Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Щот си знаят публиката - важното е да се пее за плюскане, кюфтета и пиячка, все тая дали се е докарала точно като за циганската сватба, на която кумува и дали е свила музиката от Анелия или Галена. Все пак за Булгаристан си говорим. Пък и какво друго да вълнува народа на най-важния празник в годината - Св Трифон?

Преслава е близко до народа - факт. На теб и Галя като не ви изнася - Тайланд ви очаква. Да не са ви вързали? Може и към космоса да полетите, че пришитото лице на там се е запътило. Поне си знае на какво прилича - микс между травестит и извънземно, не се бях замислял до сега. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Винаги е било очевидно, когато някой купува гледания. Правите се на интересни, или се опитвате сами да се убедите, че купува? Това да не е някоя треторазрядна като Татяна или Мария

 

Тя щото не купува гледания била навъртяла над 50 хиляди гледания посред нощ в работен ден.

 

Ели просто ЖПО, бившето Фаст, седи и цъка Ф5 на компютъра, 2 лаптопа и 4 телефона, вместо да коментира как Преса рекламира цигари?

 

Да, някой става смешен, ама имате още време да изорете ново дъно и да почнете новото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава е близко до народа - факт. На теб и Галя като не ви изнася - Тайланд ви очаква. Да не са ви вързали? Може и към космоса да полетите, че пришитото лице на там се е запътило. Поне си знае на какво прилича - микс между травестит и извънземно, не се бях замислял до сега. :1000 (29):

 

Мда, толкова не ни изнася, че Преса е изкопирала трендсетърката и в новия клип се е превъплатила в Галя от най-циганския и период. Само е пропуснала в клипа да викне Амет и Хабиби за да беше пълна картинката.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Винаги е било очевидно, когато някой купува гледания. Правите се на интересни, или се опитвате сами да се убедите, че купува? Това да не е някоя треторазрядна като Татяна или Мария

 

Място не могат да си намерят ,че Преса пак ги качи на черешата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя щото не купува гледания била навъртяла над 50 хиляди гледания посред нощ в работен ден.

Голямото обновяване на YouTube винаги е по това време, и засяга всички клипове в сайта. Не си в час.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мдам, толкова смазани Галенови, че чак Преса се наложи да се изръси за гледания, вместо да вземе на Паола памперси.

 

Толкова смазани, че се изпокрихте по всички миши дупки вместо да изкоментирате как толбухинската света вода ненапита рекламира цигарки в клипа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Голямото обновяване на YouTube винаги е по това време, и засяга всички клипове в сайта. Не си в час.

 

Ти кажи за цигарите, пък после ми обяснявай аз в час ли съм.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Голямото обновяване на YouTube винаги е по това време, и засяга всички клипове в сайта. Не си в час.

 

Законно е, но морално ли е? Вижте в САЩ какви движения против цигарите правят

https://www.thetruth.com/

 

Само ние в Европа сме изостанали.

 

Не мисля че Преслава би се съгласила. Разгледай и Инстаграма. Демонстрира здравословен живот, фитнес и екскурзии. Някак не върви да изтипоса цигари до всичко това.

 

И какво като е рекламирала цигари преди 10 години, като в днешен ден се е променила към по-добро и не би го направила? Аз никога не съм одобрявал проекта "Усещане за Мерелин" .

 

Пуснах темата защото ми е крайно неприятно че случаят с Мерлин и Кинг се повтаря, не заради някой конкретно. Рекламите за цигари ме отвращават.

 

Или просто вече не те отващават рекламите за цигари?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако и пукаше за стотиците дечица на 11-12 години които я следват щеше да откаже. Става въпрос са силно токсичен продукт, предизвикащ зависимост и трайни щети на човешкото тяло, а не за бисквити "Тук" примерно. Не я оправдавайте.

 

Обнових първия пост.

