Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Следващият период 2010-2014 вече ви е по-пресен и не смятам да се спирам на него. В това време се направиха ред компенсации заради предни години. Реално Галена застана съвсем планирано като №1 през 2010 година и ако не бе глупостта на Митко Пайнера да реанимира през 2011-та съвсем противно на логиката на бизнеса Преслава всичко щеше да си е ОК. Според мен логично бе обезщетена миналата година Анелия, защото тя още през 2003-та, която и бе най-силната година в кариерата трябваше да е №1, но знаете заради кой "троянски" кон не стана още тогава. Адмирирам факта, че Митака кампенсира Ана през 2012-та и смятам, че може да направи това тази година с Емилия.... последната от второто поколение в чалгата, която заслужава голям приз и понеже е очевидно, че "Певица на годината`2014" най-вероятно ще е пак Галена, Емилия може да бъде обезщетена от Пайнер с един "Идол на годината" и така нещата да се подредят. За да се случат тези логични неща обаче, трябва да се закове онова безкрайно нахално и болезнено амбициозно "добричко" същество, което сега се прави на почиващо на Малдивите. И понеже то няма да пусне кокала точно като глиганът "айтоски" едно време, май ще се наложи Кама да раздава отново шамари, за да се кротнат маниакалните амбиции. Защо ли? Ами традиции някакви, а и на "чипровската" и се отдава, като гледаме хронологията във времето.

 

Та така, какво мислите по въпроса? Нали четете заглавието на темета? Коя ще започне тази пролет да подготвя Митака за стола на Галена?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Следващият период 2010-2014 вече ви е по-пресен и не смятам да се спирам на него. В това време се направиха ред компенсации заради предни години. Реално Галена застана съвсем планирано като №1 през 2010 година и ако не бе глупостта на Митко Пайнера да реанимира през 2011-та съвсем противно на логиката на бизнеса Преслава всичко щеше да си е ОК. Според мен логично бе обезщетена миналата година Анелия, защото тя още през 2003-та, която и бе най-силната година в кариерата трябваше да е №1, но знаете заради кой "троянски" кон не стана още тогава. Адмирирам факта, че Митака кампенсира Ана през 2012-та и смятам, че може да направи това тази година с Емилия.... последната от второто поколение в чалгата, която заслужава голям приз и понеже е очевидно, че "Певица на годината`2014" най-вероятно ще е пак Галена, Емилия може да бъде обезщетена от Пайнер с един "Идол на годината" и така нещата да се подредят. За да се случат тези логични неща обаче, трябва да се закове онова безкрайно нахално и болезнено амбициозно "добричко" същество, което сега се прави на почиващо на Малдивите. И понеже то няма да пусне кокала точно като глиганът "айтоски" едно време, май ще се наложи Кама да раздава отново шамари, за да се кротнат маниакалните амбиции. Защо ли? Ами традиции някакви, а и на "чипровската" и се отдава, като гледаме хронологията във времето.

 

Та така, какво мислите по въпроса? Нали четете заглавието на темета? Коя ще започне тази пролет да подготвя Митака за стола на Галена?

 

За какво по-точно говориш?

Link to comment
Сподели в други сайтове

За какво по-точно говориш?

Цитира глупостите на Фокса от преди 4 години. Личи си колко ги знае нещата за Певица на 2014. Откакто Кама се махна от Пайнер и спряха да му снасят вътрешна информация, всичките му прогнози олекнаха.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кели пием ли вино под звуците на този трак?

 

 

Искаш ли да си рахат, остави перденца брат. ЯШААААААААА :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

Коментирай накрая как тича назад да се скрие зад перденцето. :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирай скеча дето се разиграва в началото! :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

Не го одобрявам. Прескачам го.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кели, помниш ли когато Преси вадеше траш до траш и всички бяхме изпаднали в шаш и паника, че залезе? :crybaby:

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кели, помниш ли когато Преси вадеше траш до траш и всички бяхме изпаднали в шаш и паника, че залезе? :crybaby:

 

Беше ужасен период! "Моето слабо място" я спаси!

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Беше ужасен период! "Моето слабо място" я спаси!

 

Беше наистина ужасен и тъмен период за всички ни! Приличаше на съсухрен прилеп, с руса коса, нямаше грам живец в нея.. но според мен се завърна ударно още с "Режим НЕприлична", тоя хит я върна обратно в играта!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Беше наистина ужасен и тъмен период за всички ни! Приличаше на съсухрен прилеп, с руса коса, нямаше грам живец в нея.. но според мен се завърна ударно още с "Режим НЕприлична", тоя хит я върна обратно в играта!

Тя никога не е изпадала от борда, винаги си е била в топа, просто по едно време се беше изгубила и не знаеше какво прави с живота и с кариерата си. Като чух и видях "Скоро", бях в тотален шок.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя никога не е изпадала от борда, винаги си е била в топа, просто по едно време се беше изгубила и не знаеше какво прави с живота и с кариерата си. Като чух и видях "Скоро", бях в тотален шок.

