Jump to content



Препоръчани коментари

Ужасна е. Толкова ли са скъпи. Да вземе и да ги плати тия права.

Не броя "Остави ме" към чекиите. Нито останалите смислени песни от по-новия период. Имам предвид разните "Душ или направо", "Кралете", "Много си готин" и от този род. :mf_surrender:

Е, със сигурност няма да избаца "Душ или направо" в НДК, Кайенче, споко! :3fdb8960598fa63e:

Но пък много искам да я чуя на живо с "По дяволите Рая" и "Всичко е наред". Дано се сети!

 

 

Сега погледнах, гони почти 2 милиона. На мен "Седем дни" ми харесва много, има силен текст и носи послание. "Доза любов" никога не съм я харесвала, имам спомени, че беше хит, макар и не не от най-големите, но не е мойта песен. "Време за мъже" също.

 

"Дърво без корен" защо се позабрави така? Уникална песен е.

"Време за мъже" гърмеше тогава, както и "Ние сме номер 1", но сега "Седем дни" ги задминава.

 

 

Глория не е била под Десислава цялостно, а именно откъм по-младата аудитория. И тя си имаше доста голям дял от нея, но Десислава и Камелия бяха нови сензации и бързо й отмъкнаха по-голямата част от дяла. Създадоха си стабилна армия и сред по-зрялата аудитория, но пък там Глория още си беше ненадмината и това изравняваше везните. Затова чак през 2002 вече им беше категоричното лидерство на двете над всички други в жанра.
Любимата ми песен от 2002 година не е ни на Деса, ни на Кама... :3fdb8960598fa63e:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Аааа, не.... от шефските песни признаваме и пускаме само химна на 2018-та:

 

Тва е дискриминация, ограничаваш хората само с хита на 2018та, редно е да включиш в ротацията и хита на 2019/20та.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин в Инстаграм: "Много неща мога да ви кажа за наградите, но факта че вече ги няма трябва да ви говори достатъчно"

 

Ще започнат всички да се издават, ама късно .. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Почвай, то не остана - в близките 4 дена едва ли ще излезе нещо разтърстващо. Но нали знаеш, че всяка класация тази година почва от 2ро място?

Да ви спори седмицата!

 

ТоSASHO IVANOV

2 days ago

тотален попфолк хит и уникална попфолк песен браво клеа супер си уникат и върхът си и номер 1 обичам те много

 

Маргарита е пропуснала да отчете и този хит с номинация:

 

Кати беше царицата на началото на века, така както по-късно Андреа властваше и не бе оценена. Това са предразсъдъци. Кой е казал, че трябва да си ебасимуси гласа, за да имаш хит и заслужиш награда в съответната година?!

 

Галин в Инстаграм: "Много неща мога да ви кажа за наградите, но факта че вече ги няма трябва да ви говори достатъчно"

 

Ще започнат всички да се издават, ама късно .. :1000 (29):

Те и преди са казвали. Все пак никога не е било тайна, че предварително им се казваше какво печелят и понякога ставаха преди да бъдат обявени. Изключение беше Борис Дали, когото в последния момент решиха да наградят за дебют и имаше доста иззлобели колежки. :D Някои купуваха, но имаше категории, които не можеше да бъдат купени и Митю си решаваше.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само аз ли забелязвам, че откакто Преса, Галин и Азо превзеха попнейбъла и Галош изпадна от топ 5, една агитка спря да публикува всекидневната топ 10 по гледаемост. Лошо им е :3fdb8960598fa63e:

 

Преслава продължава да мачка с 250ка дневни. Сиг пак купува :whistling:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо песните на Пепислава не успяват да се класират?

 

http://planeta.tv/news/view/Slushatelite-v...zbraha-Marakesh

 

Не е нужно да ми отговаряте.

Може ли аз, може ли аз? Цурето е спазарила първото място, а Галена с рестото е получила 2ро и 3то,

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може ли аз, може ли аз? Цурето е спазарила първото място, а Галена с рестото е получила 2ро и 3то,

Аплодисменти!