 

Ся що не обновиш първия пост в оная тема? Или понеже тоя път пачката е за Пресла, нея може да я оправдаваме?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледания за премиерен ден специално не знам как биха могли да се купят, след като те се генерират след 24 часа, Рут Колева беше направила клип с експеримент относно това. Само в моя профил 39 човека са споделили песента, общия брой е над 15к, излишно е да се говори за такива глупости.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледания за премиерен ден специално не знам как биха могли да се купят, след като те се генерират след 24 часа, Рут Колева беше направила клип с експеримент относно това. Само в моя профил 39 човека са споделили песента, общия брой е над 15к, излишно е да се говори за такива глупости.

 

Тоест искаш да ни кажеш, че с песен, която е по-слаба от предната, щото е претоплена манда, която вече сме слушали най-малкото 2 пъти, и която имаше премиера след цяла година пауза заради бременността, и няколко седмици затишие изобщо в жанра, е напълно нормално да има повече гледания?

 

Ставаше смешни просто и мисля, че е време.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава ражда и цялото внимание е насочено към нея и прави 360К за ден на песен, която е много по-яка от тази. Тази прави същите гледания за половината време. Какво ви е обяснението? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

371,168 гледания :Vishenka_05:

 

Забелязвам, че все още отказваш да коментираш рекламата на цигари в клипа. Докога смяташ да я караш така? Или окончателно смяташ да ни покажеш как нямаш топки и оная тема си беше не щото те дразни рекламата, а щото го прави Галена? не че не беше очеизбождащо за всички.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Fast е купил гледания :1000 (29):

Направо се късам от вълнение за мнението на кюфтетата :mf_surrender:

Защо ревеш на мама и тати все едно съм ти взел близалката?

 

П.С.

Защо не пускат такива песни за деня на влюбените, а пускат бесни кючеци?

Не мога да разбера що за тъжен и неудовлетворен човек търси да се заяжда с хора, които дори не познава. Няма смисъл, не можеш да ме развълнувал или провокираш. Съветвам те да насочиш другаде енергията си :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоест искаш да ни кажеш, че с песен, която е по-слаба от предната, щото е претоплена манда, която вече сме слушали най-малкото 2 пъти, и която имаше премиера след цяла година пауза заради бременността, и няколко седмици затишие изобщо в жанра, е напълно нормално да има повече гледания?

 

Ставаше смешни просто и мисля, че е време.

 

 

Аз примерно харесвам тази повече. А и другото - нищо не искам да кажа, просто казвам как работи алгоритъма на Ютуб. А отделен е въпроса, ако Преси е открила светкавичен начин за генериране на гледания.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз примерно харесвам тази повече. А и другото - нищо не искам да кажа, просто казвам как работи алгоритъма на Ютуб. А отделен е въпроса, ако Преси е открила светкавичен начин за генериране на гледания.

 

Фактите, без значения на кой коя конкретна песен му харесва, са че с по-добрата песен, точно след като не беше активна цифра време, прави по-малко гледания от претоплената манджа? Щото не знам какво си искал да кажеш, но излиза че казваш точно това. И ми се измъкваш с поредната спекулация като "голям разбирач" на алгоритъма, който надали някой извън програмистите, които работят по него, е наясно как точно работи, ако и те изобщо.

 

А Преслава освен да е открила нов сайт за купуване на гледания, светкавично или не, друго надали.

 

@Фаст - пак ти казвам, все още с добро, отвори анкетата. Това че ти не искаш да падаш повече резил, не означва че други не искат да изразят мнение и позиция по поставения въпрос, достатъчно конкретен и различен от предишната такава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фактите, без значения на кой коя конкретна песен му харесва, са че с по-добрата песен, точно след като не беше активна цифра време, прави по-малко гледания от претоплената манджа? Щото не знам какво си искал да кажеш, но излиза че казваш точно това. И ми се измъкваш с поредната спекулация като "голям разбирач" на алгоритъма, който надали някой извън програмистите, които работят по него, е наясно как точно работи, ако и те изобщо.

 

Не, разбира се. Изразих своето мнение само.

Чак "голям разбирач" не съм, но съм чел на доста места това, не зная дали програмистите имат друго мнение по въпроса, трябва да се информирам и ще те уведомя задължително.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...