Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Конди уж симпатизираше на Преслава, не знам какви са тези истерии сега от него.

 

А и още едно доказателство, че не купува - веднага влезе в Трендинг. При купени гледания системата първо отчита реалните и после надбавените и влиза след 2-3 дни.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бих търсил бан за кондомчо но се кефя да чета думите произникли от нервния му срив така че го оставете на мира��

Точно. Не го искам с бан. Искам го бесен и смазан лайв, кълнящ като дърта циганка на сточна гара :Vishenka_05:

 

Категорично лидерката е Преслава след последните им 2 сблъсъка с Галоша. Нека кълне и си съсипва черния дроб от злоба и гняв

 

 

Постовете ми са ок. Твоите са за бан. Наричаш модератор путка и пишеш за майка му. Болен тип. Целия форум те съжалява цяла вечер

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Конди уж симпатизираше на Преслава, не знам какви са тези истерии сега от него.

 

А и още едно доказателство, че не купува - веднага влезе в Трендинг. При купени гледания системата първо отчита реалните и после надбавените и влиза след 2-3 дни.

 

Какви истерии? Според мен тя лъже всички ни.

 

Много отдавна не й симпатизирам като човек - евтина, долнопробна, продажна, алчна интригантка. Ти сам онзи ден каза, че каквито и излагации да прави тя, винаги ще гледаш да я издигаш в очите на хората, дори и да се докаже като най-големия боклук. Е, аз няма да го правя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Конди уж симпатизираше на Преслава, не знам какви са тези истерии сега от него.

 

А и още едно доказателство, че не купува - веднага влезе в Трендинг. При купени гледания системата първо отчита реалните и после надбавените и влиза след 2-3 дни.

Да и не могат да се купуват български гледания (или могат но никой не го прави защото са скъпи)

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дори и да има купени, може да не са от нея, а от фенове.

Все пак харесванията пасват на гледанията. Ще видим дали ще мине "Да гори" по хитовост, но принципно ще е абсурдно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно. Не го искам с бан. Искам го бесен и смазан лайв, кълнящ като дурта циганка набсточна гара :Vishenka_05:

 

Категорично лидерката е Преслава след последните им 2 сблъсъка с Галоша. Нека кълне и си съсипва черния злоб от злоба и гняв

 

Кой модератор одобри този и предния коментар на Слави? Да излезе и да си каже сам, за да не правим разследване.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Относно гледанията.

Това с купуването са глупости. Има си и лайковете, и споделянията. А и не е Преслава като да го прави за първи път.

 

Предпоставки:

1. Премиерата е на двоен празик.

2. Слаба конкуренция. Преди нея има премиери на нови имена, а Галка от доста време държи фронта в трендинг, така че се предполага, че лесно ще бъде изместена.

3. Равносилно на "Зоопарк" миналата година, с добавка, че името е Преслава. Както и сушата откъм по-комерсиално насочен проект тази година.

4. Ударно, тичично комерсилано, котиращо се звучене.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само можем да й кажем Евала, че след 15 години на сцена може да предизвика такъв интерес.

 

Нали се сещате "еталоните" ГИК къде се намираха на 15-та година от кариерата си? С бози като "Целувай още", "Много си готин" и "Лошо действаш ми".

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче краят на клипа е силен.

Как разбива на пух и прах звезда.

Дали има символика? :3fdb8960598fa63e:

Трябваше върху звездата да залепят лицето на тази от графиките ти и да кръстят песента "Психо".

 

Щеше да смаже тотално!

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трябваше върху звездата да залепят лицето на тази от графиките ти и да кръстят песента "Психо".

 

Щеше да смаже тотално!

 

Коментирай, че един от най-лайкваните долу коментари под клипа е, че се иска сдобряващ дует с Галс и има 300+ харесвания. Виж, ако нещо подобно се случи, може да счупят рекорда за всички времена в България. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трябваше върху звездата да залепят лицето на тази от графиките ти и да кръстят песента "Психо".

 

Щеше да смаже тотално!

Неприязън относно графиките ми ли долавям? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въпреки приликата със Зоопарк, тъпата рима кърти-мъртви и цигарите, Преслава заби стабилен комерс и песента ще изпълни предназначението си за момента. Но ми се иска да направи и нещо по—умерено или баладично и стойностно

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моля Fast да бъде сменено с ЖПО

 

Демек клевети? Нямаш доказателства за нищо, което твърдиш. :1000 (29):

Препоръчвам ти да си починеш от чалагата за малко.

 

Съфеновете му одобрявате ли подобно поведение, да се пишат глупости на клюкарските сайтове за щяло и нещяло?

 

Ти кажи за цигарите в клипа на Преслава първо, пък после ми обяснявай за глупости по клюкарските сайтове за щяло и нещяло, лицемер мръсен долен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въпреки приликата със Зоопарк, тъпата рима кърти-мъртви и цигарите, Преслава заби стабилен комерс и песента ще изпълни предназначението си за момента. Но ми се иска да направи и нещо по—умерено или баладично и стойностно

 

Адски гнусен отсвир и текст. Много ефектен клип и дотам с проекта. Като тип песен е като последната на Десислава, но с в пъти по-слабо изпълнение и текст. Няма как с това да бори Преслава, Янева и останалите.

 

Начи Галена като копира Аня била с гнусен отсвир и текст, но когато е Преса - кърти мифки и няма проблем с рекламата на цигари.

 

Ама и бившето Пете има едни фенове, същите мръсни долни лицемери като нея.

 

Междудругото интересно - никой не отбелязва как Преса се е докарала 1:1 без Сашо Диков с Галена от крайно циганския и период, а после коя била трендсетърка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...