Jump to content



Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Азис също рязко изчезна от трендинг.

 

Според големите разбирачи тук – той сам си е махнал клипа от там!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според големите разбирачи тук – той сам си е махнал клипа от там!

Кажи нещо по темата, че Преси след 14 години отново е фурия!

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз също я харесвам, просто не стана такъв чутовен хит, какъвто го описват тук.Сравни я с “Моро му”, “Стара каравана” и “Пей, сърце” и ми кажи добре ли ти стои до тях?Това са песните, които спокойно можем да определим като големи хитове.

“Обратно в играта” също е флоп, то е ясно.

 

Ако ша сравнявам точно с тия трите - не, не ми седи добре до тях, щото Просташкото шоу ме кефи, а тия трите със сигурност не съм ги пускал повече от веднъж, и дори догава не помня дали ги изтърпях до края. :D

 

И то не е задължително всяка песен да е чутовен хит, важното е кво остава във времето - А засега като гледам се очертава че в траците на Галена, като примерно тия 4те, има повече дълголетие от тези на Пресито.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кажи нещо по темата, че Преси след 14 години отново е фурия!

 

 

Какво друго да кажа освен, че е феномен за българската музика, колкото и да не се харесва на някои хора.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво друго да кажа освен, че е феномен за българската музика, колкото и да не се харесва на някои хора.

Подкрепям те за този коментар, скъпа! :Vishenka_05:

 

Нека да погледнем към небето и да си пожелаем и в следващите 14 години да мачка.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според големите разбирачи тук – той сам си е махнал клипа от там!

Защо не - явно и двамата ги е изтърбушил Хазарта, и Галин правилно е преценил, че по-добре да го няма там, отколкото 2ро място :D За Преса наглото знаем, че подобна самопреценка не и е по силицити.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо не - явно и двамата ги е изтърбушил Хазарта, и Галин правилно е преценил, че по-добре да го няма там, отколкото 2ро място :D За Преса наглото знаем, че подобна самопреценка не и е по силицити.

 

Ако наистина се избираше, Галин не 2-ро, ами дори на 50-то място би се съгласил да бъде, но да е там.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преси е махнала и Азис, сега ще премахне всички и пак ще е номер 1. Кралица :3fdb8960598fa63e:

 

Сега ще премахне всички оснанали 49 клипа и ще остане само нейния там - искаш, не искаш - ще го пускаш.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега ще премахне всички оснанали 49 клипа и ще остане само нейния там - искаш, не искаш - ще го пускаш.

:roll1: :roll1: :roll1:

 

Напомни ми на случая как веднъж я бяха номинирали с дует и две самостоятелни песни за Песен на годината от общо шест номинирани, както се казва - 50% шанс :roll1:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: :roll1:

 

Напомни ми на случая как веднъж я бяха номинирали с дует и две самостоятелни песни за Песен на годината от общо шест номинирани, както се казва - 50% шанс :roll1:

 

:roll1: :roll1:

 

Жестоко, това се нарича силна година и тракове!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: :roll1:

 

Напомни ми на случая как веднъж я бяха номинирали с дует и две самостоятелни песни за Песен на годината от общо шест номинирани, както се казва - 50% шанс :roll1:

Трябва още доста да се помъчи, за да подобри рекордът от 100% шанс на Ангелския глас от 2000. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Азис няма нужда от трендинг. И без него ще си има много гледания. А и песента вече се превърна в хит. Преслава сън няма да спи, че някой я е минал. Тропала е и с двата крака.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Азис няма нужда от трендинг. И без него ще си има много гледания. А и песента вече се превърна в хит. Преслава сън няма да спи, че някой я е минал. Тропала е и с двата крака.

И с тези на Паола. :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И с тези на Паола. :Vishenka_05:

 

Коментирай сторито на Галин от преди няколко дни в което той си миеше зъбите под звуците на "мъжете къртиии, жените мъртвиии"... Малко след като се разбра, че рекорда е при него и нареди хейтърите в друго стори.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирай сторито на Галин от преди няколко дни в което той си миеше зъбите под звуците на "мъжете къртиии, жените мъртвиии"... Малко след като се разбра, че рекорда е при него и нареди хейтърите в друго стори.

Да и аз го забелязах. Според мен искрено се раздаваше на Преслиния трак. :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трябва още доста да се помъчи, за да подобри рекордът от 100% шанс на Ангелския глас от 2000. :3fdb8960598fa63e:
"Вик" на мис Айтос също трябваше да бъде номинирана тогава, но Марга бе твърде влюбена в Деса през далечната 2000 година. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Вик" на мис Айтос също трябваше да бъде номинирана тогава, но Марга бе твърде влюбена в Деса през далечната 2000 година. :3fdb8960598fa63e:

Къде е Марга сега да й награди някой от кючеците? :girl_cry2:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast featured and pinned this Тема
  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...