Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

абе ей заслепени фенчета на ПРеса.. ЩО СЕ ИЗЛАГАТЕ ТАКА ???????

 

 

Галена- Феноменален:

 

Песента е много слаба, направо нямам думи колко, честно казано съм много разочарован. Видеото на "Ти си виновен" също ми се струва по-силно, защото за него се сетих. Но наистина, няма как да си направил 10 брутални хита и накрая да приемеш да изпееш припев с този текст...

 

 

Преслана - Изтрезняваш ли :

 

Пак пръсна, велика жена! Интересна песен, брутална е във видеото, артистична и готина, наистина изглежда психо малко... Най-важното обаче е хитовия заряд, който носи парчето, нейната запазена марка. Притеснявах се от флоп, но това е поредната десятка в серията й. Браво!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От какво точно да сме в криза Галенови? От Толбухин песен и клип като "Сърце", като "Дай ми любов" кога? Вечният комерс и перманентното клише е кака ви Преси. Сигурно и тя самата вече си е омръзнала на себе си. Тук комерсът и клишето граничат и с пошлост. Необяснимо ми е как може да я насърчавате да прави подобни шитни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От какво точно да сме в криза Галенови? От Толбухин песен и клип като "Сърце", като "Дай ми любов" кога? Вечният комерс и перманентното клише е кака ви Преси. Сигурно и тя самата вече си е омръзнала на себе си. Тук комерсът и клишето граничат и с пошлост. Необяснимо ми е как може да я насърчавате да прави подобни шитни.

 

Те не я насърчават, а имитират някаква радост и еуфория, защото са съсипани от доминацията на Галена в последните 8 месеца. Вътрешно всеки един от тях знае, че песента е абсолютна еднодневка, изкопирана и с изключително елементарен текст на ниво алкохолизирана ку*рва. Знаят го, но са длъжни да играят ролята на "Ще ги смажем, КРАЙ! Преслава с хита на зимата, Галена пак запада". :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те не я насърчават, а имитират някаква радост и еуфория, защото са съсипани от доминацията на Галена в последните 8 месеца. Вътрешно всеки един от тях знае, че песента е абсолютна еднодневка, изкопирана и с изключително елементарен текст на ниво алкохолизирана ку*рва. Знаят го, но са длъжни да играят ролята на "Ще ги смажем, КРАЙ! Преслава с хита на зимата, Галена пак запада". :1000 (29):

 

Не е вярно това, когато песента не ми е харесвала съм го казвал, както и обратното. То коя песен не е еднодневка от всички, които се пускат сега? Както се кефех на Феноменален, Шефката и Зоопарк, така се кефя и на тази сега, не виждам никакви задни мисли в това и лицемерие, с което нарочно да казвам как щяла да смаже.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато Галена пусне отново кючек ще се започне пак с нападането, но сега всичко е позволено. Нали е Преслава. Преслава с кючек може, Галена - не! Преслава рекламира цигари, но няма проблем, Галена го прави - изкарваме я най-долната. Много сбъркана обективност цари тук. А истерията, че песента беше качена дори не искам да я коментирам. Ако обаче имахте нова песен на Галена, самите вие щяхте да я пуснете. Много сте забавни отново. Добре ли се понасяте сами? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е вярно това, когато песента не ми е харесвала съм го казвал, както и обратното. То коя песен не е еднодневка от всички, които се пускат сега? Както се кефех на Феноменален, Шефката и Зоопарк, така се кефя и на тази сега, не виждам никакви задни мисли в това и лицемерие, с което нарочно да казвам как щяла да смаже.

 

Извинете, нямам предвид вас. На вас ви вярвам. Не знам къде се бутате между шамарите. :3fdb8960598fa63e: На топло между шамарите ли? :winter:

 

Виж коментарите на Fast и Born To Die за двата проекта и падни от смях. Има и други неадекватни включвания из двете теми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Извинете, нямам предвид вас. На вас ви вярвам. Не знам къде се бутате между шамарите. :3fdb8960598fa63e: На топло между шамарите ли? :winter:

 

Виж коментарите на Fast и Born To Die за двата проекта и падни от смях. Има и други неадекватни включвания из двете теми.

 

Да, в окото на бурята е най-спокойно, нали знаеш.. :3fdb8960598fa63e:

 

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Kой и защо определи песента като кючек?

 

А каква е? Балада ли?

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато Галена пусне отново кючек ще се започне пак с нападането, но сега всичко е позволено. Нали е Преслава. Преслава с кючек може, Галена - не! Преслава рекламира цигари, но няма проблем, Галена го прави - изкарваме я най-долната. Много сбъркана обективност цари тук. А истерията, че песента беше качена дори не искам да я коментирам. Ако обаче имахте нова песен на Галена, самите вие щяхте да я пуснете. Много сте забавни отново. Добре ли се понасяте сами? :3fdb8960598fa63e:

 

Върхът на този тип лицемерие беше изказването на отхвърлерния от Галена потребител HIT, който цяло лято и есен плю "Шефката", че била мазен и долнопробен кючек, но когато излезе селянията на Деси Слава и Фики каза, че парчето било много симпатично, неангажиращо и разтоварващо. :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви са прогнозите ти за Преслава?

Ще мине ли "Феноменален"?

Ами ако изкара огромен късмет както с "Обратно в играта" и се показва цял живот?

Link to comment
Сподели в други сайтове

От какво точно да сме в криза Галенови? От Толбухин песен и клип като "Сърце", като "Дай ми любов" кога? Вечният комерс и перманентното клише е кака ви Преси. Сигурно и тя самата вече си е омръзнала на себе си. Тук комерсът и клишето граничат и с пошлост. Необяснимо ми е как може да я насърчавате да прави подобни шитни.

Усетихте че тази песен ще властва, и побързахте да я наплюете тук няколко човека още преди да е излязла. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава продължава бруталната серия с кючеци, която поде с "По моята кожа" - още един от нейните невероятни тракове!

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви са прогнозите ти за Преслава?

Ще мине ли "Феноменален"?

Ами ако изкара огромен късмет както с "Обратно в играта" и се показва цял живот?

 

Страхувам се простачката да не изиграе някой номер ала "Не се изтриваш" с пазаруване в началото. Тя е жестоко комплексирана, че е по-талантлива от Галена, но нашата я мачка с хитове и присъствие в дискотеките въпреки това.

 

Категоричен съм, че ако всичко е честно, тази песен няма да мине нито първия ден на "Феноменален", нито на "Да гори в любов" - по-тъпа е песента, сам го усещаш. Обаче, ако купи, вече не знам...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Върви страхотно в YouTube и не видях един негативен коментар.

 

И аз се изненадвам колко добре върви в Ютуб, имайки предвид, че е качена в 1 на обяд, а в този период не се правят никакви гледания ппц.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

При мен за "Феномален" много време отне да я харесам главно заради текста, ако Преслава беше я изпяла щях да кажа същото. Просто си обичам драмата в текстовете, плюс това на Галена е по-мазна според мен. Така или иначе след няколко дискотеки и аз я харесах. Няма защо да спорите след като двата най-добри проекта от началото на годината са при двете отново. Аз лично си оставам със "Сърце", но определено няколко седмици ще счупя от слушане само Преслава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...