Jump to content



Препоръчани коментари

Знаете ли, че Луна не спира да пише под постове на певици във Фейсбук и да поства собствените си песни? :roll1:

Разбира от маркЕтинг жената!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Не съм забелязал. Дай пример ако може. :1000 (29):

Отвори профилната снимка на страницата на Гери-Никол и ще се натъкнеш на “Тук-там, тук-там” и “Леко, леко, леко”.Има постове и в публикации на IVY ( Ива Атанасова ), под вчерашен пост в профила на Маги Халваджиян, имаше и под постове на някоя чалгаджийка, ама за тези се сещам на прима виста. :1000 (29):

 

Разбира от маркЕтинг жената!

Да вземе да обади на Фатме как се правят нещата!

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отвори профилната снимка на страницата на Гери-Никол и ще се натъкнеш на “Тук-там, тук-там” и “Леко, леко, леко”.Има постове и в публикации на IVY ( Ива Атанасова ), под вчерашен пост в профила на Маги Халваджиян, имаше и под постове на някоя чалгаджийка, ама за тези се сещам на прима виста. :1000 (29):

Да вземе да обади на Фатме как се правят нещата!

Имаше новини за това - била поствала под Патрашкови и Минчеви постове. Евала, и аз бих го правил!

 

За да не е спам:

https://www.goreshto.net/12783/luna-razkaza...meneca-vij-tuk/

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Май дори и нейните фенове са забравили "пробива в Сърбия" :1000 (29):

Ако искаше да се пробие в Сърбия щеше да го направи лесно с бърз хит, не с балада, която иначе изцяло е финансирал Кеба.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледания за последното денонощие:

 

1. Азис - 439К

2. Галин и Лидия - 288К

3. Преслава - 184К

4. Кали и Тони Стораро - 162К

5. Емануела - 135К

6. Галена - 80К

7. Галена - 53К

8. Джена - 50К

 

Емануела с трета поредна песен, която не е голям хит като предишните й. А песента на Азис върви по-добре от "Мотел" с тези гледания. :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледания за последното денонощие:

 

1. Азис - 439К

2. Галин и Лидия - 288К

3. Преслава - 184К

4. Кали и Тони Стораро - 162К

5. Емануела - 135К

6. Галена - 80К

7. Галена - 53К

8. Джена - 50К

 

Емануела с трета поредна песен, която не е голям хит като предишните й. А песента на Азис върви по-добре от "Мотел" с тези гледания. :helpsmilie:

 

Между другото забелязах нещо интересно: все по-често ми се предлагат чалга песни, тъй като и аз започнах да пускам повече песни от Планета Офишъл, например. А лятото почти не пусках чалга и ми предлагаше само чужда музика и бг поп. Това прекрасно илюстрира, че когато има отлив от даден жанр, песни от него спират да се показват отстрани.

 

В тази връзка, чалгата е възстановява. Попът изглежда ще повтори 2006та, когато поради липса на тракове и хитове, беше погълнат от чалгата. Дано са си опекли летните тракове, че не ги виждам иначе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото забелязах нещо интересно: все по-често ми се предлагат чалга песни, тъй като и аз започнах да пускам повече песни от Планета Офишъл, например. А лятото почти не пусках чалга и ми предлагаше само чужда музика и бг поп. Това прекрасно илюстрира, че когато има отлив от даден жанр, песни от него спират да се показват отстрани.

 

В тази връзка, чалгата е възстановява. Попът изглежда ще повтори 2006та, когато поради липса на тракове и хитове, беше погълнат от чалгата. Дано са си опекли летните тракове, че не ги виждам иначе.

Това е строго индивидуално според интереса на потребителя.

2uswxab.png

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е строго индивидуално според интереса на потребителя.

2uswxab.png

На мен на Преслава не ми се е показвала още от както е излезнала! Винаги Камелия, Мария или Галин и Лидия. Това е

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е строго индивидуално според интереса на потребителя.

2uswxab.png

 

Ютуб винаги вкарва по някои тракове, които не си слушал много или скоро.

 

Да, когато има масов отлив, нещата стигат до лято 2018. Точно, защото се показват по интереси.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен на Преслава не ми се е показвала още от както е излезнала! Винаги Камелия, Мария или Галин и Лидия. Това е

На мен Галена не ми се показва :D

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Божееее, получих шокираща информация!