На Пепа не й стигат парите от пазарене в тубата.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

TOP5 PAYNER/A1 XPLORE MUSIC

 

 

1.Преслава- Изтрезняваш ли

2.Галена- Феноменален

3.Галена- Сърце

4.Яница- Въртележката

5.Емануела и Джордан- Купих ти сърце

 

Пореден рекорд :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

TOP5 PAYNER/A1 XPLORE MUSIC

 

 

1.Преслава- Изтрезняваш ли

2.Галена- Феноменален

3.Галена- Сърце

4.Яница- Въртележката

5.Емануела и Джордан- Купих ти сърце

 

Пореден рекорд :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e:

Уоу наистина пореден рекорд Галена навсякъде с 2,3 песни

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви са тези смешни и поръчкови фирмени класации? Кой днес помни и слуша "Маракеш"? Миналата година имаше поне 20 по-големи хита от нея. :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви са тези смешни и поръчкови фирмени класации? Кой днес помни и слуша "Маракеш"? Миналата година имаше поне 20 по-големи хита от нея. :mf_surrender:

Ами ако Пепа бе първа, нямаше ли да кажете, че явно е най-търсена в приложението?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами ако Пепа бе първа, нямаше ли да кажете, че явно е най-търсена в приложението?

Щеше да е по-реалистично със сигурност. Не ми е до това, че е Галена първа, а че песента е боза и никой вече не я помни. Ако беше с "Феноменален" нямаше да кажа нищо.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щеше да е по-реалистично със сигурност. Не ми е до това, че е Галена първа, а че песента е боза и никой вече не я помни. Ако беше с "Феноменален" нямаше да кажа нищо.

Еми явно хората, които и да са те, ползващи тоя апп, къфто и да е той, щото поне аз за първи път чувам как имало такъв, явно я слушат тая песен.

 

А и както видяхме на концерта, на нас може и да не ни харесва Жотема, ма има хора дето и се кефят. Явно гчаст от тях се припокриват с абонатите на а1 хъплормузик.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А и както видяхме на концерта, на нас може и да не ни харесва Жотема, ма има хора дето и се кефят. Явно част от тях се припокриват с абонатите на а1 хъплормузик.

Да, затова я изрязаха после от записа. :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, затова я изрязаха после от записа. :mf_surrender:

Впредид кой плаща за целия масраф, ти специално е редно да се радваш, че 1) изобщо има концерт, за да може 2) Пепе да закрива и 3) изобщо го излъчват, вместо да търсиш кусури що Цура не си харесала левия профил, те не снимали десния и накрая цялото изпълнение на Жотема заминало в кофите.

 

То не случайно се говореше че Софка ша се жени в Арена Армеец, та белким Наглата от Толбухин види тая зала и без концерт на кокошарника.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Впредид кой плаща за целия масраф, ти специално е редно да се радваш, че 1) изобщо има концерт, за да може 2) Пепе да закрива и 3) изобщо го излъчват, вместо да търсиш кусури що Цура не си харесала левия профил, те не снимали десния и накрая цялото изпълнение на Жотема заминало в кофите.

 

То не случайно се говореше че Софка ша се жени в Арена Армеец, та белким Наглата от Толбухин види тая зала и без концерт на кокошарника.

Лошото е, че 95% са такива като него, които не си мърдат задника от стола и висят пред компютъра и коментират приеми, бисове и т.н без дори да ходят на концерта.

Наблюдава лайв клипчета от фейсбук и изгражда мнение за всичко с тези клипчета, а на живо и в залата е съвсем различно.

И дъвче цяла година неговото мнение и го налага тук, а не е присъствал в залата.

Преслава дори не знае за съществуването му, а той се бори с зъби и нокти да я защитава

И аз ако бях на мястото на Преслава.. щях да се правя, че не ми е фен :1000 (29):

 

П.С.

Маракеш беше изрязана главно заради Цура, но и Галена имаше гафове :) ( падането на обицата ) и Цура как я дърпаше да си тръгват :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast featured and pinned this Тема
  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...