Jump to content



Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Още един хитово звучащ трак, който не получи нужното внимание. Помниш ли като я изпя премиерно в Мюзик Айдъл и седна в скута на Фънки. :3fdb8960598fa63e:
Всичко помня! Песента е един път, а лелча трябваше да покани Фънкаря и в клипа. :3fdb8960598fa63e:

 

 

Димитров е интерсчия и използвач, изцежда актуалните топ имена до последна капка и след това сякаш нищо не е било. Манталитетът му винаги ме е дразнил. Ако въобще не е звъннал да я уведоми какво се случва с турнето - дали ще е там, или не - ми се вижда много селско. "Използвахме те 3-4 години да си гвоздея на програмата, сега когато имаш спад, СИ НИКОЯ!"
Жената научава, че няма да е на турне от афишите и рекламите в "Нов фолк". Има и готов микс за 2008 година, както и 5 тоалета, които да сменя. Представям си какво е почувствала, макар никъде да не го изкоментира, заради голямата си гордост.

Ако беше Рени, щеше да е по всички вестници с изявления и жалби.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Димитров е интерсчия и използвач, изцежда актуалните топ имена до последна капка и след това сякаш нищо не е било. Манталитетът му винаги ме е дразнил. Ако въобще не е звъннал да я уведоми какво се случва с турнето - дали ще е там, или не - ми се вижда много селско. "Използвахме те 3-4 години да си гвоздея на програмата, сега когато имаш спад, СИ НИКОЯ!"

Не е баш така.

Пресли колко пъти имаше спад, ама я реанимира, милата. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е баш така.

Пресли колко пъти имаше спад, ама я реанимира, милата. :3fdb8960598fa63e:

Факт е, че им е последната голяма звезда от ранга на Глория и Ивана и се е хванал като удавник за сламка за нея. Но пък и мис Лисичка никога няма да си остави коня в калта. :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всичко помня! Песента е един път, а лелча трябваше да покани Фънкаря и в клипа. :3fdb8960598fa63e:

Жената научава, че няма да е на турне от афишите и рекламите в "Нов фолк". Има и готов микс за 2008 година, както и 5 тоалета, които да сменя. Представям си какво е почувствала, макар никъде да не го изкоментира, заради голямата си гордост.

Ако беше Рени, щеше да е по всички вестници с изявления и жалби.

Всичко се връща, както се казва. Ванча получаваше за сметка на други. После бързо ѝ дойде реда да плаща.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За сметка на кои е получавала?

Предполагам, отчитаните от нея по-големи проценти, което промени договорите на почти всички във фирмата.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е баш така.

Пресли колко пъти имаше спад, ама я реанимира, милата. :3fdb8960598fa63e:

 

Пепа имаше спадове колкото си искаш, но 1) Митьо не успя да произведе неин адекватен заместител 2) тя продължава да му снася яко, за разлика от всички останали.

 

Освен сичко останало, Ванча изпадна зад борда в момента, когато Планета кокошарник спряха със сръбските кавъри, неин основен източник на поминък (то и други най-много намазали от тая схема направиха същото, на прима виста - Вероника и Магда). Вероятно, ако в същия момент е решила да се прави на отворена за %, практика, която както знаем е по нейна идея, е нормално да бъде пенсионирана забърже.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така и така сте заговорили за каката на фолка... Утре в 11:00 часа премиера на видеото с Ванката- "Искам да съм голям".

Тя е лелята на фолка, а не каката. Каква кака е на 50? :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя е лелята на фолка, а не каката. Каква кака е на 50? :Vishenka_05:

На мен ми е кака. Не я приемам като леля! 😀 Как ще коментирате, че в третия месец от годинината вече ще е с втори клип?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предполагам, отчитаните от нея по-големи проценти, което промени договорите на почти всички във фирмата.
По-добре да отчита големи проценти, за да си получи заслужените титли и успехи, отколкото да лапа големи пишки, както други... :3fdb8960598fa63e:

 

 

На мен ми е кака. Не я приемам като леля! 😀 Как ще коментирате, че в третия месец от годинината вече ще е с втори клип?
Леличка ти е, не се прави!

 

Дано видеото да е добро, песента е забавна.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква кака ти е, като е два пъти по-стара от теб. :1000 (29):

 

Оценявам ентусиазма на лелча да е активна тази година, само да внимава какво ще ни предложи.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нито на Азис, нито на Галин, нито на Преслава им пасват гледанията с тяхната "хитовост".

Сигурно, са реални, но все пак....

 

Дойдоха времена, в които се правят страшни гледания, а изчезнаха истериите по песните.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Над 50k харесвания и 80k споделяния.

 

И нито един клип от някоя кръчмотека с избухвация на таз песен.

 

Междудругото, така и не каза - къде прати сигнал че в клипа се рекламира СИЛНО ТОКСИЧЕН ПРОДУКТ ВОДЕЩ ДО ПРИСТРАСТЯВАНЕ НА 11-13 ГОДИШНИ ДЕЦА?

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast featured and pinned this Тема
  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...