Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Преслава вече има 19К лайка, колко е рекорда?

"Не се изтриваш" имаше 19к за 24 часа.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Na Galena posledniqt klip mi prilicha na nqkolko drugi neini… inache "Fenomenalen" I "Marakech" sa sigurno nai - dobrite I klipove . Djena sushto mi haresa kakvo pusna poslednata godina ! Sprq da uviva vuv vsqka pesen , smeni stila si I viziqta . Aneliq e unikalna v svoite provali - nqma takava pevica ! A za men Kameliq e predcedent ! 22 godini uspeshna kariera , tova za men e edinstvenata pevica , koqto nikoga nqma da omruzne na auditoriqta , tq znae koga I kude da se poqvi , neinite izqvi vinagi sa premisleni I nikoga ne greshi v podhoda si - bilo to muzikalen ili medien ! Gloriq pusna seriq ot skuchni pesni , Ivana e pevicata , koqto za men trqbva da spre da se zanimava s muzika - pee strahotno , no e izcherpana ot kum muzika I sudurjanie I nqma kakvo interesno da predstavi na publikata . Emanuela napravi dosta silni pesni I za purvi put se poqvi nqkoi , koito da lidira nad Galena I Preslava ! Tova e moeto obektivno mnenie , az sum gen na Galq I Kami I poneje , no Foksa me uchi da buda obektiven da ne izrazqvam pristrastiqta si kum konkreten izpulnitel…:)

Е ся стана страшно

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новият хит на Преслава ТРЕСЕ ДЪРЖАВАТА !!!

 

Кой е с графиките на годината? Аз, разбира се!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен е добра идея да пускат няколко часа предварително песните в онлайн платформите за стрийминг. Така ще ги популяризират, пък хората ще си пуснат впоследствие да видят и клипа.

+1

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Споделянията на хитовете на есен-зима:

 

Да гори в любов 120К

Сърце 100К

Грешка беше 98К

Феноменален 90К

Мило мое(Максим) 65К

Едно Ферари 60К

Яко ми е 57К

Мило мое (Денис) 55К

Въртележката 41К

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знам, но не виждам смисъл да го прави. Не е отчаяна комплексарка като Мария и Татяна.

 

Да, бе хич не е. Една врякаща селянка от много по-малък град с пришито лице я прави да не знае на кой свят се намира.

 

 

Нека не забравяме, че това е първата песен от ''Феноменален'' и ''Яко ми е'' която е това което се котира в дискотеките. Мен изобщо не ме изненадва. Близо три месеца беше пълна суша и народа оцени хубавите песни като на Ивана и Лияна, но искаше и нещо по-комерсиално и Преса им го даде.

 

Какво им даде? Една претоплена, изкопирана манджа. Тя и "Феноменален" напомняше "Зоопарк", но за трети път в рамките на година да слушаме подобна мелодия? И то от певицата, за която твърдите, че е Примата на модерния фолк.

 

"Да гори в любов" е много по-запомняща се, звучи по-оргинално и беше пусната в най-багодатния за youtube трафик сезон, в петък срещу събота.

 

Утре в България всички са на работа или на даскало, много интересно как нещата отиват натам, че този евтин мазньоч ще поставя рекорди? Песента също така не е нито лирична, нито любовна, защото знам, че тръгнеш да ми обясняваш как днес било празник и всички влюбени я слушали. Друг път! Това е една кючекчийщина с агресивно-просташки текст, а днес ако някой празнува, се очаква да е в роматично настроение.

 

Простачката се излага за пореден път и се чудите как да я оправдаете.

 

@Kondomcho

 

Коментирай гледанията и лайковете.

 

Какво да им коментирам: Смешна циганка, по-талантлива от Галена, но жестоко комплексирана от нея. Налага й се да си помпа кариерата изкуствено.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам Галена да е била с бис и да е пяла чудесни ретро песни акапелно на последния концерт .. ;) После ми говори кой кого мачка, Кондоме. Галена я мачкаше 2013, 2015 и 2016, но сега - не.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам Галена да е била с бис и да е пяла чудесни ретро песни акапелно на последния концерт .. ;) После ми говори кой кого мачка, Кондоме. Галена я мачкаше 2013, 2015 и 2016, но сега - не.

 

Ами ти друго няма какво да кажеш - повтаряш ги тези добри приеми като мантра от цяло десетилетие. Имаш се за умен. В същото време се оставяш тази селянка да те прави на глупак, че било възможно да направи 500К гледания за денонощие. Те най-големите мегахитове, слушани в 10 държави не правят толкова - говоря за мегахитове, които видно остават във времето, та нашата селянка с поредния комерс ли.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами ти друго няма какво да кажеш - повтаряш ги тези добри приеми като мантра от цяло десетилетие. Имаш се за умен. В същото време се оставяш тази селянка да те прави на глупак, че било възможно да направи 500К гледания за денонощие. Те най-големите мегахитове, слушани в 10 държави не правят толкова - говоря за мегахитове, които видно остават във времето, та нашата селянка с поредния комерс ли.

След "Не се изтриваш" Преслава възкръсна и пак се изравни с Галена, даже ако не беше "Шефката" щеше вече да е дръпнала сериозно пред нея. Неоспорим факт!

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще направим ли 300К за 12 часа е въпроса?

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

След "Не се изтриваш" Преслава възкръсна и пак се изравни с Галена, даже ако не беше "Шефката" щеше вече да е дръпнала сериозно пред нея. Неоспорим факт!

 

Което каква връзка има с казаното от мен, че се оставяш да те правят на глупак и изповядваш логически невъзможни постижения?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...