 

И аз, разплаках се и бях в депресия цялото лято.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз, разплаках се и бях в депресия цялото лято.

И особено като имаш предвид, че по същото време Галена пусна "Дай ми" и "Кой".

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя никога не е изпадала от борда, винаги си е била в топа, просто по едно време се беше изгубила и не знаеше какво прави с живота и с кариерата си. Като чух и видях "Скоро", бях в тотален шок.

Мен пък винаги ме е кефила "Скоро" :dontknow:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И особено като имаш предвид, че по същото време Галена пусна "Дай ми" и "Кой".

 

Именно, тогава бяхме здраво нокаутирани! Болеше ли ни? Да!

 

А коментирай този скандален трак, в който мачка чаршафи с мистър Испания мигом

 

 

Starboy , ti nali beshe na Djena fen ? :D S kakvo te primami Presli ?

 

Назад си с материала, кефя се на някои тракове на Джени, но чак фен – не. Преси ме е спечелила още като бях много малък и не пуска!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбирам , но Преслава не прави нищо различно , тя преповтаря песните и клиповете си, просто няма нова генерация певици… но едно ще ви кажа - Десита И Лидия ще ги размажат… Познавам музикалната педагожка на Лидия , преди години ходех на уроци по музика при нея ! Вениамин, Доня I Кристина Дончева също са били при нея няколко години ! И мисля , че в Лидия има много хляб… Между другото, надявам се Галена да ги убие с Миле Китич !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Razbiram , no Preslava ne pravi nishto razlichno , tq prepovtarq pesnite I klipovete si , prosto nqma nova generaciq pevici… no edno shte vi kaja - Desita I Lidia shte gi razmajat… Poznavam muzikalnata pedagojka na Lidia , predi godini hodeh na uroci po muzika pri neq ! Veniamin , Donia I Kristina Doncheva sushto sa bili pri neq nqkolko godini ! I mislq , che v Lidia ima mnogo hlqb… Mejdodrugoto , nadqvam se Galena da gi ubie s Mile Kitich !

 

Успех на момичетата, въпреки, че при Галин точно не знам колко ще убиват. Пазарът си има нужда от нови имена, разбира се. Иначе е факт, че Преси не предлага нищо извънземно и много често я критикувам, но има нещо в гласа ѝ, което ме кара да ми харесва почти всяка нейна песен, а все пак това е най-важното.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Na Galena posledniqt klip mi prilicha na nqkolko drugi neini… inache "Fenomenalen" I "Marakech" sa sigurno nai - dobrite I klipove . Djena sushto mi haresa kakvo pusna poslednata godina ! Sprq da uviva vuv vsqka pesen , smeni stila si I viziqta . Aneliq e unikalna v svoite provali - nqma takava pevica ! A za men Kameliq e predcedent ! 22 godini uspeshna kariera , tova za men e edinstvenata pevica , koqto nikoga nqma da omruzne na auditoriqta , tq znae koga I kude da se poqvi , neinite izqvi vinagi sa premisleni I nikoga ne greshi v podhoda si - bilo to muzikalen ili medien ! Gloriq pusna seriq ot skuchni pesni , Ivana e pevicata , koqto za men trqbva da spre da se zanimava s muzika - pee strahotno , no e izcherpana ot kum muzika I sudurjanie I nqma kakvo interesno da predstavi na publikata . Emanuela napravi dosta silni pesni I za purvi put se poqvi nqkoi , koito da lidira nad Galena I Preslava ! Tova e moeto obektivno mnenie , az sum gen na Galq I Kami I poneje , no Foksa me uchi da buda obektiven da ne izrazqvam pristrastiqta si kum konkreten izpulnitel…:)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Na Galena posledniqt klip mi prilicha na nqkolko drugi neini… inache "Fenomenalen" I "Marakech" sa sigurno nai - dobrite I klipove . Djena sushto mi haresa kakvo pusna poslednata godina ! Sprq da uviva vuv vsqka pesen , smeni stila si I viziqta . Aneliq e unikalna v svoite provali - nqma takava pevica ! A za men Kameliq e predcedent ! 22 godini uspeshna kariera , tova za men e edinstvenata pevica , koqto nikoga nqma da omruzne na auditoriqta , tq znae koga I kude da se poqvi , neinite izqvi vinagi sa premisleni I nikoga ne greshi v podhoda si - bilo to muzikalen ili medien ! Gloriq pusna seriq ot skuchni pesni , Ivana e pevicata , koqto za men trqbva da spre da se zanimava s muzika - pee strahotno , no e izcherpana ot kum muzika I sudurjanie I nqma kakvo interesno da predstavi na publikata . Emanuela napravi dosta silni pesni I za purvi put se poqvi nqkoi , koito da lidira nad Galena I Preslava ! Tova e moeto obektivno mnenie , az sum gen na Galq I Kami I poneje , no Foksa me uchi da buda obektiven da ne izrazqvam pristrastiqta si kum konkreten izpulnitel…:)

:roll1: :roll1:

 

Ти сина на Фокси ли си?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...