Jump to content



Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Въпрос на гледна точка. Но пък от друга страна и грозденцето е кисело, ама доста тази година... :wine:

Защо? Преси беше жури в "Гласът" 5 години преди Кама. :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Впредид кой плаща за целия масраф, ти специално е редно да се радваш, че 1) изобщо има концерт, за да може 2) Пепе да закрива и 3) изобщо го излъчват, вместо да търсиш кусури що Цура не си харесала левия профил, те не снимали десния и накрая цялото изпълнение на Жотема заминало в кофите.

 

То не случайно се говореше че Софка ша се жени в Арена Армеец, та белким Наглата от Толбухин види тая зала и без концерт на кокошарника.

Явно заглавието и певиците привличат внимание. Не е казано, че песента е била харесана след слушането й, но е била чута все пак. Други и толкоз интерес не са събудили. Лятото чух двама мангали на сокака пред мен да я слушат от телефона за сефте, мълчаха, вървяха и чакаха да се случи нещо. 😁

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо? Преси беше жури в "Гласът" 5 години преди Кама. :Vishenka_05:

 

Дори Марче беше по-впечатляваща като жури като беше в Музик айдъл.

 

Музикалната услуга на Ментел е пълен боклук, и едва ли много хора я използват.

 

Първо, не са Ментел а (л)А(й)но, и 2ро, нищо очевидно нито в лошото и качество, нито в това колко хора я ползват. За сметка като гледам с някви 3 месеца гратис, сумати балами, дето иначе не ползват такива неща като стрийминг услуги, мое са се навили, още повече абонамента за нея върви супер удобно с месечната сметка, вместо с кредитни карти и прочее. Да не говорим че 10 лв на месец са прилична цена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно заглавието и певиците привличат внимание. Не е казано, че песента е била харесана след слушането й, но е била чута все пак. Други и толкоз интерес не са събудили. Лятото чух двама мангали на сокака пред мен да я слушат от телефона за сефте, мълчаха, вървяха и чакаха да се случи нещо. 😁

 

Чакаме да се случи нещо е много точно описание на Жотема. Лично аз чаках да почне няква яка песен, или да видя за кво толкоз са изхарчили толкоз пари да ходят чак до Маракеш да снимат, но така и си останах с чакането.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо? Преси беше жури в "Гласът" 5 години преди Кама. :Vishenka_05:

 

Защото е февруари 2019 и никой не се интересува кога Пресли е била жури в същото предаване. Вероятно заради доста по-високият рейтинг днес, в БТВ са преценили, че цифрите в чалгата имат значение, само когато не ги манипулира Митко Пайнера и сега берат плодовете от уместният си избор преди 3 години. :1000 (19):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чакаме да се случи нещо е много точно описание на Жотема. Лично аз чаках да почне няква яка песен, или да видя за кво толкоз са изхарчили толкоз пари да ходят чак до Маракеш да снимат, но така и си останах с чакането.

Поне двама сме значи.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сигурно съм изпуснала ама Коцето май е напуснал пайнер, няма го в листата на изпълнители и не му вписват участията..

 

Ти на коя планета живееш изобщо? Много си изостанала. То нов клип ще снима след няколко дена, тя чак сега разбрала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти на коя планета живееш изобщо? Много си изостанала. То нов клип ще снима след няколко дена, тя чак сега разбрала.

 

Е не всички имат на Коцьо вайбъра, така че е нормално да не е чула още момичето, не вдигай такава пушилка сега.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И доколкото те познаваме, тая ти позиция ще е до момента, в който не се сетят да викнат Пепа от Толбухин за жури.

 

Така че тия истории, как си имал принципи до степен да бойкотираш нещо, ги продавай на някой друг.

Заклевам се, това твоето е някаква мания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Заклевам се, това твоето е някаква мания.

 

А това твойто - да си извърташ мнението на 180 градуса само заради Преса - е болестно състояние.

 

И виждам, че дори не правиш опит да кажеш, че тоя ти бойкот няма да е от днеска до утре, според зависи от появата на определена певачка там, не знам - да го смятам ли за напредък или не?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти на коя планета живееш изобщо? Много си изостанала. То нов клип ще снима след няколко дена, тя чак сега разбрала.

 

:roll1: :roll1:

 

Ти откачи ли? Хората не са длъжни да следят всяка крачка на певците. Айде набий я, че е била заета и нямала време да прочете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1:

 

Ти откачи ли? Хората не са длъжни да следят всяка крачка на певците. Айде набий я, че е била заета и нямала време да прочете.

 

:roll1:

 

Милко си махна мустака, Таня - не!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А това твойто - да си извърташ мнението на 180 градуса само заради Преса - е болестно състояние.

И да не ти се вярва, мнението ми за рекламата на цигари си остава непроменено, и не одобрявам това нейно решение. Как не ти омръзна да говориш за това три седмици и да ме преследваш из целия форум?

 

Каквото си сториш сам, никой ни мож ти го причини.

Само дето аз нищо не съм направил.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И да не ти се вярва, мнението ми за рекламата на цигари си остава непроменено, и не одобрявам това нейно решение. Как не ти омръзна да говориш за това три седмици и да ме преследваш из целия форум?

Само дето аз нищо не съм направил.

Бахахоха. Всички са свидетели. Вицът на века.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Любимият ми трак за 2018 вече е с 11 милиона! :Vishenka_05:

 

Усещаш ли как тази песен ще мине "Моро му"? Което е поредно доказателство за важността на показването отстрани. След 1 година може да се окаже най-големият й самостоятелен хит в youtube ерата.

 

------------------

 

Почерпете се с този парцал с етно елементи. Късат го от въртене по нечалга радиостанциите, а има само 10 мила:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Усещаш ли как тази песен ще мине "Моро му"? Което е поредно доказателство за важността на показването отстрани. След 1 година може да се окаже най-големият й самостоятелен хит в youtube ерата.

Тая песен не ми омръзва. Попринцип си го казвам за всяка нейна, ама вече почти четвърти месец я слушам всеки ден нон стоп все едно е излязла днес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая песен не ми омръзва. Попринцип си го казвам за всяка нейна, ама вече почти четвърти месец я слушам всеки ден нон стоп все едно е излязла днес.

 

Оо, пате, ти си лудичко. :hug:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast featured and pinned this Тема
  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...