбеж. :1000 (29):

 

Снощи чухме и това:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Снощи на банкета при нас звуча "Вик" и група млади момчета се размазаха от кеф. Чудесна песен, остава си ретро хит и е една от любимите ми песни на Ванчита.

Другия път им пусни Перденца, или още по добре - Шефа и шефката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да... доста странно. :1000 (29):

А за тези трите песни се замислям, че съвсем спокойно може да са били реалния Топ 3 по гласове и затова Маргарита да е решила да сложи само тях, да е скандална. :1000 (29): Каквото и да си говорим, Десислава тогава отмъкна вниманието на малките и тийновете- тези, които попринцип гласуват по подобни места. Глория и Ивана, макар и успешни и с не по-малко хитови песни, бяха малко под нея в това отношение.

Трите песни бяха тотални хитове, това не подлежи на друг коментар, което не значи, че е било пречка да отчете авторските хитове на Глория и Ивана. Не съм съгласна, че тогава Гло е била под Деса, настъпваше си и тя яко с "12 диаманта" и не се даваше все още, трите с Кама и Деса бяха лидерки, макар Деса да обра действително тийновете. А лелкинка още си беше дебютантка, остана си тогава само с това признание, макар доста от големите имена (напр. Азис) вече да надушваха и да коментираха, че на хоризонта е нова голяма звезда. :3fdb8960598fa63e:

 

 

Даже още отсега мога да й спретна плейлистата за концерта.

 

Да припомни на хората - "Уморени и студени", "Скитам се", "Ти и той", "Безумна цена", "Ах тези пари", "Вържи очите ми".

Мигновено да забрави за чекиите, които избълва от 2009 г. насам. Позволявам само "Златен", "Ало девойките" и "Ще ти взема всичките пари".

"Уморени и студени" и "Скитам се" ги забрави отсега - права няма оправени и абсурд да ги изпее. Което значи, че ще се лишим и от "Грешна нощ", а какво би бил концерт - юбилей на Калудова без нея...

След 2009 си имаше хубави неща, майче - защо да не забие "Остави ме", гарантирам ударна реакция от публиката. Ако има фолклорна част, нека изпее и "Ало, мамо"!

 

 

"Вик" си беше доста хитова за онова време. В момента има интерес и завръщане към такъв тип песни, хората искат типичното фолк звучене, нормално е. На мен са ми много на сърце тези песни, Ивана беше сила зараи тях. Има текстове за всяка душевна рана и сърбеж. :1000 (29):

 

Снощи чухме и това:

 

Аз се учудвам на завръщането към "Седем дни" - не че не е хубава, просто като излезе беше малко след "Доза любов" и "Време за мъже" като популярност, а виж каква гледаемост има в канала на Планета.
Link to comment
Сподели в други сайтове

"Уморени и студени" и "Скитам се" ги забрави отсега - права няма оправени и абсурд да ги изпее. Което значи, че ще се лишим и от "Грешна нощ", а какво би бил концерт - юбилей на Калудова без нея...

След 2009 си имаше хубави неща, майче - защо да не забие "Остави ме", гарантирам ударна реакция от публиката. Ако има фолклорна част, нека изпее и "Ало, мамо"!

Ужасна е. Толкова ли са скъпи. Да вземе и да ги плати тия права.

Не броя "Остави ме" към чекиите. Нито останалите смислени песни от по-новия период. Имам предвид разните "Душ или направо", "Кралете", "Много си готин" и от този род. :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз се учудвам на завръщането към "Седем дни" - не че не е хубава, просто като излезе беше малко след "Доза любов" и "Време за мъже" като популярност, а виж каква гледаемост има в канала на Планета.

 

Сега погледнах, гони почти 2 милиона. На мен "Седем дни" ми харесва много, има силен текст и носи послание. "Доза любов" никога не съм я харесвала, имам спомени, че беше хит, макар и не не от най-големите, но не е мойта песен. "Време за мъже" също.

 

"Дърво без корен" защо се позабрави така? Уникална песен е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трите песни бяха тотални хитове, това не подлежи на друг коментар, което не значи, че е било пречка да отчете авторските хитове на Глория и Ивана. Не съм съгласна, че тогава Гло е била под Деса, настъпваше си и тя яко с "12 диаманта" и не се даваше все още, трите с Кама и Деса бяха лидерки, макар Деса да обра действително тийновете. А лелкинка още си беше дебютантка, остана си тогава само с това признание, макар доста от големите имена (напр. Азис) вече да надушваха и да коментираха, че на хоризонта е нова голяма звезда. :3fdb8960598fa63e:

Глория не е била под Десислава цялостно, а именно откъм по-младата аудитория. И тя си имаше доста голям дял от нея, но Десислава и Камелия бяха нови сензации и бързо й отмъкнаха по-голямата част от дяла. Създадоха си стабилна армия и сред по-зрялата аудитория, но пък там Глория още си беше ненадмината и това изравняваше везните. Затова чак през 2002 вече им беше категоричното лидерство на двете над всички други в жанра.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast featured and pinned this Тема
  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...