Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Забележете. Това са мнения на един човек - коренно противоположни, а песните са подобни, дори на Преслава текстът е по-просташки:

 

licemerie.jpg

Ако не се лъжа, плюеше Галена задето рекламира сигари, въпреки че е боаташка. Па Преса да неЙ бедна?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички плюехте Галена за "Шефката", но когато Преслава пусне кючек се качвате на седмото небе... Голяма обективност.
"Шефката" е с брутално дебилен текст, докато тук, макар и евтинко, има няколко зарибяващи фрази, които досега не са пяти. Иначе си звучи като песен от албума "Как ти стои", останала без клип - бива, да си я слушаш месец-два и дотам.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава е с 12500 харесвания за 4 часа. Думи нямам. Ще чупи рекорди.

 

Само за справка - Феноменален и Да гори в любов имаха 17000 за 24 часа.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава е с 12500 харесвания за 4 часа. Думи нямам. Ще чупи рекорди.

 

Само за справка - Феноменален и Да гори в любов имаха 17000 за 24 часа.

Те харесванията се купуват също.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те харесванията се купуват също.

Знам, но не виждам смисъл да го прави. Не е отчаяна комплексарка като Мария и Татяна.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е, като стожер за популярността на песните и изпълнителите стана единствено youtube, и двете страни във всеки един спор винаги могат да заявят, че интереса е купен и дискусиите ви стават още по-безмислени. Не е минал и един час и се почна - колко гледания ще направи, ще мине ли Галена, и така нататък - музиката е най-вече за удоволствие, а не за състезание...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека не забравяме, че това е първата песен от ''Феноменален'' и ''Яко ми е'' която е това което се котира в дискотеките. Мен изобщо не ме изненадва. Близо три месеца беше пълна суша и народа оцени хубавите песни като на Ивана и Лияна, но искаше и нещо по-комерсиално и Преса им го даде.

  • Love 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче мислите ли, че в този проект Преси се е вдъхновила от Blank Space на Тейлър Суифт? Иронизира в текста себе си и слуховете, че спи с много и че е пияница, а в клипа се държи като психо. Жестока!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Starboy, искам да ти споделя нещо - предлагам да си го пеем - "Мъжете хахо, жените хихо" :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Starboy, искам да ти споделя нещо - предлагам да си го пеем - "Мъжете хахо, жените хихо" :3fdb8960598fa63e:

 

Добре, мило! Ще се пее така, докато разтърсваме снага в клубовете! :Vishenka_05:

 

Обаче и в Soundcloud песента има много голям интерес, качвам си някакви песни там от време на време и винаги по-хитовите са имали около 1000+ слушания за 24 часа, а "Леко психо" вече има 1200 за 4!!!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, мило! Ще се пее така, докато разтърсваме снага в клубовете! :Vishenka_05:

 

Обаче и в Soundcloud песента има много голям интерес, качвам си някакви песни там от време на време и винаги по-хитовите са имали около 1000+ слушания за 24 часа, а "Леко психо" вече има 1200 за 4!!!

Залагам да мине 400к в Тубата за 24 часа.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Залагам да мине 400к в Тубата за 24 часа.

 

Мигом да направим по една муска, за да стане със сигурност .. :3fdb8960598fa63e:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мигом да направим по една муска, за да стане със сигурност .. :3fdb8960598fa63e:

Докато ти я правиш, аз ще се кача на полилея. :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче мислите ли, че в този проект Преси се е вдъхновила от Blank Space на Тейлър Суифт? Иронизира в текста себе си и слуховете, че спи с много и че е пияница, а в клипа се държи като психо. Жестока!

Е, това не са слухове. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хайде да ги приемем, че са от любопитство.

 

Обаче ако направи по-добри 24 часа от "Да гори в любов" работата ще е ясна. И 50% от хитовия потенциал на "Да гори.." няма това парче.

 

Конди яко се подсигуряваш хахах

 

Приеми ,че песента носи типичният хитов заряд и ще е голям хит , ще те поздравя с нея на 8 март! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Под Сърце

 

Някъде към 300к

 

Невероятен аватар, миличко :Vishenka_05:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...