 

Лелчето ми май е записала песен с Аднан бийтс. Гадост! :gun_bandana:

:helpsmilie:

 

Надявах, се че й е дошъл акъла, но явно ще има още чекии за слушане.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само и тя не е била рапЕрка! :3fdb8960598fa63e:
В новата му песен е взел припева с текста на "100 патрона". И май покрай това са действали нещо. Дано не излезе! :mf_surrender:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В новата му песен е взел припева с текста на "100 патрона". И май покрай това са действали нещо. Дано не излезе! :mf_surrender:

 

Дано да излезе. С подходяща мелодия и оригинален, но не твърде просташки текст Ивана има шанса да завърти главата на тийновете, които отдавна загуби. Онзи цвърчащ некадърник Денис изкара 10-милионен хит с Аднан, дето ако някой ми го беше казал предварително, че този ще има някога такъв хит, щях да се смея много.

 

Хитра и добре ориентираща се лисана ми е айтоската Ваня. :phpgrin2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано да излезе. С подходяща мелодия и оригинален, но не твърде просташки текст Ивана има шанса да завърти главата на тийновете, които отдавна загуби. Онзи цвърчащ некадърник Денис изкара 10-милионен хит с Аднан, дето ако някой ми го беше казал предварително, че този ще има някога такъв хит, щях да се смея много.

 

Хитра и добре ориентираща се лисана ми е айтоската Ваня. :phpgrin2:

 

Докъде стигнахме - Ванча да тръгне по добре утъпкания от Татяна път, с плахата надежда да повтори успеха на Мамасита и да звучи от всички южни квартали на София.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано да излезе. С подходяща мелодия и оригинален, но не твърде просташки текст Ивана има шанса да завърти главата на тийновете, които отдавна загуби. Онзи цвърчащ некадърник Денис изкара 10-милионен хит с Аднан, дето ако някой ми го беше казал предварително, че този ще има някога такъв хит, щях да се смея много.

 

Хитра и добре ориентираща се лисана ми е айтоската Ваня. :phpgrin2:

Денис наистина е некадърен, но на мен ми е доста секси. :3fdb8960598fa63e:

Винаги съм си падала по селяндури.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Докъде стигнахме - Ванча да тръгне по добре утъпкания от Татяна път, с плахата надежда да повтори успеха на Мамасита и да звучи от всички южни квартали на София.

 

:1000 (29): :1000 (29):

 

Изобщо не й е плаха надеждата на маман Калуд. Маман е много по-напред в духовен и интелектуален план от онзи посерич от Съединение. :3fdb8960598fa63e:

 

Клизмаджийката впечатлява с неподправената си тъпота и селски колорит. В Калуд има доза дяволитост и лицемерие и макар хейтъри да я свързват с кюфтета, от нея струи класа на дама с положение.

 

Набарат ли точното парче, Ивана ще се види в чудо с мегахит.

 

Денис наистина е некадърен, но на мен ми е доста секси. :3fdb8960598fa63e:

Винаги съм си падала по селяндури.

 

Обясни защо си против евентуална колаборация. "Едно Обичам те" е хубава песен, но защо да се ограничаваме само в тази стилистика? Жената тъкмо направи тяло като на 25-годишна, нека докосне и този възрастов таргет с песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обясни защо си против евентуална колаборация. "Едно Обичам те" е хубава песен, но защо да се ограничаваме само в тази стилистика? Жената тъкмо направи тяло като на 25-годишна, нека докосне и този възрастов таргет с песен.
Аз винаги съм искала маман Калуд да се изяви в дует с някой актуален, но точно с този... Твърде голям простак е, има нещо дразнещо в тембъра, а и не е на нивото на госпожа, на която кмета на Пловдив отива на крака, а генерал Борисов връчва награда с комплименти.

 

Ако ще гоним мега хит и таргета, който споменаваш, спокойно може да набере номера на отколешната си дружка Десислава и да забият нещо в средно темпо и кахърен текст. Или пък дори да бъде по-смела и да направят нещо мазничко с Тунчер Стораро. Но поне да е с име, доближаващо се до нейното.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast featured and pinned this Тема
  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...